St 12.9.18 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Autobazar Duo VET   (VL2B)
St 12.9.18 19:15 HRAB1 Dynamit Vršovice Senioři Praha B   (HL8G)
St 10.10.18 19:30 TEMPO Gente VET Paradentol 1990   (VL3B)
St 10.10.18 20:45 TEMPO Alibi Hlavonožci na niti FC   (HL5E)

3. 12. 18 20:45 ARIT Slepí koně SUP Daltonové SUP 11. 1:1 (1:0)
První poločas byli lepší domácí a mohli dát i víc než jeden gól. Zlepšená hra Daltonů přinesla po přestávce své ovoce v podobě vyrovnání. Husák
Slepí koně SUP Daltonové SUP
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman
25. Martin Gutvirt 39. Jiří Krejčík
19. 11. 18 18:00 HRAB1 Daltonové SUP Jawa-Suprtechno B 10. 1:0 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí. Lukáš Černý
Daltonové SUP Jawa-Suprtechno B
Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Vlastimil Brož – Roman Čihák, Pavel Gerschon, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha
29. Vladimír Kubín
15. 11. 18 17:45 MIKU4 Garáže Klíčov Daltonové SUP 9. 1:2 (0:1)
Domácí tým hrál celý zápas 4+1, přesto byla hra dlouho vyrovnaná. Povedenou střelou rozhodl Kubín a Daltonové vyhráli. Fasekaš
Garáže Klíčov Daltonové SUP
Jiří Lokvenc – Petr Kalfiřt, Jiří Pecka, Bohumil Šafář, Daniel Slepička, Radek Štěpán vs Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Martin Krechler, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman
44. Radek Štěpán 20. Rudolf Šafr
48. Vladimír Kubín
29. 10. 18 18:15 DEKAN Daltonové SUP Enzian 8. 1:4 (0:2)
Moc pěkné utkání, hrané nahoru - dolů. Hostující brankář byl téměř k nepřekonání. Zápas vyhrál lepší tým.
Daltonové SUP Enzian
Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Václav Matoušek – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman
48. Vilém Dvořáček 2. OG
14. Miroslav Bílek
47. Miloš Beňo
59. Vladimír Zeman
22. 10. 18 19:30 HANSP Daltonové SUP Berger club SUP 7. 2:3 (0:3)
Po jasném prvním poločase pro hosty se druhý poločas herně i gólově vyrovnal. Vítěz utkání se musel bát až do konce zápasu o výsledek a své vítězství. Mlynařík
Daltonové SUP Berger club SUP
Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Pavel Gaper – Ivan Grůza, Jiří Horák, Jan Jedlička, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
39. Ladislav Pauch
55. Rudolf Šafr
3. František Zalužanský
9. Jan Jedlička
25. Jiří Horák
11. Jiří Horák
18. 10. 18 19:30 ARIT Traktor Humus SUP A Daltonové SUP 6. 1:2 (0:0)
Hrálo se v pohodovém až vlažném tempu.
Traktor Humus SUP A Daltonové SUP
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Jaroslav Havran, Petr Mládek, Václav Šedivý, Robert Varyš vs Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman
42. Jaroslav Havran 41. Rudolf Šafr
44. Vilém Dvořáček
8. 10. 18 18:15 CESMI Daltonové SUP Bílý lev CF SUP 5. 3:3 (2:2)
Pohodové utkání zkušených fotbalistů. Oba celky hrály slušně s cílem zahrát si, zaběhat a sem tam vstřelit gól, a to se povedlo.
Daltonové SUP Bílý lev CF SUP
Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Petr Frýba, Milan Krejčí, Milan Kříž, Ladislav Nový, Petr Šulc, Petr Vodenka
16., 28. Ladislav Pauch
52. Rudolf Šafr
25., 28. Miloslav Anděl
54. Petr Vodenka
4. 10. 18 17:45 MIKU4 Berušky B Daltonové SUP 4. 2:1 (2:1)
Hrál se průměrný "upovídaný" fotbálek, ve kterém byly Berušky mírně lepší.
Berušky B Daltonové SUP
Evžen Vacek – Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Vlastimil Křelina, Filip Novák, Miroslav Svoboda, Robert Zemánek vs Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Martin Krechler, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Rudolf Šafr, Martin Zeman
15. Miroslav Svoboda
22. Petr Hejč
11. Rudolf Šafr
24. 9. 18 18:15 DEKAN Daltonové SUP Super Calvados 3. 3:6 (2:1)
Zpočátku vyrovnané utkání otočili hosté během deseti minut na svou stranu a zaslouženě vyhráli.
Daltonové SUP Super Calvados
Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Martin Krechler, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Václav Kyselka, Vladimír Oliberius, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Ján Zdechovan
13. Martin Zeman
19. Vilém Dvořáček
57. Vladimír Kubín
22., 32., 36., 43., 60. Karel Křeček
37. Miroslav Petrák
20. 9. 18 20:30 STER1 Sebranca 2018 Daltonové SUP 2. 0:6 k.
Hosté byli celý zápas aktivnější, ale jediné co jim chybělo, bylo zakončení, čehož málem litovali. Poslední minuty po snížení na 1:2 patřily jasně týmu domácích.
Sebranca 2018 Daltonové SUP
Václav Garbaczewski – Přemysl Beneš, Petr Havlíček, Jiří Jirásek, Libor Stočes, Jiří Svoreň, Lubomír Umanec vs Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Martin Krechler, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman
51. Jiří Svoreň 13. Ladislav Pauch
48. Vilém Dvořáček
53. Ladislav Pauch
10. 9. 18 18:15 DEKAN Daltonové SUP Socra SUP 1. 2:2 (2:1)
Dramatické utkání do konečného hvizdu. Pavel
Daltonové SUP Socra SUP
Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr vs František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Jan Čemus, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, Miroslav Rothe, Jan Zahradník