10. Sací komando Modřany 11 4 0 7 38:48 8

Ne 28.10.18 18:45 P2 Benda OFC Tým Jakuba Harapáta   (HL6K)
Ne 28.10.18 20:00 P2 Habet Praha FŇ Hattrick Prosek FC   (HL5I)
So 17.11.18 10:00 ZAK Mall 1.FC Sarmat FC   (HL7J)
So 17.11.18 11:15 ZAK Tvoje máma FC Šílené veverky   (HL8K)

2. 12. 18 13:45 P1 Hustec Bamboocha City 11. 2:2 (1:1)
Vyrovnaný a bojovný zápas. Hustec měl v posledních minutách tlak, ale vstřelit vítězný gól se mu nepodařilo.
Hustec Bamboocha City
Martin Vohánka – Vladimír Čermák, David Crnko, František Kolský, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Lukáš Marček, Lukáš Moravec, Jakub Talík, Marek Vinš vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jan Chaloupka, Jakub Horský, Michal Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa
11. Jan Kořínek
55. Lukáš Moravec
26., 33. Jan Maxa
18. 11. 18 18:45 P1 Bamboocha City GP Rangers 10. 6:4 (1:2)
Zápas měl velký náboj celých 60 minut, šance střídala šanci. Hra ve vysokém tempu. Více štěstí nakonec měli domácí.
Bamboocha City GP Rangers
Vojtěch Řehoř – Jan Chaloupka, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Jan Maxa, Martin Zemánek vs Jan Musil – Dominik Čemus, Patrik Jantač, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Adam Tročil
37. Albert Kincl
11. 11. 18 20:00 SCBEC Dropa FC A Bamboocha City 9. 3:2 (1:1)
Svižný zápas s vysokým nasazením.
Dropa FC A Bamboocha City
Martin Votruba – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jan Pospíšil, Jan Voráček vs Michal Junek – Ondřej Červinský, Petr Junek, Jan Maxa, Vojtěch Řehoř, David Richter
11. Jan Horák
36. Jan Horn
52. Miroslav Horák
25. Jan Maxa
33. Petr Junek
4. 11. 18 18:45 P1 Bamboocha City Corleone 8. 6:0 k.
21. 10. 18 18:45 P1 Bamboocha City Úžas 1.FFS 7. 4:3 (1:3)
Domácí si v závěru vytvořili drtivý tlak a nakonec dokázali urvat vítězství.
Bamboocha City Úžas 1.FFS
Vojtěch Řehoř – Jan Chaloupka, Jakub Horský, Michal Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa, Martin Zemánek vs Milan Jenčo – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Martin Moravec, Ondřej Šeruda, Jan Šťovíček, František Tůma
5., 49., 59. Jan Maxa
38. Jan Chaloupka
4. Jan Šťovíček
17. Martin Moravec
21. Ondřej Brož
14. 10. 18 18:45 P1 Botič FC Bamboocha City 6. 2:2 (2:0)
Utkání hrané v duchu fair-play. Hostům, kteří dokázali vyrovnat v úplném závěru, zajistil bod hlavně brankář. Čestmír Pavlásek
Botič FC Bamboocha City
Jan Špatenka – Jaromír Horníček, Jakub Jiroušek, Martin Jiroušek, Martin Neumann, Michal Novák, Václav Plecitý, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa, David Richter
14. Martin Jiroušek
28. OG
35., 60. Jan Maxa
7. 10. 18 18:45 P1 Bamboocha City Blesk VK A 5. 7:3 (5:1)
Dynamické utkání, herně vyrovnané, ale domácí se trefovali víc. Fair-play zápas.
Bamboocha City Blesk VK A
Vojtěch Řehoř – Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa, Martin Zemánek vs Martin Gallie – Šimon Fox, Jan Górecki, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský
47., 48. Michal Stejskal
30. 9. 18 13:30 PLAM Komety FC A Bamboocha City 4. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání rozhodl pět minut před koncem Maxa. Čapla
Komety FC A Bamboocha City
Boris Bichkenov – Georgii Gogokhiia, Anton Kletnev, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Petr Popov, Aliaksandr Stsepankou, Dzmitry Zhmako vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa, Martin Zemánek
11. Mark Litvinov
33. Aliaksandr Stsepankou
45. OG
11., 48. Jakub Horský
30. Ondřej Červinský
56. Jan Maxa
23. 9. 18 18:45 P1 Bamboocha City Sací komando Modřany 3. 1:3 (1:2)
Utkání bylo pro zranění jednoho z hráčů domácích předčasně ukončeno po dohodě obou týmů. Vladimír Vlásek, Ondřej Kolář
Bamboocha City Sací komando Modřany
Vojtěch Řehoř – Jan Chaloupka, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Michal Petržilka vs Miroslav Ženíšek – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Denis Hozák, Matěj Kalbáč
16. Michal Petržilka 7. Tomáš Čížek
28. Ondřej Čížek
39. Ondřej Dýba
16. 9. 18 17:30 KBELY Callida CS Bamboocha City 2. 3:6 (1:3)
Zápas dvou fotbalově vyspělých týmů. Bamboocha šla v první půli do vedení, domácí ale zabrali a snížili na rozdíl jednoho gólu. Hosté už si ale v závěru dva body vzít nenechali.
Callida CS Bamboocha City
Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Roman Leník, Marek Michálek, Michal Nehyba, Jiří Tresner vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jan Chaloupka, Michal Junek, Jan Maxa, Michal Petržilka, David Richter, Martin Zemánek