Po 10.9.18 17:45 MIKU2 Malostranský SK Inter 2011   (VL2A)
Po 10.9.18 19:00 MIKU2 V.S.P.S.V.S. GK Ohradní A   (HL5B)
Po 10.9.18 20:15 MIKU2 Barclays Ferri FC   (HL5B)
St 3.10.18 17:45 MIKU4 Speciál Bráník B Erko Kbely   (HL3A)
St 3.10.18 19:00 MIKU4 Santa Tranta PC C Torpedo Cannabis   (HL3C)
St 3.10.18 20:15 MIKU4 Steaua FC Les Miserables   (HL2B)

27. 11. 18 19:00 P3 Sorry FC Demoliční četa 11. 1:1 (1:0)
Domácí byli lepší, ovšem výborně chytající hostující gólman nedopustil, aby se z vítězství mohli radovat hráči Sorry.
Sorry FC Demoliční četa
Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Paul Reipen, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek vs Vít Klupák – Petr Beneš, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
7. Michal Šístek 48. Michal Pechar 50. Michal Pechar
13. 11. 18 19:00 METE2 Demoliční četa Serval KPKS 10. 2:2 (0:1)
Domácí měli velice nepovedený začátek, ale od začátku druhého poločasu byli jasně lepším týmem. Hosté měli minimum šancí ve druhém poločase, ale k bodu jim to stačilo. Svoboda
Demoliční četa Serval KPKS
Vít Klupák – David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Martin Vaňourek – Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček
54. Martin Marek
56. David Brdek
28. Daniel Knespl
60. Josef Řebíček
6. 11. 18 18:15 LITVI Serfy.cz Demoliční četa 9. 3:5 (1:2)
Slušné utkání odehrané v nafukovací hale skončilo zaslouženou výhrou Demoliční čety. Beneš
Serfy.cz Demoliční četa
David Štípek – Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc vs Vít Klupák – Petr Beneš, David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
40., 52. Martin Marek
23. 10. 18 18:15 LITVI Demoliční četa Sedm zbabělých A 8. 5:3 (3:2)
Zkušenost zvítězila nad mládím. Marián Višňa, Peter Bubniak
Demoliční četa Sedm zbabělých A
Vít Klupák – Petr Beneš, David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Zdeněk Najer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Martin Janda – Jindřich Adolf, Pavel Ježek, Vojtěch Ježek, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík
56. Damián Nikodým
16. 10. 18 18:15 LITVI R.I.P. B Demoliční četa 7. 2:3 (0:1)
Průměrný zápas. Domácí, ač bez střídání, velmi potrápili početnějšího soupeře. Zápasu by asi více slušela remíza. Hosté ke konci utkání byli spíše na psychiatrii docenta Chocholouška. Rosenberger
R.I.P. B Demoliční četa
Jan Jelínek – Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Jiří Němec, Martin Poláček, David Šiktanc vs Petr Beer – David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
32. Ronald K. Howqvist
43. Jiří Němec
13. David Brdek
56., 58. Martin Marek
52. Petr Beer
56. Oldřich Pastyřík
9. 10. 18 18:15 LITVI Demoliční četa Pavana AK A 6. 6:0 k.
2. 10. 18 18:15 LITVI Raiffani Demoliční četa 5. 2:4 (1:0)
Demoliční četa rozhodla o svém vítězství slepenými góly ve druhém poločase.
Raiffani Demoliční četa
Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Michal Bajtler, Lukáš Bezvoda, Simon Kolaja, Martin Piskorík, Vojtěch Štěpnička, Petr Vlček, Marek Zvěřina vs Vít Klupák – David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Oldřich Pastyřík, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
20. Michal Abraham
55. Simon Kolaja
45. Martin Marek
46. David Brdek
47., 50. Oldřich Pastyřík
25. 9. 18 18:15 LITVI Demoliční četa Footside 4. 4:3 (2:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězila šťastně Demoliční četa, když v závěru utkání během minuty otočila skóre ve svůj prospěch.
Demoliční četa Footside
Vít Klupák – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Petr Cerman – Martin Bednařík, Ondřej Čermák, Marek Diviš, Radek Duba, Tomáš Hos, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík, Jan Šmirkl
11., 24., 57. David Brdek
56. Robert Žemlička
18. Jan Šmirkl
20., 26. Martin Bednařík
18. 9. 18 18:15 LITVI Demoliční četa Tatran Válec 3. 8:3 (4:2)
Hosté dokázali držet tempo zápasu jen v úvodu. Domácí je postupně zdemolovali.
Demoliční četa Tatran Válec
Oldřich Pastyřík – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Vít Klupák, Martin Marek, Michal Sofron, Robert Žemlička vs Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Pavel Pastorčák
55. Viktor Berdan
11. 9. 18 18:00 ZAK Blaženka spiders Demoliční četa 2. 3:4 (1:3)
Vítěz utkání získal během prvního poločasu až tříbrankové vedení, které ovšem domácí dokázali stáhnout na rozdíl jednoho gólu. Šance na obou stranách, které zůstaly často, i díky brankářům, nevyužity.
Blaženka spiders Demoliční četa
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Michal Sofron – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Vít Klupák, Martin Marek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Tomáš Vencl
28., 48. Martin Pleva
33. Lukáš Vavrla
2., 25. Martin Marek
15., 42. David Brdek
4. 9. 18 18:15 LITVI Demoliční četa Tak dort jo 1. 7:3 (5:0)
Zápas dobré úrovně s množstvím šancí na obou stranách pro sebe rozhodli hráči Čety důraznější koncovkou.
Demoliční četa Tak dort jo
Vít Klupák – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl vs Josef Marx – Marek Beneš, Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Jakub Švejkovský