21. 11. 17 20:30 MOTO1 JZD Slivenec K.K.K. 10. 2:3 (0:1)
Hráno v hustém dešti. Zvítězil tým K.K.K, přestože Slivenec působil fotbalověji. K.K.K. však dali do hry více "srdíčka" a jejich bojovný výkon byl odměněn dvoubodovým ziskem. Dufek
Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Milan Melišík, Jan Podestát, Michal Šmíd
37. Petr Bližňák
18., 55. Jan Podestát
42. Michal Šmíd
14. 11. 17 20:30 MOTO1 JZD Slivenec Rebel Circus 9. 5:0 (1:0)
V první půli napínavý zápase se nakonec změnil v jasnou záležitost pro Slivenec. Pavel Procházka, Petr Kuželka
JZD Slivenec Rebel Circus
Jan Slavík – Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Ivan Zbořil vs Marek Bačík – Erik Čech, Rudolf Čech, David Černý, Stanislav Cifrinec, Tomáš Dvořák, Jan Rohlík, Jakub Štolba, Petr Veselý
13. Milan Janda
34., 37., 47. Michal Hájek
58. Miroslav Kučera
31. 10. 17 20:45 MIKU4 JUDr. Brouk Pytlík JZD Slivenec 8. 2:9 (0:5)
Hosté do čeho kopli, to jim spadlo do brány, a to si ještě dovolili hodně akcí spálit.
JUDr. Brouk Pytlík JZD Slivenec
Miroslav Šetka – Jan Duben, Radek Oravský, Luděk Rýdlo, Jiří Sedlák, Aleš Vaněk, Evžen Zdvíhal vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Ivan Zbořil
36. Evžen Zdvíhal
48. Aleš Vaněk
8., 17., 23., 38., 39., 42., 51. Miloslav Bursák
19., 30. Ondřej Leština
24. 10. 17 19:30 SLIVE JZD Slivenec J.R.Club B 7. 2:4 (2:2)
J.R. Club byl lepším týmem a po zásluze vyhrál. Janča
JZD Slivenec J.R.Club B
Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Khalil Omari vs Arnošt Havrlant – Šimon Balvín, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek, Jakub Volf
7. Petr Bližňák
23. Michal Hájek
47 Petr Bližňák 5., 8. Lukáš Skřivan
33. David Mička
46. Jakub Volf
12. Petr Nedvěd
17. 10. 17 19:15 MOTO3 Indiana Team JZD Slivenec 6. 4:2 (2:1)
Poklidný a pohledný fotbal. Domácí doslova vlítli na hosty hned na začátku a dali dva rychlé góly. Od vlastního gólu domácích byli lepší hosté, kterým se po poločase podařilo srovnat. Z jejich tlaku se jim už další gól dát nepodařilo a závěr patřil domácím, kteří si výhru pojistili ještě dvěma góly.
Indiana Team JZD Slivenec
Matěj Vondra – Michal Chládek, Dominik Drunecký, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Jan Šneberk vs Jan Slavík – Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Khalil Omari, Ivan Zbořil
3., 4., 51. Jakub Kahoun
43. Miroslav Pechar
12. OG
35. Ondřej Leština
10. 10. 17 19:30 SLIVE JZD Slivenec Blue Elephants 5. 3:7 (1:4)
Utkání, do kterého lépe vstoupili hosté, kteří měli více ze hry. Poté, co si domácí vstřelili dva vlastní góly, bylo utkání téměř rozhodnuto. Domácí se přesto v druhé půli mocně snažili s výsledkem něco udělat, ale při snaze vstřelit góly sami inkasovali.
JZD Slivenec Blue Elephants
Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština vs Claudio Essanjo Freitas – Jan Brych, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Jeffrey Mons, Jan Platl, Derk van de Belt, Stefano Vermiglio, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič
14., 35. Petr Bližňák
49. Milan Janda
7., 43. Jan Brych
13., 24. OG
27., 57. Miroslav Vrtiška
50. Jeffrey Mons
26. 9. 17 19:30 SLIVE Real Spořilov JZD Slivenec 4. 0:4 (0:2)
V prvním poločase měl Slivenec víc šancí a výborných brejkových situací, ze kterých mohl dát více než dva góly. Real Spořilov hrál pouze po vápno, vyloženou šanci v prvním poločase neměl. Ve druhém poločase mělo JZD opět více ze hry a zaslouženě zvítězilo. Husák
Real Spořilov JZD Slivenec
Karel Ochman – Jan Černík, Pavel Eder, Jan Hladík, Jan Slezák, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Ivan Zbořil
10., 56. Ondřej Leština
26. Petr Bližňák
42. Miroslav Kučera
19. 9. 17 19:30 SLIVE JZD Slivenec Pivušky FC 3. 4:3 (2:3)
Vyrovnané utkání, kde Pivušky nedokázaly využít krátkodobé početní výhody po zranění soupeřova hráče Zbořila. Stanislav Roček, Roman Švejstil
JZD Slivenec Pivušky FC
Jan Slavík – Michal Hájek, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Khalil Omari, Ivan Zbořil vs Jan Hampl – Josef Baštář, David Bochníček, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
6., 12., 47., 55. Ivan Zbořil 9., 29. Jindřich Černý
26. Jaroslav Vimer
12. 9. 17 19:30 SLIVE FC 1869 JZD Slivenec 2. 3:6 (2:2)
Slušnou fotbalovou úroveň tohoto utkání udržel až do konce tým FC 1869. Zvítězil však soupeř.
FC 1869 JZD Slivenec
Josef Šafařík – Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Tomáš Prudký vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Ivan Zbořil
3., 10., 39. Lukáš Novák 47 Josef Šafařík 15., 30. Miroslav Kučera
38. Miloslav Bursák
44. Ondřej Leština
48., 57. Petr Bližňák
5. 9. 17 19:30 SLIVE JZD Slivenec Partizan Praha 1. 2:10 (1:5)
Jednoznačné utkání ovlivněné faktem, že domácí hráli celý zápas v početní nevýhodě, což je o to paradoxnější, že se jednalo i o jejich domácí hřiště. Přesto podali sympatický a bojovný výkon. Daniel Svoboda
JZD Slivenec Partizan Praha
Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Ivan Zbořil vs Pavel Kopřivík – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Marek Haleš, Karel Mráz, Zdeněk Nosek, Ondřej Pospíšil, Jakub Trcka