Ne 21.10.18 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Lesser Side FC   (HL6L)
Ne 21.10.18 20:00 MIKU2 Výlov 0.FC S.T.R.U.P.   (HL6L)
Ne 18.11.18 17:30 MIKU4 Old Mosquitos 1.FC Zahradní Město   (HL8N)
Ne 18.11.18 18:45 MIKU4 Výlov 0.FC Sturm JM   (HL6L)
Ne 18.11.18 20:00 MIKU4 Atlanta Žižkov FC Strážci Pomeranče   (HL6L)

30. 11. 18 20:00 TEMPO Beach attack 90210 ABCOM 11. 1:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, ABCOM dokázal využít své šance, proto zvítězil. Husák
Vít Svoboda – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Rostislav Kotas, Jan Kožíšek, Lukáš Vincent vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař
11. Štěpán Haifler 19., 32. Jakub Martinák
21. Stanislav Vladař
17. 11. 18 10:00 TEMPO ABCOM President FC 10. 2:6 (0:4)
President podal vynikající výkon a díky výborně střelecky disponujícímu Supovi rozhodl prakticky již v prvním poločase. Druhý poločas se ABCOM zlepšíl, vstřelil dva góly, ale na rozjetý President to nestačilo. Husák
ABCOM President FC
Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Martin Kolankiewicz st. – David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., David Mikolda, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek, Jan Tománek
32. Stanislav Vladař
44. Michal Borecký
5., 19., 22., 30., 33. Vladimír Sup
54. Jan Tománek
10. 11. 18 10:00 P2 Nalejto 1.FC ABCOM 9. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, kde rozhodla černá minuta hostujícího gólmana. Václav Krček, Radek Jahoda
Nalejto 1.FC ABCOM
Martin Kohout – Marek Hála, Pavel Homola, Vojtěch Kliment, Jiří Pikner, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Michal Skřivan vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jiří Marek, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař
5., 49. Michal Skřivan
13. Zdeněk Semecký
2. Stanislav Vladař
7. Jiří Marek
3. 11. 18 11:15 TEMPO ABCOM Legion Aliena A 8. 2:1 (2:0)
Poklidné utkání skončilo těsným vítězstvím domácích. Trnka
ABCOM Legion Aliena A
Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Jiří Marek, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Maxim Kaydashov – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Mykhailo Hordienko, Ilshat Irkin, Vasyl Karaslai, Evgenii Smirnov, Sztaniszlav Sztan
6. Jiří Polák
53. Andrei Cucenic
27. 10. 18 10:00 BECH Hoptajch team ABCOM 7. 0:1 (0:0)
Kvůli nedostatku hráčů na střídání velice pomalý fotbal se spoustou přihrávek brankařům. Rozhodla jedna povedená akce, protože domácí nebyli schopní proměnit žádnou se svých šancí. Milan Šebek, Leoš Melichar
Hoptajch team ABCOM
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Marek Růžička, Vladyslav Spirin vs Stanislav Vladař – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo
37. Jiří Polák
20. 10. 18 10:00 TEMPO ABCOM Gumídci Méďové FC 6. 2:3 (1:1)
Poklidné utkání skončilo vítězstvím týmu Gumídci Méďové. Trnka
ABCOM Gumídci Méďové FC
Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Jiří Jeřábek, Jiří Růžička, Tomáš Voráček, Pavel Zeman
21. Miroslav Dykas
58. Stanislav Vladař
34 Roman Čubr 9. Jiří Jeřábek
32. Matěj Cihelka
33. Tomáš Voráček
6. 10. 18 11:15 TEMPO ABCOM Devils of Zderaz 4. 5:6 (4:3)
Pěkné utkání, v němž více vůle k vítězství ukázali Devils. ABCOM nadějný vývoj neudržel a nakonec je bez bodů.
ABCOM Devils of Zderaz
Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jiří Marek, Jakub Martinák, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Jiří Hálek – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Dmitry Zimarev
44. Jindřich Dobřanský st.
26. 9. 18 20:15 P2 GoGo 1.NC ABCOM 5. 5:3 (1:0)
Rozhodla fotbalová vyspělost hráčů GoGo. Ti postupně navyšovali náskok až na rozdíl čtyř gólů, ovšem v závěru umožnili hostům snížit až na rozdíl jedné branky. Hosté pak zcela otevřeli hru, na což doplatili rozhodujícím gólem z rychlého protiútoku domácích.
GoGo 1.NC ABCOM
Jiří Brožík – Michal Douděra, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Adam Petrák, Aleš Zmeškal vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař
19., 55. Adam Petrák
36. Petr Orlowski
40. OG
60. Michal Douděra
48 Michal Douděra 56., 59. Martin Šelelyo
57. Miroslav Dykas
22. 9. 18 11:15 TEMPO Deportivo bez Coruna B ABCOM 3. 5:5 (2:2)
Průměrné utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Trnka
Deportivo bez Coruna B ABCOM
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Jakub Bureš, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil vs Jakub Martinák – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Jiří Marek, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař
38. Aleš Pernický
15. 9. 18 10:45 TEMPO ABCOM Rito Pls 2. 1:6 (0:2)
Jednoznačný průběh utkání, o kterém vypovídá i výsledek. Domácí tým předčil hosty herně, kombinačně, technicky i kondičně, takže o vítězi utkání nebylo po celou dobu pochyb. Korektně odehrané utkání.
ABCOM Rito Pls
Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jiří Marek, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař vs David Červený – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Hlubuček, Jakub Kloboučník, David Lipert, Jakub Nezbeda, Adam Šejnost
49. Miroslav Dykas 6., 33., 56., 58. Michal Černý
9. David Lipert
38. Jakub Kloboučník
7. 9. 18 19:15 P2 ABCOM Social Members FC 1. 1:2 (0:2)
Social Members v pohodě vyhráli půli 0:2, ve druhé půli diktoval tempo ABCOM, ale vyrovnat nedokázal. Vukovič
ABCOM Social Members FC
Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jiří Marek, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Stanislav Vladař vs Petr Komárek – Lukáš Brodníček, Jan Havlík, Jan Matera, Filip Svoboda, Michal Voldřich