So 22.9.18 10:00 TEMPO Prague United Šachťor Praha CF   (HL7J)
So 22.9.18 11:15 TEMPO Deportivo bez Coruna B ABCOM   (HL5G)
So 22.9.18 12:30 TEMPO K+K Fotbal Team Šílené veverky   (HL8K)
So 10.11.18 10:00 P3 SS Hábula Viktoria Bítovská VET A   (VL3D)
So 10.11.18 11:15 P3 Legion Aliena A Rito Pls   (HL5G)
So 10.11.18 12:30 P3 Profesoři Mall 1.FC   (HL7J)

2. 12. 18 18:45 DEKAN United clans Alej FK A 11. 2:2 (0:1)
Zajímavé utkání, ve kterém Alej dlouho držela těsné vedení. V závěru se ale děly věci, nejdřív domácí otočili výsledek, aby nakonec Alej bombou z půlky v poslední minutě urvala aspoň bod. Hošek
United clans Alej FK A
Tomáš Pokorný – Ondřej Bílý, Martin Časar, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Dalibor Križan, Martin Soudný, Michal Volešák vs Petr Malec – Petr Beneš, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
52., 58. Jiří Flekač 7. Karol Kehér
60. Tomáš Jauker
18. 11. 18 15:00 HANSP Alej FK A Světlušky 10. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Alej FK A Světlušky
Petr Malec – Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek vs
11. 11. 18 20:00 MIKU1 Řežem to United Alej FK A 9. 6:1 (3:0)
Pohledné utkání výborné úrovně skončilo vítězstvím domácích. Trnka
Řežem to United Alej FK A
Karel Křížek – Šimon Dukát, Dominik Hodboď, Jiří Hrubý, Jakub Kouba, Tomáš Paszyc, Pavel Sulek, Petr Topol vs Petr Malec – Petr Beneš, Petr Jelínek, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
8. Jakub Kouba
8., 55., 57. Jiří Hrubý
24. OG
37. Tomáš Paszyc
49. Petr Jelínek
4. 11. 18 15:00 HANSP Alej FK A Prague Gunners 8. 3:5 (3:3)
Hosté i v oslabení nechali na hřišti všechno a v poslední minutě pátým gólem pojistili překvapivou výhru. Mlynařík
Alej FK A Prague Gunners
Petr Malec – Matej Hudec, Petr Jelínek, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Adam Gillern – Jan Boháč, Andrej Chudý, Jan Kotráš, Jan Volf
60. Andrej Chudý
27. 10. 18 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A Alej FK A 7. 2:1 (1:0)
Slušné utkání téměř bez faulů, zasloužená výhra Plameňáků.
Plameňáci 1.FC A Alej FK A
Jiří Maroušek – Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Václav Štefan, Jiří Zazadzi vs Petr Malec – Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
2. Miroslav Novotný
38. Jan Kechner
37. Michal Karhan
21. 10. 18 08:45 HANSP Alej FK A Kapr tým 86 B 6. 6:2 (1:0)
Utkání příliš pohledných akcí nepřineslo, i vyložených šancí bylo v prvním poločase málo. Po přestávce to vypadalo podobně, domácí ale z minima vytěžili maximum, a nakonec jasně vyhráli.
Alej FK A Kapr tým 86 B
Petr Malec – Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Petr Jelínek, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek vs Jan Sýkora – Matej Borsuk, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Mihal, Petr Procházka, Milan Švarc, Marek Valo
14., 47., 52., 57., 57. Lukáš Krix
33. Tomáš Pořízek
42. Libor Jurčík
49. Petr Procházka
14. 10. 18 08:45 HANSP Youngsters FC Alej FK A 5. 4:4 (4:2)
Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Youngsters FC Alej FK A
Michal Šaněk – Martin Charvát, Karim Hamouche, Filip Jíša, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Aleš Náprstek vs Petr Malec – Tomáš Jauker, Petr Jelínek, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
13., 23. Jakub Maršoun
19. Martin Charvát
20. Lukáš Mihula
8., 33., 45. Lukáš Krix
12. Tomáš Jauker
7. Petr Karhan
7. 10. 18 08:45 HANSP Alej FK A Hajduk Hůrka A 4. 5:2 (2:1)
Zápas oboustranně na vysoké úrovni, se spoustou šancí. Domácí rozhodli o své výhře ve druhém poločase.
Alej FK A Hajduk Hůrka A
Petr Karol – Vladimír Bernát, Tomáš Jauker, Petr Jelínek, Michal Karhan, Petr Karhan, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek vs Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, David Exner, Adam Hrníčko, Nathan Kračunov, Filip Pavelka, Jaroslav Ptáček
1., 28., 53. Lukáš Krix
35. Tomáš Jauker
44. Petr Jelínek
30., 58. Ondřej Cafourek 20. Jaroslav Ptáček
30. 9. 18 15:00 ZAK Debakl FC Alej FK A 3. 5:2 (1:2)
Debakl byl většinu zápasu lepším týmem. Janča
Debakl FC Alej FK A
Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Petr Koška, Matěj Krovoza, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Lukáš Reymar, Alexandr Sirotek vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Tomáš Jauker, Petr Jelínek, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
10., 49., 50. Matěj Krovoza
48. Alexandr Sirotek
53. Marek Pospíšil
19., 28. Petr Jelínek
23. 9. 18 08:45 HANSP Alej FK A Balbín FC 2. 3:4 (0:1)
Hosté se dostali do vedení už na začátku a nakonec se jim podařilo náskok udržet.
Alej FK A Balbín FC
Petr Malec – Vladimír Bernát, Tomáš Jauker, Petr Jelínek, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek vs Jaroslav Vojtek – Ismar Begič, Matyáš Buneš, Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Tomáš Panýrek ml., František Tesař, Miroslav Václavík
39. Tomáš Pořízek
53. Petr Karol
56. Petr Karhan
10., 35. Tomáš Panýrek ml.
44. Ismar Begič
59. Miroslav Václavík
16. 9. 18 08:45 HANSP Alej FK A Normální Chlapi 1. 1:0 (0:0)
Krásný fotbal se spoustou šancí a šťastnějším koncem pro domácí. Čistá hra bez zbytečných faulů. Janča