11. Deportivo bez Coruna B 11 3 1 7 43:62 7

Út 18.9.18 17:45 ZABEH Masters V Santa Dominica VET   (VL2B)
Út 18.9.18 19:00 ZABEH Bítovská SUP Valník   (SVL2A)
Út 18.9.18 20:15 ZABEH Samson Bonella A Nova LFC A   (HL4C)
Čt 11.10.18 18:00 MALES Rum Zahořany HT Tuscarora 03   (HL6G)
Čt 11.10.18 19:15 MALES Slamník I.USP Šejk Peterka   (HL6G)
Čt 11.10.18 20:30 MALES V.C. Lekfa UVL   (UVL2A)

30. 11. 18 19:30 PRKOP President FC Rito Pls 11. 5:3 (4:0)
V zápase dominovali domácí, kteří vstřelili čtyři góly. Utkání si pohlídali a zaslouženě vyhráli.
President FC Rito Pls
Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Michal Jirák, David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., David Mikolda, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek vs Pavel Rašplička – Filip Bouček, David Lipert, Jakub Nezbeda, Tomáš Střízek, Martin Tesař, Ladislav-Matyáš Turek
3., 15., 54. Martin Kolankiewicz ml.
5., 17. Jan Tománek
39. Ladislav-Matyáš Turek
47. Filip Bouček
50. Jakub Nezbeda
17. 11. 18 10:00 TEMPO ABCOM President FC 10. 2:6 (0:4)
President podal vynikající výkon a díky výborně střelecky disponujícímu Supovi rozhodl prakticky již v prvním poločase. Druhý poločas se ABCOM zlepšíl, vstřelil dva góly, ale na rozjetý President to nestačilo. Husák
ABCOM President FC
Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Martin Kolankiewicz st. – David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., David Mikolda, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek, Jan Tománek
32. Stanislav Vladař
44. Michal Borecký
5., 19., 22., 30., 33. Vladimír Sup
54. Jan Tománek
9. 11. 18 18:15 HANSP President FC Beach attack 90210 9. 3:1 (1:0)
Domácí byli po celý zápas aktivnější, ale o vítězství rozhodli až v posledních pěti minutách.
President FC Beach attack 90210
Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., David Mikolda, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup vs Martin Fila – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Rostislav Kotas, Jan Kožíšek, Vít Svoboda
3. Martin Kolankiewicz st.
56. Kirill Prilepskiy
59. Roman Ježek
37. Štěpán Haifler
2. 11. 18 19:30 PRKOP Social Members FC President FC 8. 1:3 (0:2)
Zasloužená výhra jasně lepšího týmu. Boubín
Social Members FC President FC
Michal Voldřich – Lukáš Brodníček, Patrick Haunschmid, Jan Havlík, Petr Komárek, Jan Matera, Jiří Šperl vs Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Michal Jirák, David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., David Mikolda, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek, Tomáš Zyta
36. Petr Komárek 7. Jan Peclinovský
13., 45. Michal Jirák
26. 10. 18 19:30 BECH Nalejto 1.FC President FC 7. 3:2 (3:1)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou Nalejta.
Nalejto 1.FC President FC
Martin Kohout – Jaroslav Berta, Marek Hála, Pavel Homola, Jiří Pikner, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Michal Skřivan vs Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
10. Jan Přibyl
14. Michal Skřivan
18. OG
12. Roman Ježek
53. Kirill Prilepskiy
19. 10. 18 19:15 P3 President FC Legion Aliena A 6. 0:1 (0:0)
Pohledné utkání. Dělba bodů by byla spravedlivější.
President FC Legion Aliena A
Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., David Mikolda, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek vs Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Mykhailo Hordienko, Ilshat Irkin, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Evgenii Smirnov, Sztaniszlav Sztan
54. Andrei Cucenic 34. Ilshat Irkin
13. 10. 18 10:00 ZAK Hoptajch team President FC 5. 2:3 (0:2)
Vyrovnaná, bojovná hra se šťastnějším konce pro hosty, kteří těsně před koncem vsítili vítězný gól a domácím už nezbyl čas na srovnání. Janča
Hoptajch team President FC
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda vs Martin Kolankiewicz st. – Martin Kolankiewicz ml., Jiří Křeček, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek, Jan Tománek
37., 44. Robert Nykl 45 Robert Nykl 11., 60. Martin Kolankiewicz ml.
25. Vladimír Sup
5. 10. 18 19:30 PRKOP President FC Gumídci Méďové FC 4. 4:4 (3:2)
President získal poločasové vedení 3:2, Gumídci Méďové dokonce vedli, ale President stihl vyrovnat. Husák