Út 2.10.18 20:45 DEKAN Kehar Club FC MIFA Fighters FO   (HL5C)

2. 12. 18 13:45 ZAK Dropa FC A Úžas 1.FFS 11. 4:1 (2:1)
Kvalitní zápas, ve kterém domácí proměnili své šance a po právu zvítězili.
Jan Horn – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Pavel Jančovič, Jan Pospíšil, Jan Voráček, Martin Votruba vs Martin Mráz – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Ondřej Gašparovič, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Martin Moravec, Jan Šťovíček, Ondřej Toman, František Tůma
3 Miroslav Horák
21 Jakub Cízner
2. Ondřej Toman 40. Stanislav Apolenár
18. 11. 18 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Sací komando Modřany 10. 8:2 (5:1)
Zápas v šíleném tempu, ale skoro bez faulu. Výsledek neodpovídá průběhu, Komando mělo spoustu šancí, hlavně na začátku zápasu, ale neproměnilo je. Naopak těsně před poločasem během dvou minut třikrát inkasovalo, což nakonec rozhodlo.
Úžas 1.FFS Sací komando Modřany
Martin Mráz – Ondřej Brož, Ondřej Gašparovič, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Martin Moravec, Jan Šťovíček, Ondřej Toman, František Tůma vs Denis Hozák – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Miroslav Ženíšek
6., 28., 44. Martin Moravec
9., 27. Ondřej Toman
26., 43. Jan Šťovíček
49. Pavel Krištůfek
16. Ondřej Dýba
53. Denis Hozák
11. 11. 18 17:30 DEKAN Corleone Úžas 1.FFS 9. 0:6 k.
4. 11. 18 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Callida CS 8. 6:7 (1:4)
Úžas 1.FFS Callida CS
Martin Mráz – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Ondřej Šeruda, Jan Šťovíček, František Tůma vs Marek Červenka – Dušan Kundrát, Marek Michálek, Michal Nehyba, Miroslav Plašil, Marek Štěpán, Petr Vacík, Roman Verner
60. Roman Verner
28. 10. 18 20:00 TEMPO Úžas 1.FFS GP Rangers 2. 5:2 (4:2)
Pěkné, rychlé, ale velice fér hrané utkání. Domácí dvakrát prohrávali, ale ještě od poločasu výsledek otočili a vedení už nepustili. Hosté svoje šance proměnit nedokázali.
Úžas 1.FFS GP Rangers
Martin Mráz – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Martin Moravec, Jan Šťovíček, František Tůma vs Filip Dolan – Dominik Čemus, Michal Havránek, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Mikoláš Obrusník, Adam Tročil
11., 29., 54. Jan Šťovíček
18., 24. Ondřej Brož
9. Dominik Čemus
17. Michal Havránek
21. 10. 18 18:45 P1 Bamboocha City Úžas 1.FFS 7. 4:3 (1:3)
Domácí si v závěru vytvořili drtivý tlak a nakonec dokázali urvat vítězství.
Bamboocha City Úžas 1.FFS
Vojtěch Řehoř – Jan Chaloupka, Jakub Horský, Michal Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa, Martin Zemánek vs Milan Jenčo – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Martin Moravec, Ondřej Šeruda, Jan Šťovíček, František Tůma
5., 49., 59. Jan Maxa
38. Jan Chaloupka
4. Jan Šťovíček
17. Martin Moravec
21. Ondřej Brož
14. 10. 18 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS MTPCH 6. 5:7 (2:3)
Pohledné utkání, ve kterém zvítězila zkušenost. Filip Brodský, Jakub Hendrych
Úžas 1.FFS MTPCH
Martin Mráz – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Martin Moravec, Jan Šťovíček vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Josef Ludík, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula
58. OG
7. 10. 18 17:30 DEKAN Botič FC Úžas 1.FFS 5. 4:5 (2:3)
Velmi inteligentní fotbal v podání dvou zkušených týmů. Botič vedl rychle 2:0, hosté si ale díky lepší fyzičce vytvořili převahu a otočili na 5:2. Pak se zas probudil Botič a měl naději na vyrovnání, nakonec ale těsně podlehl. Mykhaylo Pukhal, Petro Pukhal
Botič FC Úžas 1.FFS
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Jakub Jiroušek, Martin Jiroušek, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka vs Martin Mráz – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Filip Loukota, Martin Moravec, Jan Šťovíček, František Tůma
33. Jan Šťovíček
30. 9. 18 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Hustec 4. 3:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí. Janča
Úžas 1.FFS Hustec
Martin Mráz – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Milan Jenčo, Pavel Krištůfek, Filip Loukota, Martin Moravec, Jan Šťovíček, František Tůma vs Martin Vohánka – David Balling, Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Vojtěch Havlovec, František Kolský, Martin Kubelík, Šimon Med, Jakub Talík
30., 33. Ondřej Brož
58. Jan Šťovíček
43 Milan Jenčo 2. David Balling
23. 9. 18 15:00 TEMPO Blesk VK A Úžas 1.FFS 3. 3:5 (3:3)
Utkání ve vysokém tempu, hosté byli efektivnější v koncovce a zaslouženě vyhráli.
Blesk VK A Úžas 1.FFS
Martin Gallie – Šimon Fox, Jan Górecki, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Martin Mráz – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Milan Jenčo, Pavel Krištůfek, Filip Loukota, Martin Moravec, Ondřej Šeruda, Jan Šťovíček
8., 16. Jakub Stloukal
28. Šimon Fox
6., 51. Ondřej Šeruda
17. Jan Šťovíček
23., 57. Filip Loukota
9. 9. 18 13:30 PLAM Komety FC A Úžas 1.FFS 1. 4:3 (2:0)
Fair-play a vzájemný respekt obou týmů. Domácí měli větší iniciativu v prvním poločase. Pak se hra vyrovnala, Komety ale náskok udržely.
Komety FC A Úžas 1.FFS
Alexej Tsarev – Roman Armenov, Georgii Gogokhiia, Anton Kletnev, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Petr Popov, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou vs Martin Mráz – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Filip Loukota, Jan Šťovíček, František Tůma