10. Určitě team Vršovice 11 2 3 6 31:46 7

St 25.4.18 17:45 MIKU4 HNK Praha FC VSK MFF UK Praha A   (HL6C)
St 25.4.18 19:00 MIKU4 Rumpra Praha FC Santa Tranta PC C   (HL3B)
St 25.4.18 20:15 MIKU4 Nevím FC Playboy team AC   (HL8G)
Po 14.5.18 18:00 KORAB SportHES Ústavan 01 KK   (HL8B)
Po 14.5.18 19:15 KORAB Prague St. Gentlemen Continental FC   (HL6B)
Po 14.5.18 20:30 KORAB Slawoj Břevnov Zlatý krysy FC   (VL3A)

19. 6. 18 20:15 METE2 A - klub 90 Junior Motol 11. 1:1 (0:0)
Domácí, hrající 15 minut jen ve čtyřech, zvolili taktiku pevní obrany. Po doplnění stavu jim vyšel brejk. A hosté přes drtivý tlak dali branku až v poslední minutě. Kohout
A - klub 90 Junior Motol
Milan Svoboda – Lukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Jiří Kožela, Václav Křivák, Jaroslav Žabka vs Ludvík Marek – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Jiří Macháček, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský, Radek Zuzák
56. Václav Křivák 60. Jiří Macháček
5. 6. 18 20:45 LITVI Junior Motol Polnohospodár Praha 10. 3:3 (2:0)
Na konci první půle se zdálo, že je utkání rozhodnuté. Polnohospodári se ale nevzdali a vstřelili tři góly potřebné pro uhrání jednoho bodu. Čapla
Junior Motol Polnohospodár Praha
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák, Radek Zuzák vs Tomáš Přecechtěl – Jiří Havle, Tomáš Mikula, Karel Podrazký, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jan Zahrádka
19. Filip Kracík
26. Tomáš Novák
41. Jiří Macháček
42. Jan Sklenář
53. Jan Zahrádka
54. Jiří Havle
29. 5. 18 19:15 HRAB1 Junior Motol Real Spořilov 9. 4:1 (1:1)
Rychlé, kvalitní utkání bylo dlouho vyrovnané. Domácí rozhodli třemi góly v závěru, celkově byli důraznější v zakončení. Zdeněk Stratil, Michal Šálený
Junior Motol Real Spořilov
Miloš KracíkHynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský vs Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Pavel Eder, Jan Hladík, Petr Jombík, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček
4. Miloš Kracík
54. Jiří Macháček
57., 59. Hynek Černý
28. Miroslav Vondráček
22. 5. 18 18:00 KORAB Strašnická SK A Junior Motol 8. 0:1 (0:1)
Pohledný fotbal bez přesnosti v koncovce. Vojtěch Baštýř, Michal Nemček
Strašnická SK A Junior Motol
Pavel Janák – Martin Herold, Patrik Jizba, Jakub Linger, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, David Šutko, Michal Švára vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák
11. Petr Josef
15. 5. 18 19:30 CESMI Junior Motol Hells Bells 1.FC 7. 6:2 (2:0)
První poločas skončil vítězně pro Junior Motol, avšak ani hosté nebyl bez šancí. Některé jeho střely byly gólové. Druhý poločas se dočkali skórování i Hells Bells, jenže domácí přidali další góly. Husák
Junior Motol Hells Bells 1.FC
Tomáš Novák – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Jiří Ponikelský vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Jan Matoušek, Vladimír Mrlík, Daniel Nepevný, Marek Novotný, Jiří Polášek, Jaroslav Vlk
19., 28. Petr Josef
34. Tomáš Novák
52., 57. Hynek Černý
53. Jiří Macháček
37. Jiří Polášek
48. Zdeněk Michael Dressler
1. 5. 18 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Junior Motol 6. 6:0 (2:0)
V prvním poločase Petřiny větší snahou dotlačily své šance do koncovky a vyhrály poločas v poměru 2:0. Ve druhé půli proměnily své šance, Junior Motol nikoli, a proto se zrodila vysoká výhra. Husák
Petřiny 09 FC Junior Motol
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák
16., 35., 60. Oldřich Kopecký
17., 56. Filip Dvořák
53. Milan Bradáč
24. 4. 18 19:30 LITVI Junior Motol Black mamba IBD 5. 3:6 (2:3)
Mamba vedla o tři góly, ale Motol vyrovnal. Hrál se hezký a férový zápas. Mamba byla nakonec šťastnější.
Junior Motol Black mamba IBD
Martin Kliment – Hynek Černý, Petr Josef, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský, Radek Zuzák vs Tomáš Mašek – Jiří Bláha, Petr Havlíček, Pavel Kolář, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš
22. Jiří Ponikelský
25., 44. Jiří Macháček
11., 45. Petr Havlíček
15. Milan Lukáš
19., 56. Pavel Kolář
50. Jiří Bláha
17. 4. 18 20:30 MOTO3 Zmaštěný stroje SC Junior Motol 4. 3:3 (1:2)
Pohledný rychlý fotbal. V prvním poločase předváděly oba týmy vynikající techniku s míčem. Zmaštěné stroje měly převahu, leč Junior prokázal sílu v zakončení a v první půli získal lehké vedení. Druhý poločas oba celky hrály vlažně. Zmaštený stroje ke konci tlačily na pilu a málem si sáhly na vítězství.
Zmaštěný stroje SC Junior Motol
Jiří Krob – Matěj Fausek, František Kosař, Petr Marat, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta, František Štíbr vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek
3. Michal Nussbauer
52. Jiří Krob
55. František Štíbr
7., 21., 39. Jiří Macháček
3. 4. 18 18:15 HANSP Junior Motol Určitě team Vršovice 3. 7:4 (1:2)
Po vyrovnaném prvním poločase se ve druhém Junior Motol rozehrál k dobrému výkonu, přidal přesnost v zakončení a zaslouženě vyhrál. Husák
Junior Motol Určitě team Vršovice
Tomáš Novák – Hynek Černý, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Jiří Ponikelský vs Tomáš Martinek – David Hlušička, Jiří Jadrníček, Jan Konšel, Tomáš Svoreň, Ján Wolf
21., 36., 39., 58. Jiří Macháček
47. Filip Kracík
54. Jiří Ponikelský
60. Hynek Černý
6., 24., 42. Jiří Jadrníček
44. Tomáš Svoreň
27. 3. 18 20:30 MOTO2 Tralalalala Junior Motol 2. 0:6 (0:2)
Jednoznačně lepší tým Junior Motol. Utkání proběhlo bez problémů. Michal Lanči, Jan Monhart
Tralalalala Junior Motol
Marek Sommer – Jan Gubiš, Karolína Kopecká, Michal Krčmář, František Straka vs Tomáš Novák – Hynek Černý, Petr Josef, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Jiří Ponikelský, Radek Zuzák
20. Ludvík Marek
30., 38. Petr Josef
40. Radek Zuzák
42. Jiří Macháček
56. Hynek Černý
20. 3. 18 19:30 CESMI Junior Motol Prosím, nesmějte se 1. 7:3 (5:3)
Pohledné utkání skončilo vítězstvím domácích. Trnka
Junior Motol Prosím, nesmějte se
Ludvík Marek – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Jiří Ponikelský vs Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk