13. 11. 18 17:45 MIKU1 Hoblina Jižák FC Tycho de Brahe FC A 9. 6:1 (5:1)
Zasloužená výhra domácích. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Miroslav Olšák – Jan Carbol, Lukáš Černý, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Jiří Lemberger, Pavel Malý, Jakub Plaček, Martin Škop, Jakub Vincenc vs Jiří Runtsch – Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Rudolf Růžek, Jan Stejspal, Michal Zajíček
28., 30. Martin Škop
41. Pavel Malý
16. Rudolf Růžek
30. 10. 18 17:45 MIKU2 Greenhorns FC Hoblina Jižák FC 8. 2:5 (0:4)
Hosté celý první poločas jasně dominovali a svého soupeře téměř do ničeho nepustili. Čtyřgólový náskok pak už neztratili i přes to, že domácí celý druhý poločas tlačili a byli lepším týmem. Dufek
Greenhorns FC Hoblina Jižák FC
Martin Snížek – Jan Hadrava, Jakub Melezínek, Ondřej Stoupa, Tomáš Strnad, Ondřej Švec, Oleksandr Voznyuk, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs Miroslav Olšák – Jan Carbol, Lukáš Černý, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Pavel Malý, Jakub Plaček, Martin Škop, Jakub Vincenc
33. Oleksandr Voznyuk
50. Jiří Zeman
5. Jan Jelínek
13. Jakub Vincenc
17., 48. Martin Škop
27. Jan Carbol
23. 10. 18 17:45 MIKU2 Hoblina Jižák FC Friends Prague 7. 2:1 (1:1)
Utkání dobré úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo vítězstvím týmu Hoblina Jižák. Trnka
Hoblina Jižák FC Friends Prague
Jakub Plaček – Jan Carbol, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Pavel Malý, Miroslav Olšák, Jakub Vincenc vs Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Michal Zajíček, Jan Záruba
16., 54. Jan Jelínek 15. Jan Záruba
9. 10. 18 19:00 MIKU4 Felix club Hoblina Jižák FC 6. 1:2 (1:2)
Hoblina svým bojovným výkonem obrala favority z Felixu. Parádní fotbalové utkání. Kučera
Felix club Hoblina Jižák FC
Jaroslav Veselý – Jakub Fadl, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jan Mikyska, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček vs Miroslav Olšák – Jan Carbol, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Jiří Lemberger, Pavel Malý, Jakub Plaček, Martin Škop, Jakub Vincenc
30. Jakub Svárovský 9. Jakub Plaček
24. Jan Jelínek
2. 10. 18 18:15 SLIVE Hoblina Jižák FC Smíchov PSK 5. 1:5 (0:2)
Utkání pod taktikou Smíchova skončilo jeho jasným triumfem. David Krous
Hoblina Jižák FC Smíchov PSK
Jan Carbol – Jan Jelínek, Jiří Lemberger, Miroslav Olšák, Martin Škop, Jakub Vincenc vs Radek Dvořák – Lukáš Dvořák, Jiří Gabzdyl, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Jakub Novák, Marek Pořízka, Zbyněk Vaňous
37. Martin Škop 8., 48. Lukáš Dvořák
23., 44., 58. Zbyněk Vaňous
25. 9. 18 17:45 MIKU1 Démoni Hoblina Jižák FC 4. 4:0 (2:0)
Výsledek neodpovídá průběhu hry, kdy po většinu zápasu tvořil hru tým hostů. Vyložené příležitosti si však nevypracoval, naopak domácím se podařilo z minima gólových šancí vytěžit maximum branek. Tomáš Andrle, Radek Pištora
Démoni Hoblina Jižák FC
Josef Kobza – Tomáš Berger, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Karel Smrž, Jan Štefanec, Michal Vrba vs Miroslav Olšák – Jan Carbol, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Jakub Plaček, Martin Škop, Jakub Vincenc
5., 51. Jan Štefanec
27. Michal Freiberg
48. Pavel Drápal
18. 9. 18 18:00 HRAB1 Hoblina Jižák FC Netopýr TFC 3. 3:4 (0:1)
První vyrovnaný poločas vystřídal zpočátku jednoznačně se vyvíjející druhý. Domácí se nakonec vzchopili a výrazně zdramatizovali koncovku zápasu.
Hoblina Jižák FC Netopýr TFC
Miroslav Olšák – Jan Carbol, Lukáš Černý, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Pavel Malý, Martin Škop vs Petr Hlůžek – Adam Biganovský, Petr Exler, Michal Harbáček, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Michal Zbořil
54., 55. Jan Jelínek
58. Jan Carbol
8. Tomáš Kubr
31. OG
41. Jakub Nosek
53. Petr Exler
11. 9. 18 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Hoblina Jižák FC 2. 3:0 (2:0)
Kombinační utkání, které rozhodl náskok z prvního poločasu. Petr Jelínek , Josef Bažant
MIFA Fighters FO Hoblina Jižák FC
David SvobodaTomáš Chalupský, Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Ondřej Pero, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jan Slavík vs Miroslav Olšák – Jan Carbol, Lukáš Černý, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Pavel Malý, Jakub Plaček, Martin Škop, Jakub Vincenc
7. Jaroslav Šimáček
13., 34. Ondřej Pero
4. 9. 18 19:00 MIKU4 Hoblina Jižák FC Kehar Club FC 1. 3:6 (0:1)
Vyrovnané utkání do 44. minuty, kdy Kehar potřetí skóroval. Pak Jižák otevřel hru a inkasoval ještě 3 góly. V závěru včetně prodloužení sice dvakrát skóroval, ale to na body nestačilo. Michal Černoch, Patrik Laibl
Hoblina Jižák FC Kehar Club FC
Miroslav Olšák – Jan Carbol, Lukáš Černý, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Pavel Malý, Jakub Plaček, Martin Škop vs Petr Hanzl – Jiří Beneš, Martin Dražan, Milan Holobrada, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Josef Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek