8. Prague St. Gentlemen 11 4 2 5 36:30 10

St 18.4.18 18:00 SCBEC Hanspaulský beton Rošťáci   (HL8F)
St 18.4.18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Mamba club V   (VL3C)
St 18.4.18 20:30 SCBEC The Wall Lachtánci 1.WC   (HL4C)
Út 15.5.18 19:15 MOTO1 Indiana Team Těžká demence   (HL6E)
Út 15.5.18 20:30 MOTO1 Sanitka AS Nounejm   (HL8C)

18. 6. 18 18:15 CESMI Farkáň 92 1.FC Weekend Warriors FC 11. 3:1 (1:0)
V zápase vynikal gólman Farkáně, čisté konto mu ale uniklo pět minut před koncem.
Farkáň 92 1.FC Weekend Warriors FC
Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Jan Červený – Tomáš Aulický, Pavel Chmelík, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Lukáš Krutský, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Jakub Žák
20., 57. Petr Adam
54. Jan Fousek
55. Dávid Gubo
4. 6. 18 19:30 CESMI Tajfun AC Farkáň 92 1.FC 10. 2:2 (2:1)
Dobré, rychlé utkání s mnoha šancemi na obou stranách skončilo zaslouženou remízou.
Tajfun AC Farkáň 92 1.FC
Pavel Heral – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Josef Novák, Radim Thiel vs Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
24. Radim Thiel
26. Libor Gvoždík
25. Petr Adam
39. Daniel Karas
28. 5. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Dynamo R.U.M. A 9. 3:3 (2:1)
Utkání, kde si obě mužstva vytvořila spoustu šancí, Dynamo sice mělo více ze hry, ovšem soupeř dával z brejků góly a tak Dynamo stále dotahovalo. Nakonec ale sedm minut před koncem urvalo zaslouženou remízu. Martin Daniš, Jaroslav Lhota
Farkáň 92 1.FC Dynamo R.U.M. A
Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Milan Matoušek – Jiří Charvát, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Michael Povolný, Radek Říha
13., 50. Petr Adam
20. Jan Fousek
21. Jiří Charvát
44. Pavel Lang
53. Michael Povolný
21. 5. 18 19:30 CESMI Bratři v triku Farkáň 92 1.FC 8. 1:5 (1:3)
Vyrovnaný zápas vyhráli díky přesnější koncovce hosté. Čapla
Bratři v triku Farkáň 92 1.FC
Martin Pác – Pavel Beránek, Martin Boháček, Roland Ilko, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
1. Petr Šátek 3., 4. Martin Kavalír
17. Daniel Karas
56. Petr Adam
59. Pavel Zajíček
14. 5. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Banzai 7. 6:0 k.
Hosté bez střídání byli lepším týmem jak na míči, tak ve vyložených šancích. Ale až na jednu střelu, která otevřela skóre, se nedokázali střelecky prosadit. Zato domácí - i když spíše se štěstím - branky stříleli.
Farkáň 92 1.FC Banzai
Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Karel Kolman – Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Jan Linhart, Lukáš Zeman
30., 41. Petr Adam
38. Pavel Zajíček
51. Tomáš Kofroň
5. Petr Kalabis
7. 5. 18 19:30 CESMI Alkohol Vršovice FC Farkáň 92 1.FC 6. 6:3 (1:3)
Hosté šli do vedení ve třetí minutě, v osmé domácí skóre srovnali a nastartovali k vítěznému tažení.
Alkohol Vršovice FC Farkáň 92 1.FC
Adam Bielawski – Levan Bokeria, Ondřej Palička, Pavel Pták, Kryštof Rygl, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach vs Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
15. Pavel Zajíček
23. 4. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Torpédo Hulín FC 5. 7:0 (1:0)
Torpédo doplatilo na to, že nemohlo střídat. Vydrželo první polovinu, kdy dostalo jeden náhodný gól. Druhá půle už patřila Farkáni a bylo to jen o konečném skóre. Josef Kubr, Michal Miksa
Farkáň 92 1.FC Torpédo Hulín FC
Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger vs Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Roman Paclík, Petr Pucherna, Petr Žaloudek
10., 55. Martin Kavalír
33. Tomáš Kofroň
37., 51. Daniel Karas
56., 58. Ivo Unger
16. 4. 18 19:30 CESMI Continental FC Farkáň 92 1.FC 4. 3:2 (2:1)
Celý zápas ve vysokém tempu, kvalitní vyrovnané utkání. Domácím vyšel úvod a vedl 2:0, hosté se nevzdali, snižovali, nastřelili dvakrát tyč a v 51. minutě dali kontaktní gól na 2:3. Domácí v závěru těstnou výhru ubránili.
Continental FC Farkáň 92 1.FC
Jaromír Švaněk – Jakub Andrle, Matúš Dargaj, Michal Jankaj, Miroslav Korub, Dávid Lupták, Jiří Štamfest, Patrik Uher, Miroslav Uhrin vs Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
6., 46. Patrik Uher
10. Miroslav Korub
20., 51. Ivo Unger
9. 4. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Prague St. Gentlemen 3. 2:3 (0:3)
Důraznější hosté si už do poločasu vytvořili rozhodující náskok. Domácí po přestávce přidali, ale stačilo to pouze na korekci výsledku. Socher
Farkáň 92 1.FC Prague St. Gentlemen
Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Pavel Zajíček vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček
37., 53. Daniel Karas 9., 15., 17. Pavel Sojka
26. 3. 18 19:30 CESMI Lucián FC B Farkáň 92 1.FC 2. 4:1 (0:0)
První půle vyrovnaná, druhou byl Lucián jasně lepší, ale Farkáň bojovala a nevzdávala se. Janča
Lucián FC B Farkáň 92 1.FC
Jan Dovolil – David Doubek, Jan Fuchs, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Daniel Koutek, Adam Kraus, Piotr Kuroň, Daniel Mendel, Ondřej Vecheta vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
36. Adam Kraus
40. Daniel Koutek
44., 44. Jan Fuchs
51. Daniel Karas
19. 3. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC GK Ohradní A 1. 3:9 (1:6)
Farkáň tentokrát na svého soupeře nestačila, ta prakticky rozhodla utkání již v prvním poločase. Husák
Farkáň 92 1.FC GK Ohradní A
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Martin Borota, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, František Kába, Jan Votýpka