Klub odložených mužů

Top obrana Top útok Web

Hanspaulská liga, 6A

jaro 2018

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Po 18.6.18 19:00 MIKU2 Milenium Praha FC Klub odložených mužů 11. 1:4
Po 4.6.18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů Litrpůl FC 10. 7:2
Po 28.5.18 18:00 HRAB2 Toyota FC Klub odložených mužů 9. 2:7
Po 21.5.18 18:00 HRAB1 Klub odložených mužů Dejnámbůra FC 8. 5:2
Po 14.5.18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů V.S.P.S.V.S. 7. 2:4
Po 7.5.18 18:00 HRAB2 Černý koně TMK Klub odložených mužů 6. 2:5
Po 23.4.18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů Arabská 5. 6:0 k.
Po 16.4.18 18:00 HRAB2 A.Č.A.B. FC Klub odložených mužů 4. 0:9
Po 9.4.18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů Pražská legie 2000 3. 4:1
Po 26.3.18 18:00 HRAB1 Pirelli Klub odložených mužů 2. 2:14
Po 19.3.18 18:00 HRAB1 Klub odložených mužů Orgasmico L.S.D. 1. 1:0
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Klub odložených mužů 11 10 0 1 64:16 20
2. V.S.P.S.V.S. 11 8 1 2 39:30 17
3. Milenium Praha FC 11 7 2 2 36:23 16
4. Orgasmico L.S.D. 11 4 2 5 28:21 10
5. Arabská 11 4 2 5 30:27 10
6. A.Č.A.B. FC 11 4 2 5 37:43 10
7. Dejnámbůra FC 11 4 1 6 33:40 9
8. Pražská legie 2000 11 4 1 6 28:41 9
9. Pirelli 11 4 1 6 33:49 9
10. Litrpůl FC 11 2 4 5 29:38 8
11. Černý koně TMK 11 2 3 6 25:33 7
12. Toyota FC 11 2 3 6 32:53 7

