Čt 19.4.18 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A Po Útlumu 06   (VL3C)
Čt 19.4.18 20:15 P1 Houbařův Ráj PRKA   (HL7F)
Po 28.5.18 18:00 HRAB2 Toyota FC Klub odložených mužů   (HL6A)
Po 28.5.18 19:15 HRAB2 Felix club super Slepí koně SUP   (SVL3A)
Čt 21.6.18 19:15 SCBEC SK Elet Eternity   (HL8I)
Čt 21.6.18 20:30 SCBEC Ústavan 01 KK Do počtu   (HL8B)

20. 6. 18 20:15 MIKU1 Víťazný február FK Rumburaci A 11. 4:1 (1:1)
Domácí byli v zápase lepším týmem, ale brzo dostali gól z brejku. Nakonec dokázali skóre otočit.
Víťazný február FK Rumburaci A
Daniel Kurka – Šimon Bercha, Jan Ihnát, Jakub Kvášovský, Jakub Plachetka, Jakub Privara, Michal Steinhart, Pavel Zelený vs Jakub Kovařík – Vít Fuksa, Zdeněk Jungvirt, Petr Pechoušek, Jakub Rod, Róbert Smida, Jiří Staš, Michal Turek
20. Jakub Kvášovský
48., 52., 54. Jakub Privara
3. Jakub Rod
6. 6. 18 19:00 MIKU2 Rumburaci A Polární záře 10. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém byli hosté efektivnější v zakončení. Kohout
Rumburaci A Polární záře
Jakub Kovařík – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Tomáš Krupička, Daniel Kukačka, Petr Pechoušek, Jakub Rod, Róbert Smida, Michal Turek vs Zbyněk Šaller – Max Hofman, Radek Hůla, David Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek
13. Róbert Smida
41. Michal Turek
12. Tomáš Lojek
13., 49., 60. Petr Štěpánek
30. 5. 18 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Rumburaci A 9. 1:1 (0:0)
Přestože měl Vibromax většinu zápasu herní převahu, doplatil na neproměňování šancí.
Vibromax 1985 Rumburaci A
Ondřej Paul – Ondřej Freml, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Jakub Machynek, Robert Volník vs Jakub Kovařík – Zdeněk Jungvirt, Tomáš Krupička, Daniel Kukačka, Jakub Rod, Jiří Staš, Michal Turek
35. Jiří Jantač 38. Michal Turek
23. 5. 18 19:00 MIKU3 Rumburaci A Praetorians FC A 8. 1:13 (0:7)
Utkání mělo jednoznačný průběh. Praetorians od začátku víc běhali, lépe kombinovali a utkání tak jasně ovládli.
Rumburaci A Praetorians FC A
Jakub Kovařík – Martin Čech, Petr Čejka, Vít Fuksa, Zdeněk Jungvirt, Daniel Kukačka, Petr Pechoušek, Jakub Rod, Róbert Smida, Jiří Staš, Michal Turek vs Daniel Kübl – Peter Bilka, Jan Hedbávný, Richard Kubernát, Michal Provazník, Matěj Štědrý, Marek Štěpánek
33. Daniel Kukačka 3., 48. Marek Štěpánek
7., 21., 23. Richard Kubernát
8., 49. Jan Hedbávný
20., 51. Michal Provazník
27., 45., 59. Peter Bilka
58. Matěj Štědrý
9. 5. 18 19:00 MIKU2 Rumburaci A Executors United 7. 4:1 (2:0)
Vyrovnané utkání rozhodli Rumburaci dvěma pojistkami v poslední desetiminutovce zápasu. Exekutoři neproměnili dva samostatné nájezdy. Čapla
Rumburaci A Executors United
Jakub Kovařík – Martin Čech, Petr Čejka, Vít Fuksa, Zdeněk Jungvirt, Daniel Kukačka, Jakub Rod, Róbert Smida, Jan Staš, Michal Turek vs Lukáš Fiala – Jan Culka, Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Pavel Nápravník, Jakub Pavel, Zbyněk Tetour
7. Jan Staš
11., 51. Jakub Rod
53. Michal Turek
42. Jan Culka
2. 5. 18 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Rumburaci A 6. 3:1 (1:1)
Dlouho vyrovnaný zápas se lámal až na úvod druhé půle, kdy Hlavonožci otočili vývoj skóre. Ve 48. minutě přišla ještě pojistka. Rumburaci již moc šancí na zvrat neměli. Petr Jambor
Hlavonožci na niti FC Rumburaci A
Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát vs Jakub Kovařík – Martin Čech, Petr Čejka, Tomáš Krupička, Jakub Rod, Róbert Smida, Jan Staš, Michal Turek
27. Marek Školud
31. Petr Komárek
48. Marek Bárta
6. Michal Turek
25. 4. 18 19:00 MIKU2 Rumburaci A Young Guns Prag 5. 1:4 (1:4)
Poklidné utkání skončilo vítězstvím týmu hostů. Trnka
Rumburaci A Young Guns Prag
Jakub Kovařík – Martin Čech, Petr Čejka, Vít Fuksa, Zdeněk Jungvirt, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Jiří Staš, Michal Turek vs Lukáš Nasli – Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Zdeněk Fejtek, Michael Možný, Jiří Novák, Zdeněk Štípek, Lukáš Žáček
25. Petr Pechoušek 27 Petr Pechoušek 15. Lukáš Žáček
16. Michael Možný
19. Jakub Fejtek
23. Jiří Novák
11. 4. 18 19:15 HRAB1 Dolní Kralovice FC Rumburaci A 4. 3:1 (3:1)
Domácí od začátku fotbalovější, lepší a zaslouženě vyhráli. Sedláček
Dolní Kralovice FC Rumburaci A
Richard Šaman – Jan Boček, Miroslav Boček, Milan Hrtánek, Jan Korta, Jakub Pitelka, Ondřej Pitelka, Jan Prchal, Rudolf Šaman, Petr Vlk vs Zdeněk Jungvirt – Martin Čech, Petr Čejka, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Róbert Smida, Michal Turek
7. Miroslav Boček
14. OG
15. Ondřej Pitelka
2. Tomáš Krupička 49. Róbert Smida
4. 4. 18 19:00 MIKU2 Rumburaci A Yellow Dildos B 3. 5:12 (1:6)
Utkání bohaté na góly. Tým Yellow Dildos měl převahu již od prvních minut zápasu. Od 20. minuty padaly góly do sítě Rumburaků po minutě. Poločasový debakl trochu snížil na 1:6 ve 29. minutě Čejka. Druhý poločas byl na góly ještě bohatší, oproti prvnímu poločasu ale již celkem vyrovnaný. Jan Vrba, Marek Valter
Rumburaci A Yellow Dildos B
Zdeněk Jungvirt – Martin Čech, Petr Čejka, Vít Fuksa, Jakub Kovařík, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Jakub Rod, Jiří Staš, Michal Turek vs Vlastimil Hošek – Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt