Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.17 | 20:45 | BECH | Deportivo Estudiantil VET Károv ZJ veteran | 13. | 3:1 |
St 28.6.17 | 20:45 | MIKU1 | Sebranka FC VET Indus VET | 13. | 0:5 |
St 28.6.17 | 20:45 | CESMI | Válcovna plechu VET Bronx KKK VET B | 13. | 3:6 |
St 28.6.17 | 20:45 | LITVI | Sananim Legends FC Střešovice | 13. | 9:5 |
St 28.6.17 | 20:30 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Ugandská ťava VET | 13. | 3:4 |
St 28.6.17 | 20:30 | SCBEC | Pralinky F.C.K. Křídla Ďáblic VET A | 13. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Indus VET | 12 | 12 | 0 | 0 | 77:26 | 24 |
2. | Deportivo Estudiantil VET | 12 | 8 | 3 | 1 | 42:17 | 19 |
3. | Pralinky F.C.K. | 12 | 8 | 2 | 2 | 49:22 | 18 |
4. | Ugandská ťava VET | 12 | 7 | 2 | 3 | 44:28 | 16 |
5. | Bronx KKK VET B | 12 | 7 | 1 | 4 | 49:36 | 15 |
6. | Sananim Legends | 12 | 5 | 4 | 3 | 50:32 | 14 |
7. | Žalud United 1.PC VET | 12 | 6 | 0 | 6 | 64:39 | 12 |
8. | Křídla Ďáblic VET A | 12 | 5 | 1 | 6 | 55:43 | 11 |
9. | FC Střešovice | 12 | 5 | 1 | 6 | 61:56 | 11 |
10. | Metro AFK VET | 12 | 4 | 1 | 7 | 33:58 | 9 |
11. | Károv ZJ veteran | 12 | 1 | 2 | 9 | 20:72 | 4 |
12. | Sebranka FC VET | 12 | 0 | 2 | 10 | 8:64 | 2 |
13. | Válcovna plechu VET | 12 | 0 | 1 | 11 | 20:79 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 20.3.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | FC Střešovice |
Čt 23.3.17 | 19:00, 20:15 | MOTO3 | Indus VET |
Út 28.3.17 | 19:00, 20:15 | METE1 | Ugandská ťava VET |
Čt 30.3.17 | 19:00, 20:15 | MOTO3 | Žalud United 1.PC VET |
Út 4.4.17 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Deportivo Estudiantil VET |
Pá 7.4.17 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Bronx KKK VET B |
Ne 23.4.17 | 16:15, 17:30 | MIKU4 | Indus VET |
Ne 23.4.17 | 16:15, 17:30 | P2 | Křídla Ďáblic VET A |
Pá 28.4.17 | 18:00, 19:15 | P2 | Sananim Legends |
Út 2.5.17 | 18:15, 19:30 | SLIVE | Válcovna plechu VET |
Po 8.5.17 | 18:45, 20:00 | MIKU2 | Ugandská ťava VET |
Út 9.5.17 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Žalud United 1.PC VET |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Zdeněk Tichý | Indus VET | 21 |
2. | Radim Šebestík | Sananim Legends | 19 |
3. | Jan Šobr | Žalud United 1.PC VET | 19 |
4. | Jozef Holiač | FC Střešovice | 18 |
5. | Petr Zoubek | Indus VET | 15 |
6. | Stanislav Bruder | FC Střešovice | 15 |
7. | Rudolf Schiller | The Penguins 6:5 XXL | 15 |
8. | Richard Pohl | Křídla Ďáblic VET A | 13 |
9. | Michal Predikant | Pralinky F.C.K. | 13 |
10. | Martin Nykl | Bronx KKK VET B | 13 |
11. | Giulio Feltoni | Deportivo Estudiantil VET | 12 |
12. | Lukáš Brávek | Věčná žízeň FC VET | 11 |
13. | Milan Cibík | FC Střešovice | 10 |
14. | Vladimír Viklický | Bronx KKK VET B | 10 |
15. | Zlatko Olšiak | Křídla Ďáblic VET A | 10 |
16. | Jiří Coufal | Ugandská ťava VET | 10 |
17. | Jan Kehár | Křídla Ďáblic VET A | 10 |
18. | Tomáš Burian | Ugandská ťava VET | 9 |
19. | Roman Neužil | Žalud United 1.PC VET | 9 |
20. | Petr Volf | Žalud United 1.PC VET | 8 |