Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.17 | 20:45 | LITVI | Sananim Legends FC Střešovice | 13. | 9:5 |
St 14.6.17 | 18:15 | DEKAN | Bronx KKK VET B Sananim Legends | 12. | 3:3 |
St 7.6.17 | 19:15 | HRAB3 | Sananim Legends Ugandská ťava VET | 11. | 1:1 |
St 31.5.17 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Sananim Legends | 10. | 2:10 |
Čt 25.5.17 | 17:00 | ZAK | Sananim Legends Válcovna plechu VET | 9. | 6:0 k. |
St 10.5.17 | 19:15 | STER3 | Sebranka FC VET Sananim Legends | 7. | 0:2 |
St 26.4.17 | 19:15 | HRAB2 | Sananim Legends Deportivo Estudiantil VET | 6. | 1:3 |
St 19.4.17 | 19:15 | SCBEC | Pralinky F.C.K. Sananim Legends | 5. | 3:3 |
Čt 13.4.17 | 20:45 | DEKAN | Sananim Legends Metro AFK VET | 4. | 4:4 |
Čt 6.4.17 | 19:15 | TEMPO | Křídla Ďáblic VET A Sananim Legends | 3. | 7:2 |
St 29.3.17 | 18:00 | HRAB1 | Sananim Legends Károv ZJ veteran | 2. | 8:1 |
St 22.3.17 | 20:15 | P2 | Indus VET Sananim Legends | 1. | 3:1 |
Sananim Legends | 8. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Indus VET | 12 | 12 | 0 | 0 | 77:26 | 24 |
2. | Deportivo Estudiantil VET | 12 | 8 | 3 | 1 | 42:17 | 19 |
3. | Pralinky F.C.K. | 12 | 8 | 2 | 2 | 49:22 | 18 |
4. | Ugandská ťava VET | 12 | 7 | 2 | 3 | 44:28 | 16 |
5. | Bronx KKK VET B | 12 | 7 | 1 | 4 | 49:36 | 15 |
6. | Sananim Legends | 12 | 5 | 4 | 3 | 50:32 | 14 |
7. | Žalud United 1.PC VET | 12 | 6 | 0 | 6 | 64:39 | 12 |
8. | Křídla Ďáblic VET A | 12 | 5 | 1 | 6 | 55:43 | 11 |
9. | FC Střešovice | 12 | 5 | 1 | 6 | 61:56 | 11 |
10. | Metro AFK VET | 12 | 4 | 1 | 7 | 33:58 | 9 |
11. | Károv ZJ veteran | 12 | 1 | 2 | 9 | 20:72 | 4 |
12. | Sebranka FC VET | 12 | 0 | 2 | 10 | 8:64 | 2 |
13. | Válcovna plechu VET | 12 | 0 | 1 | 11 | 20:79 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 28.4.17 | 18:00 | P2 | Liguére FC Atomovej brouk B (HL5G) |
Pá 28.4.17 | 19:15 | P2 | Gólostroje FC Beach attack 90210 (HL5F) |
Út 16.5.17 | 19:00 | P2 | Modrá vopice TJ WRP (HL8C) |
Út 16.5.17 | 20:15 | P2 | Serval KPKS Tak dort jo (HL5C) |
Po 5.6.17 | 18:15 | zzNOVOB | Turbosršni CF 1.FC Žižkov (HL5B) |
Po 5.6.17 | 19:30 | zzNOVOB | Lunochod 1.MFK A Orange Predators B (HL8H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chrudimský Tomáš | 5 | 0 |
Dojava Tomáš | 12 | 0 |
Kočí Jan | 11 | 8 |
Kratochvíl Tomáš | 6 | 3 |
Kvapil Petr | 7 | 7 |
Markvart Miloš | 5 | 1 |
Šebestík Radim | 9 | 19 |
Tůma Martin | 11 | 1 |
Veselý Tomáš | 12 | 5 |