Pá 19.5.17 18:15 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Poštmistři VET B   (VL4E)
Pá 19.5.17 19:30 HOSTI Princ Praha FC Hajduk Hůrka B   (HL8J)
Pá 19.5.17 20:45 HOSTI The Penguins 6:5 B Traktor humus A   (HL2B)
Po 19.6.17 18:15 HANSP Limita Jardovi Hřebíci   (HL6A)
Po 19.6.17 19:30 HANSP Praetorians FC B Zelení lenochodi FC   (HL8B)

22. 6. 17 20:15 P1 Lomíci SuperNova L.F.C. 9. 0:1 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém nakonec rozhodla jediná branka hostujícího týmu. Jiří Vanča
Lomíci SuperNova L.F.C.
Otakar Anděl – Miroslav Buzek, Miloslav Hronek, Štefan Klíma, Vladimír Pípal, Jan Tyl, Zdeněk Vondrát vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Tomáš Brányik, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka
8. Pavel Čihák
8. 6. 17 18:15 ZAK SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP 8. 1:4 (1:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Tomáš Brányik, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka vs Jiří Hrnčíř – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Václav Klement, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban
9. Luboš Navrátil 30., 48. Richard Urban
32. Karel Chládek
52. Petr Regal st.
1. 6. 17 20:30 MALES Kickers 1990 ČFC SuperNova L.F.C. 7. 9:0 (4:0)
Jasný průběh, jasný výsledek.
Kickers 1990 ČFC SuperNova L.F.C.
Vladimír Vaněk – Petr Charbuský, Felix Hampapa, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Marek Panáček, Petr Popovič, Petr Štěpán vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Tomáš Brányik, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka
3. Ladislav Nussbauer
6. Marek Panáček
18. Petr Popovič
20., 45., 48. Petr Charbuský
50., 53., 55. Petr Štěpán
25. 5. 17 19:15 STER1 SuperNova L.F.C. Podolka FC SUP 6. 0:3 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase přidali hosté na tempu a ve druhé půli rozhodli o svém vítězství. Jelínek,Procházka
SuperNova L.F.C. Podolka FC SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Tomáš Brányik, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka vs Daniel Mlynář – Petr Baštář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Marek Ranš, Paolo Silva
41., 54. Marek Ranš
46. Richard Hradec
18. 5. 17 20:45 ZAK Ladronka SuperNova L.F.C. 5. 4:0 (2:0)
Jednoznačný zápas. Hosté měli šance asi ze tří brejků, jinak byli na míči stále domácí. Jen díky výborné obraně to skončilo jen 4:0.
Ladronka SuperNova L.F.C.
Tomáš Kutal – Martin Balík, Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Vlastimil Hrdlička, Ivan Kutal, Lubomír Paprčka, Michael Pospíšil, Petr Skoč vs Vladimír Zelenka – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st.
2. Jaroslav Dvořák
23., 55. Pavel Hartman
54. Petr Hartman
4. 5. 17 19:15 STER3 SuperNova L.F.C. PFC Kodymka SUP A 4. 0:5 (0:2)
Pohledné utkání, ve kterém jasně dominovali hosté a zaslouženě vyhráli. Košťál
SuperNova L.F.C. PFC Kodymka SUP A
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Tomáš Brányik, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka vs Petr Beneš – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Bohuslav Langer, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki
9., 36. Bohuslav Langer
21. Richard Kejval
58., 60. Jan Kupr
27. 4. 17 19:30 BECH Dehet Old 1.FC SUP SuperNova L.F.C. 3. 2:2 (2:1)
Hosté byli lepším týmem, ale dali si dva nešťastné vlastní góly a nakonec byli v závěru rádi alespoň za bod. Lukáš Dvořák, Vladimír Moc
Dehet Old 1.FC SUP SuperNova L.F.C.
Petr Votruba – Ladislav Franta, Vladimír Hájek, Karel Kunst, Jan Novák, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Tomáš Brányik, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka
5., 12. OG 8. Milan Paclík
55. Jan Pouska
13. 4. 17 18:15 ZAK SuperNova L.F.C. Blesk VK SUP 2. 3:5 (0:3)
Přestože hosté nastoupili do utkání o jednoho hráče oslabeni, vytvořili si v prvním poločase tříbrankový náskok, který ve druhé půli zkušeně pohlídali.
SuperNova L.F.C. Blesk VK SUP
Tomáš Mládek – Tomáš Brányik, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Soukup, Vladimír Zelenka vs Jindřich Ludmila – Daniel Dvořák, Ivo Lehovec, Vladimír Prušák, Tomáš Tikal
37. OG
46. Pavel Čihák
51. Tomáš Brányik
15., 29. Daniel Dvořák
30., 36., 52. Ivo Lehovec
6. 4. 17 20:30 TEMPO Bohemia Prd SuperNova L.F.C. 1. 8:0 (5:0)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Košťál
Bohemia Prd SuperNova L.F.C.
Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Ladislav Jacko, Petr Ošlejšek, Martin Plšek, Karel Šlapák, Jiří Tomášek vs Tomáš MládekVladimír Anev, Tomáš Brányik, Pavel Čihák, Martin Hůla, Jan Pouska, Pavel Soukup