St 26.4.17 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Metro AFK VET   (VL4C)
St 26.4.17 19:15 ZAK Pozdní sběr II GFC Regent A   (HL3B)
St 26.4.17 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC ONBLACK   (HL6F)
St 31.5.17 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Sananim Legends   (VL4C)
St 31.5.17 19:15 ZAK Vokra VV GFC Regent A   (HL3B)
St 31.5.17 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Executors United   (HL6F)

22. 6. 17 19:30 ZAK Sokol Vysočany SUP Bohemia Prd 9. 1:4 (0:2)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Josef Körner st., Robert Benda
Sokol Vysočany SUP Bohemia Prd
Martin Valent – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Václav Klement, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban vs Petr Janoušek – Jan Enökl, Ladislav Jacko, Petr Ošlejšek, Martin Plšek, Petr Sysel, Jiří Tomášek
56. Karel Rubeš 2., 52. Petr Ošlejšek
30., 41. Petr Sysel
8. 6. 17 18:15 ZAK SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP 8. 1:4 (1:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Tomáš Brányik, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vladimír Zelenka vs Jiří Hrnčíř – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Václav Klement, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban
9. Luboš Navrátil 30., 48. Richard Urban
32. Karel Chládek
52. Petr Regal st.
1. 6. 17 18:15 ZAK Podolka FC SUP Sokol Vysočany SUP 7. 6:1 (3:1)
Podolka vyhrála zaslouženě, hosté neměli nikoho na střídání. Procházka
Podolka FC SUP Sokol Vysočany SUP
Daniel Mlynář – Petr Baštář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Marek Ranš, Paolo Silva, Richard Slaměník vs Václav Klement – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban
8. OG
20., 56. Richard Slaměník
26. Michal Bedrna
50., 52. Petr Baštář
11. Richard Urban
25. 5. 17 18:15 ZAK Sokol Vysočany SUP PFC Kodymka SUP A 6. 1:6 (0:2)
Jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu.
Sokol Vysočany SUP PFC Kodymka SUP A
Václav Klement – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Petr Hrabal, Bohumil Prček, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban vs David Pokorný – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Bohuslav Langer, Petr Pospíšil
57. Richard Urban 16., 57. Jan Kupr
27., 40., 44. Bohuslav Langer
42. Richard Kejval
18. 5. 17 18:15 ZAK Blesk VK SUP Sokol Vysočany SUP 5. 8:4 (5:1)
Domácí si v první půli vypracovali čtyřbrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili. Hosté v závěru pouze zkorigovali, ale na více už neměli čas ani síly.
Blesk VK SUP Sokol Vysočany SUP
Vladimír Prušák – Tomáš Andrle, František Fencl, Jindřich Ludmila, Pavel Soukup, Tomáš Tikal vs Martin Valent – Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Václav Klement, Bohumil Prček, Bohuslav Rambousek, Karel Rubeš, Richard Urban
6., 16., 20., 35., 52. Tomáš Andrle
24., 27. František Fencl
45. Tomáš Tikal
28. Petr Hrabal
36., 59., 60. Richard Urban
4. 5. 17 18:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Lomíci 4. 1:2 (1:0)
Utkání solidní úrovně. Oba týmy předváděly líbivý fotbal a bylo znát, že se jedná o kvalitní týmy. Hosté nakonec v závěru rozhodli o svém vítězství. Dufek
Sokol Vysočany SUP Lomíci
Jiří Hrnčíř – Petr Bratršovský, Petr Hrabal, Václav Klement, Bohuslav Rambousek, Karel Rubeš, Richard Urban vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Miroslav Buzek, Jan Chleboun, Radek Jiroušek, Štefan Klíma, Tomáš Turek
4. Václav Klement 35. Tomáš Turek
55. Radek Jiroušek
27. 4. 17 18:15 ZAK Kickers 1990 ČFC Sokol Vysočany SUP 3. 2:3 (2:0)
První půle byla v režii domácích. Po poločase však hosté začali hrát a nakonec zaslouženě otočili výsledek ve svůj prospěch.
Kickers 1990 ČFC Sokol Vysočany SUP
Felix Hampapa – Petr Charbuský, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Marek Panáček, Petr Popovič, Petr Štěpán, Vladimír Vaněk vs Jiří Hrnčíř – Petr Bratršovský, Petr Hrabal, Václav Klement, Miroslav Konečný, Bohumil Prček, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban
2. Ladislav Nussbauer
5. Petr Popovič
41. Petr Regal st.
52., 59. Richard Urban
20. 4. 17 18:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Ladronka 2. 2:4 (1:1)
První půle byla velice vyrovnaná, ve druhé však docházely síly, a tak převzal vítězné otěže tým Ladronka.
Sokol Vysočany SUP Ladronka
Jiří Hrnčíř – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Petr Hrabal, Miroslav Konečný, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban vs Tomáš Kutal – Martin Balík, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Vlastimil Hrdlička, Ivan Kutal, Lubomír Paprčka, Michael Pospíšil, Petr Skoč
17. Karel Chládek
39. Petr Hrabal
18. OG
45. Jaroslav Dvořák
47. Petr Hartman
54. Martin Balík
6. 4. 17 18:15 ZAK Dehet Old 1.FC SUP Sokol Vysočany SUP 1. 0:2 (0:1)
Ve vyrovnaném zápase berou hosté zaslouženě oba body, neboť na rozdíl od domácích dokázali proměnit svoje šance.
Dehet Old 1.FC SUP Sokol Vysočany SUP
Petr Votruba – Petr Bašus, Ladislav Franta, Vladimír Hájek, Jan Novák, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Jiří Hrnčíř – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Petr Hrabal, Václav Klement, Miroslav Konečný, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban