Čt 13.9.18 19:30 DEKAN Bum bar VET Masters V   (VL2B)
Čt 13.9.18 20:45 DEKAN Planners Prague FC A No madam ! B   (HL7G)
St 24.10.18 19:00 P2 Gekad Modrá vopice TJ   (HL7C)
St 24.10.18 20:15 P2 Real Prd SUP Benda All Stars FC   (SVL2B)
St 14.11.18 19:00 P3 Fotbaloví bozi Vo   (HL8H)
St 14.11.18 20:15 P3 S.N.F. A Bedna 98 FC   (HL2B)

27. 11. 18 19:00 P2 Serval KPKS Footside 11. 8:9 (3:2)
Slušná přestřelka od obou týmů, hráno útočně bez obran. KPKS dokázali v závěru snížit z 6:9 na 8:9, ale na remízu to již nestačilo. Přesto dobrý útočný fotbal z obou stran.
Serval KPKS Footside
Josef Řebíček – Jan Čanda, Daniel Knespl, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Karel Trejbal, Jakub Vítek vs Petr Lžičař – Radek Duba, Tomáš Hos, Lukáš Krejčů, Ondřej Michalčík, Martin Šlajchrt, Jan Šmirkl, Lukáš Vachuta
42. Ondřej Michalčík
13. 11. 18 19:00 METE2 Demoliční četa Serval KPKS 10. 2:2 (0:1)
Domácí měli velice nepovedený začátek, ale od začátku druhého poločasu byli jasně lepším týmem. Hosté měli minimum šancí ve druhém poločase, ale k bodu jim to stačilo. Svoboda
Demoliční četa Serval KPKS
Vít Klupák – David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Martin Vaňourek – Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček
54. Martin Marek
56. David Brdek
28. Daniel Knespl
60. Josef Řebíček
6. 11. 18 18:00 ZAK Serval KPKS Blaženka spiders 9. 3:3 (0:0)
Zápas byl v plném nasazení od počátečního hvizdu. Co šlo na branku, vše pochytali v první půli brankáři. Ve druhé půli prolomili zakletí branky domácí. Pak začali bránit, což se jim zásadně vymstilo. Hosté začali dotahovat. Akce střídala akci, tlak narůstal a soupeř začal proměňovat. Remíza je spravedlivá.
Serval KPKS Blaženka spiders
Martin Vaňourek – Petr Bakos, Jan Čanda, Daniel Knespl, Jakub Motl, Marek Novák, Jakub Vítek vs Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Ivan Pleskač, Martin Pleva, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
33., 35., 40. Marek Novák 45. Lukáš Vavrla
50. Marek Kotala
60. Zbyněk Faukner
23. 10. 18 20:30 KORAB Tak dort jo Serval KPKS 8. 0:1 (0:0)
Pohledné bojovné utkání s dominujícími obranami. Šťástka
Tak dort jo Serval KPKS
Jakub Němeček – Radim Fořt, Jakub Harapát, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Lukáš Měřička, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský vs Martin Vaňourek – Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček
43. Vojtěch Plecitý
16. 10. 18 18:15 BECH Serval KPKS Sorry FC 7. 7:1 (1:1)
Ze začátku vyrovnané utkání ve vysokém tempu. V druhé půli pro sebe vítězství urval tým domácích. Martin Hajný, Jaroslav Guzy
Serval KPKS Sorry FC
Josef Řebíček – Jan Čanda, Daniel Knespl, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Karel Trejbal, Jakub Vítek vs Petr Schwank – Pavel Hájek, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Paul Reipen, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
13., 58. Vojtěch Plecitý
34., 46. Jan Čanda
39. Jakub Motl
42. Karel Trejbal
56. Daniel Knespl
29. Michal Šístek
9. 10. 18 20:45 BECH Tatran Válec Serval KPKS 6. 0:3 (0:2)
Pěkné, rychlé utkání, se kterým si bravurně poradil tým Serval. Zasloužené vítězství hostů.
Tatran Válec Serval KPKS
Marek Dastych – Petr Ctibor, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Robert Johánek, Filip Koudelka, Jakub Novotný, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Josef Řebíček – Jiří Anděl, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Jakub Vítek
4. Jiří Anděl
29. Vojtěch Plecitý
50. Daniel Knespl
2. 10. 18 20:15 METE2 Serfy.cz Serval KPKS 5. 2:5 (2:1)
Vyrovnané utkání, Serval zabral v druhé půli a jasně vyhrál. Lukáš Augustýn, František Presl
Serfy.cz Serval KPKS
David Štípek – Jan Bednárik, Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Jan Kaňka, Lukáš Moravec, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc vs Martin Vaňourek – Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Karel Trejbal
13. Jakub Hrbáček
14. Lukáš Moravec
12. Daniel Knespl
33. Vojtěch Plecitý
36., 50. Karel Trejbal
56. Jakub Motl
25. 9. 18 20:15 METE2 Serval KPKS Sedm zbabělých A 4. 2:7 (1:4)
Hosté sehráli velmi dobré utkání, ve kterém vstřelili sedm branek a zaslouženě vyhráli.
Serval KPKS Sedm zbabělých A
Martin Vaňourek – Radovan Fogad, Daniel Knespl, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík
12., 38. Vojtěch Plecitý 11., 48. Pavel Kříž
25., 26. Damián Nikodým
29., 53. Jindřich Adolf
34. Vojtěch Ježek
18. 9. 18 19:30 CESMI R.I.P. B Serval KPKS 3. 2:6 (1:2)
KPKS obralo R.I.P svou zkušenou taktikou a chutí dávat góly. Zaslouženě dokráčeli k vítězství.
R.I.P. B Serval KPKS
Jan Jelínek – Tomáš Bím, Ronald K. Howqvist, Michal Kočí, Jiří Němec, David Šiktanc vs Martin Vaňourek – Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Jakub Vítek
22., 54. Ronald K. Howqvist 17., 35., 40. Daniel Knespl
20., 59. Jakub Vítek
43. Jakub Motl
11. 9. 18 19:00 METE2 Serval KPKS Pavana AK A 2. 6:0 k.
Vyrovnaný zápas, odehraný v plném nasazení, ovládli o kousek lepší hosté. Čapla
Serval KPKS Pavana AK A
Martin Vaňourek – Jan Čanda, Radovan Fogad, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Josef Řebíček, Karel Trejbal, Jakub Vítek vs Jakub Grafnetr – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Icik, Pavel Korček, Lukáš Kříž, Jakub Oktávec
25. Karel Trejbal 39., 59. Jakub Grafnetr
45. Pavel Korček
53. OG
4. 9. 18 19:30 BECH Raiffani Serval KPKS 1. 5:1 (4:1)
Hezký zápas se spoustou šancí na obou stranách.
Raiffani Serval KPKS
Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Michal Bajtler, Lukáš Bezvoda, Marek Fiala, Simon Kolaja, Martin Piskorík, Vojtěch Štěpnička, Petr Vlček, Marek Zvěřina vs Martin Vaňourek – Jiří Anděl, Radovan Fogad, Daniel Knespl, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Karel Trejbal, Jakub Vítek