13. Válcovna plechu VET 12 0 1 11 20:79 1

Po 20.3.17 18:15 LITVI Kliďas SFC Sean team VET   (VL2A)
Po 20.3.17 19:30 LITVI Kvantanámo Líheň talentů 2015   (HL5A)
Po 20.3.17 20:45 LITVI Deportivo bez Coruna A Sean team A   (HL4A)
Čt 8.6.17 17:45 ZABEH Klucy PFS Prase FC   (HL7G)
Čt 8.6.17 19:00 ZABEH Indus Pivní pohoda AC   (HL7H)
Čt 8.6.17 20:15 ZABEH Defect Damned CF   (VL1A)

28. 6. 17 20:45 LITVI Sananim Legends FC Střešovice 13. 9:5 (3:1)
Střešovice se sice ujaly vedení, ale pak už to byl Sananim, kdo určoval tempo hry a došel si pro výhru.
Sananim Legends FC Střešovice
Martin Tůma – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Petr Kvapil, Radim Šebestík, Tomáš Veselý vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Jozef Holiač, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Petr Pavlát
59. Petr Pavlát
14. 6. 17 18:15 MIKU3 FC Střešovice Sebranka FC VET 12. 10:2 (4:0)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem ve skóre. Robert Hlinák, Roman Hlinák
FC Střešovice Sebranka FC VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Jiří Lacina, Vladimír Příbramský vs Václav Chmel – Leonidhas Avraamides, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Robert Kobera, Tomáš Kopal, Libor Nemec, Jaroslav Penk, Tomáš Rychetský, Rajesh Shenoy, Petr Vlasák
13., 17., 32., 54. Milan Cibík
22. Zdeněk Holakovský
23., 38., 51. Jozef Holiač
59., 60. Stanislav Bruder
43., 54. Tomáš Rychetský
7. 6. 17 19:15 HRAB2 Deportivo Estudiantil VET FC Střešovice 11. 1:1 (0:0)
Domácí rychlejší, techničtější, ale hosté hráli s rozvahou, zasloužená remíza.
Deportivo Estudiantil VET FC Střešovice
Giovanni MinaLuis Alegria, Giulio Feltoni, Riccardo Galletti, Luis García, Gonzalo Gery, Alcides Gabriel Grance Valiente, Andres Mantilla, Selmo Morais, Daladier Yazbekc vs Josef ViktorinStanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Jiří Lacina, Vladimír Příbramský
55. Selmo Morais 53. Milan Cibík
31. 5. 17 18:00 SCBEC FC Střešovice Pralinky F.C.K. 10. 0:7 (0:3)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Domácí hráli celé utkání aktivně, ale vzadu jim to pěkně skřípalo. Janča
FC Střešovice Pralinky F.C.K.
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Jozef Holiač, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský vs Jaroslav Černoch – Václav Burian, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, František Štofila
12. František Štofila
25., 32. Jan Dvořáček
30., 44. Josef Kubr
54. Rudolf Schiller
58. Václav Burian
24. 5. 17 20:45 TEMPO Metro AFK VET FC Střešovice 9. 4:7 (1:4)
Vyhrálo fotbalovější mužstvo s výborným hráčem Bruderem. Melíšek
Metro AFK VET FC Střešovice
Vladimír Holan – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Miroslav Fexa, Petr Popelka, Tomáš Schwengsbier, Michal Stybor, Martin Sýkora vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Jozef Holiač, Tomáš Otta, Petr Pavlát, Vladimír Příbramský
10. Ladislav Břeský
33., 50., 56. Petr Bešta
3., 33. Stanislav Bruder
9., 13., 23., 60. Milan Cibík
35. Jozef Holiač
17. 5. 17 20:45 MIKU4 FC Střešovice Křídla Ďáblic VET A 8. 4:8 (1:4)
Domácí hráli oslabeni o jednoho hráče a hosté toho v pohodě využili a jasně zvítězili.
FC Střešovice Křídla Ďáblic VET A
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Jozef Holiač, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský vs Jaroslav Svoboda – Rudolf Klinka, Zlatko Olšiak, Richard Pohl, Roman Vejvoda, Jan Yousif
55. Rudolf Klinka
10. 5. 17 18:15 MIKU2 Károv ZJ veteran FC Střešovice 7. 1:14 (1:6)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu, který svého soupeře jednoznačně rozdrtil.
Károv ZJ veteran FC Střešovice
Patrik Bureš – Václav Běloch, Zdeněk Botek, Jaroslav Kafka, Jiří Košťál, Radek Motyka, Luboš Neveršil vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský
7. Jiří Košťál 1., 15., 60. Jozef Holiač
3., 16., 26., 41., 44. Tomáš Otta
8., 33. Vladimír Příbramský
37., 46. Jiří Lacina
52. Zdeněk Holakovský
57. Stanislav Bruder
28. 4. 17 19:00 ZABEH FC Střešovice Indus VET 6. 4:9 (2:2)
První poločas byl dost vyrovnaný. Ve druhé půli však byli hosté jasně lepším týmem a rozhodli o svém vítězství.
FC Střešovice Indus VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Petr Pavlát, Vladimír Příbramský vs Jiří Englich – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Radek Koryta, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Zoubek
51. Petr Zoubek
12. 4. 17 18:15 DEKAN Bronx KKK VET B FC Střešovice 4. 0:1 (0:1)
Utkání by mohlo trvat třeba dvě hodiny a domácí by góla stejně nedali. Na šance jasně vyhráli, ale jediný gól utkání se podařil vstřelit hostům. Janča
Bronx KKK VET B FC Střešovice
Zdeněk Rožánek – Pavel Jinoch, Aleš Mach, Petr Malý, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Aleš Pernický, Radek Polák, Šimon Rittich, Vladimír Viklický vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský
24. Jozef Holiač
5. 4. 17 19:30 DEKAN FC Střešovice Ugandská ťava VET 3. 4:6 (3:2)
Domácí po poločase vedli o jednu branku. Ve druhé půli však hosté zabrali a dokázali otočit výsledek ve svůj prospěch. Velmi pěkné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Husák
FC Střešovice Ugandská ťava VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Václav Křikava, Jiří Lacina, Tomáš Otta vs Aristotelis Caravanas – Tomáš Burian, Jiří Coufal, Petr Hanzal, Matouš Hilar, Lukáš Křeček, Petr Vařeka
5. Stanislav Bruder
6., 55. Jozef Holiač
23. Jiří Lacina
4., 25., 39. Tomáš Burian
34. Jiří Coufal
37., 45. Matouš Hilar
29. 3. 17 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET FC Střešovice 2. 9:2 (2:1)
Po vyrovnaných patnácti minutách se začali střelecky i herně prosazovat hráči Žaludu. Ve druhé půli obrana Střešovic připomínala ementál, čehož vítězové plně využili. Plucar
Žalud United 1.PC VET FC Střešovice
Stanislav Broža – Lukáš Brávek, Karel Fiala, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Karel Moravec, Roman Neužil, Jan Šobr, Václav Svoboda, Petr Volf vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Václav Křikava, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský