Čt 2.11.17 19:15 MOTO3 Concur 1.FC Dolní Kralovice FC   (HL6G)
Čt 2.11.17 20:30 MOTO3 Tutto bene B S nadhledem   (HL7G)
Čt 30.11.17 18:15 MIKU3 Nejasná identita 1.HK Druhá fáze   (HL8I)
Čt 30.11.17 19:30 MIKU3 Tralalalala Bandidoz   (HL6G)
Čt 30.11.17 20:45 MIKU3 Šachta UK VET Hertha ZMZ VET   (VL3C)

5. 12. 17 19:30 MIKU1 Partizan Praha JUDr. Brouk Pytlík 11. 6:0 k.
21. 11. 17 19:15 MOTO3 J.R.Club B Partizan Praha 10. 0:3 (0:1)
Klidný průběh zápasu odehraného v mizerném počasí. Zasloužená výhra. Michal Javůrek, Tomáš Pokorný
J.R.Club B Partizan Praha
Arnošt Havrlant – Šimon Balvín, Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd vs Pavel Kopřivík – Martin Boledovič, Jan Doležal, Miroslav Ilušák, Jakub Kejha, Zdeněk Nosek, Jakub Šonka, Jakub Trcka
3., 35., 51. Jakub Šonka
14. 11. 17 19:15 MOTO2 Partizan Praha Indiana Team 9. 2:3 (0:0)
První poločas to vypadalo na hezký fotbal, což druhý poločas nepotvrdil. Začalo se přitvrzovat a víc se mluvilo, než hrálo.
Partizan Praha Indiana Team
Pavel Kopřivík – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Marek Haleš, Filip Houdek, Jakub Kejha, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Jakub Šonka vs Adam Přadka – Jakub Kahoun, Marek Kotlík, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Jan Šneberk, Matěj Vondra
35., 53. Jakub Šonka 33. Dominik Šebek
45. Jan Šneberk
60. Jakub Kahoun
31. 10. 17 19:15 MOTO3 Blue Elephants Partizan Praha 8. 2:3 (2:1)
Klidné utkání. Tejnec
Blue Elephants Partizan Praha
Claudio Essanjo Freitas – Jan Brych, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Derk van de Belt, Stefano Vermiglio, Miroslav Vrtiška vs Jan Doležal – Rami Al-Shayeb, Jakub Kejha, Pavel Kopřivík, Zdeněk Nosek, Jakub Šonka, Jakub Trcka
18. Josef Jedlička
28. Miroslav Vrtiška
16. Rami Al-Shayeb
45. Jakub Trcka
57. Zdeněk Nosek
24. 10. 17 20:30 MOTO1 Partizan Praha Real Spořilov 7. 6:5 (2:3)
Moc pěkné útočné utkání. Oby týmy více útočily než bránily, a tak padaly góly jak na běžícím pásu. Zápasu by více slušela remíza, ale na tu hosté nedosáhli, a tak domácí berou šťastnou, leč zaslouženou výhru.
Partizan Praha Real Spořilov
Jakub Trcka – Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Jakub Kejha, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Ondřej Pospíšil, Jakub Šonka vs Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Jan Hladík, Petr Jombík, Jan Slezák, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček
4., 44., 54. Zdeněk Nosek
15., 36., 50. Jakub Šonka
7., 27. Petr Jombík
22., 39. Jan Hladík
48. Lukáš Vondráček
17. 10. 17 20:30 MOTO1 Pivušky FC Partizan Praha 6. 4:12 (1:5)
Hosté měli zápas od začátku pevně ve svých rukou a jednoznačně ovládli utkání.
Pivušky FC Partizan Praha
Petr Ovčáček – Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Jakub Trcka – Rami Al-Shayeb, Marek Haleš, Pavel Kopřivík, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Jakub Šonka
20., 60. Jakub Šonka
10. 10. 17 19:15 MOTO2 Partizan Praha FC 1869 5. 9:5 (3:4)
Hosté dlouho vzdorovali a lepším domácím dělali problémy, ale posledních deset minut rozhodlo o vítězi.
Partizan Praha FC 1869
Radek Kahovec – Marek Haleš, Filip Houdek, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Ondřej Pospíšil, Jakub Šonka, Jakub Trcka vs Jiří Ladman – Luboš Kitzberger, Adam Levák, Vladimír Malý, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Josef Šafařík
29. Luboš Kitzberger
26. 9. 17 19:15 MOTO2 Rebel Circus Partizan Praha 4. 2:8 (2:4)
Zápas dobré úrovně. V prvním poločase ještě hráči Cirkusu stíhali, ve druhém byli hráči Partizanu lepší a svoji převahu vyjádřili i střelecky.
Rebel Circus Partizan Praha
Jakub Liška – Marek Bačík, Erik Čech, Rudolf Čech, David Černý, Stanislav Cifrinec, Jakub Štolba vs Radek Kahovec – Marek Haleš, Filip Houdek, Miroslav Ilušák, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Ondřej Pospíšil, Jakub Šonka, Jakub Trcka
8. David Černý
22. Erik Čech
5., 32., 35., 42. Jakub Šonka
15., 50. Zdeněk Nosek
24. Marek Haleš
27. Filip Houdek
19. 9. 17 20:30 MOTO1 Namo FC Partizan Praha 3. 1:5 (1:2)
Zasloužené vítězství hostů. Po celý zápas byli fotbalovější, lépe se pohybovali a proto slaví výhru. Mlynařík
Namo FC Partizan Praha
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Michael Jakubův, Daniel Klíma, Tomáš Koucký, Jan Lehovec vs Pavel Kopřivík – Rami Al-Shayeb, Filip Houdek, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Ondřej Pospíšil, Jakub Šonka, Jakub Trcka
7. Dalibor Bambas 18. Filip Houdek
28. Rami Al-Shayeb
31. Zdeněk Nosek
33. Jakub Trcka
50. Ondřej Pospíšil
12. 9. 17 19:15 MOTO3 Partizan Praha K.K.K. 2. 2:1 (1:0)
Pěkné, oboustranně bojovné utkání. Oba týmy makaly až do konce, ale domácí si výsledek pohlídali. Košťál
Partizan Praha K.K.K.
Pavel Kopřivík – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Marek Haleš, Filip Houdek, Miroslav Ilušák, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Ondřej Pospíšil, Jakub Trcka vs Ľubomír KrígovskýPetr Brabec, Adam Chrumko, Libor Jelen, Jan Podestát, Adrián Šalacha, Michal Šmíd
20. Karel Mráz
38. Zdeněk Nosek
55. Petr Brabec
5. 9. 17 19:30 SLIVE JZD Slivenec Partizan Praha 1. 2:10 (1:5)
Jednoznačné utkání ovlivněné faktem, že domácí hráli celý zápas v početní nevýhodě, což je o to paradoxnější, že se jednalo i o jejich domácí hřiště. Přesto podali sympatický a bojovný výkon. Daniel Svoboda
JZD Slivenec Partizan Praha
Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Ivan Zbořil vs Pavel Kopřivík – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Marek Haleš, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Ondřej Pospíšil, Jakub Trcka