10. Určitě team Vršovice 11 2 3 6 31:46 7

Po 19.3.18 19:15 STER3 Do počtu Yakuza   (HL8B)
Po 19.3.18 20:30 STER3 Blue Elephants VZ   (HL8H)
Po 16.4.18 18:15 HOSTI Slovan Amatéři Legends are back   (HL7A)
Po 16.4.18 19:30 HOSTI Digi Prague FC Kaizer chiefs FC   (HL8A)
Po 16.4.18 20:45 HOSTI Zelení lenochodi FC SP Clif   (HL8B)

19. 6. 18 20:45 CESMI Určitě team Vršovice Petřiny 09 FC 11. 1:1 (1:0)
Po většinu zápasu měli hosté optickou převahu. Vytvořili si i dostatek šancí, které však nedokázali proměnit. Domácí hráči vsázeli na brejky a s bodem byli nakonec spokojení. Mlynařík
Určitě team Vršovice Petřiny 09 FC
Přemysl Beneš – David Hlušička, Jan Konšel, Tomáš Novotný, Tomáš Svoreň, Ján Wolf vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
28. Tomáš Svoreň 33. Lukáš Vaněček
5. 6. 18 20:30 MOTO2 Petřiny 09 FC Tralalalala 10. 4:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, mladší a rychlejší tým Tralalala doplatil na neproměňovaní šancí a chyby v obraně.
Petřiny 09 FC Tralalalala
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček, Jan Vondra vs Jan Gubiš – Michal Dvořáček, Tomáš Hambálek, Václav Jánský, Karolína Kopecká, Jakub Šandera, Martin Ševeček
22. Filip Dvořák
30., 56. Oldřich Kopecký
50. Miroslav Javorský
14. Martin Ševeček
16. Michal Dvořáček
54. Jakub Šandera
29. 5. 18 19:30 HANSP Prosím, nesmějte se Petřiny 09 FC 9. 4:4 (3:2)
Hrál se hezký fotbálek. Dělba bodů je spravedlivá.
Prosím, nesmějte se Petřiny 09 FC
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Lukáš Vaněček, Jan Vondra
2., 27. Josef Smíšek
22., 49. Petr Friedman
25., 29. Miroslav Javorský
45. Lukáš Vaněček
60. Oldřich Kopecký
22. 5. 18 19:30 HANSP Petřiny 09 FC A - klub 90 8. 1:6 (1:2)
Ráz utkání dalo už vyloučení v první minutě. Domácí se pak zatáhli do obranné ulity a téměř až do poločasu statečně odolávali. Druhá půle ale už patřila jasně hostům. Šťástka
Petřiny 09 FC A - klub 90
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček, Jan Vondra vs Radovan Švanyga – Lukáš Bartoš, Bedřich Bílka, Martin Holenda, Jiří Kožela, Václav Křivák, Vítek Tydlačka, Jaroslav Žabka
18. Dalibor Mondek 1 Václav Rod 22. Václav Křivák
30. Jiří Kožela
44. Martin Holenda
55. Jaroslav Žabka
59. Lukáš Bartoš
60. Bedřich Bílka
15. 5. 18 20:45 LITVI Polnohospodár Praha Petřiny 09 FC 7. 1:7 (0:4)
Polnohospodár utrpěl pořádný debakl, již v poločase bylo skóre 0:4. Pochvalu zaslouží gólman domácích, který prokázal charakter a udržel morálku svého rozhádaného týmu. Čapla
Polnohospodár Praha Petřiny 09 FC
Karel PodrazkýJiří Havle, Jan Kanta, Tomáš Mikula, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod
44. Jan Sklenář 2., 25., 35. Dalibor Mondek
27., 28., 52. Filip Dvořák
53. Oldřich Kopecký
1. 5. 18 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Junior Motol 6. 6:0 (2:0)
V prvním poločase Petřiny větší snahou dotlačily své šance do koncovky a vyhrály poločas v poměru 2:0. Ve druhé půli proměnily své šance, Junior Motol nikoli, a proto se zrodila vysoká výhra. Husák
Petřiny 09 FC Junior Motol
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák
16., 35., 60. Oldřich Kopecký
17., 56. Filip Dvořák
53. Milan Bradáč
24. 4. 18 19:15 STER1 Strašnická SK A Petřiny 09 FC 5. 4:0 (3:0)
Zápas fotbalový, domácí byli lepší v první půli. Ve druhé hosté "kousali", ale marně. Šaróka
Strašnická SK A Petřiny 09 FC
Pavel Janák – Patrik Jizba, Aleš Potěšil, Jan Šíla, Petr Silovský, David Šutko, Michal Švára vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček, Jan Vondra
9., 52. Petr Silovský
15. Patrik Jizba
20. David Šutko
17. 4. 18 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Hells Bells 1.FC 4. 4:1 (3:1)
Tento zápas vyhrál tým Petřiny s tím, že měli víc klid v zakončení. Jan Zlatník
Petřiny 09 FC Hells Bells 1.FC
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Daniel Nepevný, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Jaroslav Vlk
3. Dalibor Mondek
21., 48. Oldřich Kopecký
28. Filip Dvořák
6. Martin Koula
3. 4. 18 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Real Spořilov 3. 12:1 (7:0)
Jednoznačná záležitost zkušenějšího týmu FC Petřiny. Husák
Petřiny 09 FC Real Spořilov
Pavel Tomášek – Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček, Jan Vondra vs Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Pavel Eder, Jan Hladík, Jakub Hořák, Petr Jombík, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček
3., 5., 26. Dalibor Mondek
6., 12., 52., 60. Lukáš Vaněček
13., 35., 50. Oldřich Kopecký
30. Miroslav Javorský
44. Jan Vondra
36. Jan Hladík
27. 3. 18 19:00 METE1 Black mamba IBD Petřiny 09 FC 2. 6:5 (3:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém oba celky bojovaly z plných sil. Lépe to dopadlo pro domácí, kteří si udrželi vítězství.