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
18. 6. 18 19:00 MIKU2 Milenium Praha FC Klub odložených mužů 11. 1:4 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Bojovné utkání, ve kterém hosté vsadili na brejky a vyplatilo se jim to. Domácí porážku neunesli. Svoboda
Milenium Praha FC Klub odložených mužů
Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Billý, Martin Hauft, Petr Hradecký, Jiří Mack, Lukáš Málek, Martin Salvet, Roman Šedrla, Adam Vlasák vs Richard Kořínek – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach
Góly Karty Góly Karty
1. Roman Šedrla 51 Petr Hradecký
51 Martin Salvet
11., 58. Tomáš Karban
26., 38. Jan Karban
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 6. 18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů Litrpůl FC 10. 7:2 (5:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Díky velice vydařenému závěru první půle zaslouženě zvítězili domácí.
Klub odložených mužů Litrpůl FC
Richard Kořínek – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Kroužecký, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Jan Omasta, Michael Teplý, Jiří Zach
Góly Karty Góly Karty
20., 27., 28., 36. Jan Karban
23. Josef Žampach
27. Ondřej Nekola
59. Robert Cába
43. Karel Horák
48. Aleš Hlaváč
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
28. 5. 18 18:00 HRAB2 Toyota FC Klub odložených mužů 9. 2:7 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Do 40. minuty vyrovnané utkání, pak byli hosté lepší o třídu. Kovařík
Toyota FC Klub odložených mužů
Petr Harant – Michal Geyer, Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, David Škoda, Jan Šramota vs Martin Mišovič – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Richard Kořínek, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach
Góly Karty Góly Karty
28. David Škoda
33. Michal Geyer
18., 53. Ondřej Nekola
22., 40. Matěj Šupina
49. Jakub Jirásek
50. Tomáš Karban
55. Josef Žampach
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 5. 18 18:00 HRAB1 Klub odložených mužů Dejnámbůra FC 8. 5:2 (3:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Klub odložených mužů byl lepším týmem a po zásluze vyhrál.
Klub odložených mužů Dejnámbůra FC
Martin Mišovič – Jakub Jirásek, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Ondřej Nekola, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Jaroslav Kubásek – Miloslav Goll, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Allan Zípek
Góly Karty Góly Karty
2., 42. Ondřej Nekola
5., 57. Matěj Šupina
25. Tomáš Kroužecký
37. Allan Zípek
54. David Lambl
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 5. 18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů V.S.P.S.V.S. 7. 2:4 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Kvalitní utkání, které hosté dokázali obrátit a po zásluze zvítězit.
Klub odložených mužů V.S.P.S.V.S.
Richard Kořínek – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Tomáš Starý – Petr Gregar, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Richard Vaněk, Jan Žižka
Góly Karty Góly Karty
9. Tomáš Karban
38. Jan Karban
49 Matěj Šupina 41., 48., 50. Richard Vaněk
43. Matěj Šimůnek
52. Petr Gregar
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
7. 5. 18 18:00 HRAB2 Černý koně TMK Klub odložených mužů 6. 2:5 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Hezké utkání. Domácí drželi dlouho krok, ale hosté v poslední desetiminutovce vstřelili tři branky, a rozhodli tak o své výhře.
Černý koně TMK Klub odložených mužů
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Václav Vízelka vs Richard Kořínek – Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach
Góly Karty Góly Karty
17. Petr Konáš
46. Petr Bulín
12. Tomáš Karban
20., 52. Jan Karban
51. Matěj Šupina
60. Ondřej Nekola
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
23. 4. 18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů Arabská 5. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
16. 4. 18 18:00 HRAB2 A.Č.A.B. FC Klub odložených mužů 4. 0:9 (0:4)
Popis zápasu Rozhodčí
Střelec Šupina si otevřel soukromou střelnici a popravil A.Č.A.B. Čestmír Pavlásek
A.Č.A.B. FC Klub odložených mužů
Michael Kunc – Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Dominik Linhart, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Ondřej Trojan vs Martin Mišovič – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Ondřej Nekola, Matěj Šupina, Josef Žampach
Góly Karty Góly Karty
23. Jan Karban
24., 46., 48., 50., 51. Matěj Šupina
26. Tomáš Karban
29. Ondřej Nekola
45. Tomáš Kroužecký
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
9. 4. 18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů Pražská legie 2000 3. 4:1 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Iulian-Cosmin Buduleci
Klub odložených mužů Pražská legie 2000
Richard Kořínek – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Radek Štulík – Matúš Drábik, Karel Fiala, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Škvor, Daniel Tůma
Góly Karty Góly Karty
29., 49. Matěj Šupina
31. Jakub Jirásek
36. Jan Karban
11. Marek Kóňa
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
26. 3. 18 18:00 HRAB1 Pirelli Klub odložených mužů 2. 2:14 (0:5)
Popis zápasu Rozhodčí
Naprosto jednoznačná záležitost v režii hostů, kteří hráli s velkou chutí.
Pirelli Klub odložených mužů
Martin Brunegraf – Ondřej Ertl, Miroslav Kolář, Martin Laube, Eduard Mráz, Petr Novák vs Richard Kořínek – Robert Cába, Jan Karban, Ondřej Nekola, Matěj Šupina, Josef Žampach
Góly Karty Góly Karty
35. Martin Brunegraf
40. Miroslav Kolář
10., 16., 21., 28., 33. Jan Karban
23., 54. Robert Cába
38., 53., 60. Josef Žampach
41., 50., 58. Matěj Šupina
52. Ondřej Nekola
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 3. 18 18:00 HRAB1 Klub odložených mužů Orgasmico L.S.D. 1. 1:0 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané utkání. Rozhodčí se nedostavil.
Klub odložených mužů Orgasmico L.S.D.
Michael Pirčák – Robert Cába, Jan Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Michal Čížek – Ondřej Čibera, Karel Jůza, Michal Sobotka, Jakub Vančura
Góly Karty Góly Karty
40. Robert Cába
Detaily utkání skupiny

Statistiky

Hráč Zápasů Gólů
Cába Robert 7 4
Jirásek Jakub 8 2
Karban Jan 7 16
Karban Tomáš 5 6
Kořínek Richard 7 0
Kroužecký Tomáš 7 2
Mišovič Martin 8 0
Nekola Ondřej 9 8
Pirčák Michael 7 0
Šupina Matěj 8 15
Žampach Josef 10 5
Poslední aktualizace 28. 1. 23, 11:35