So 27.10.18 08:45 LITVI Kapr tým 86 B Balbín FC   (HL3D)
So 27.10.18 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Tus Pelotas   (HL6J)
So 27.10.18 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A Alej FK A   (HL3D)
Ne 18.11.18 11:15 TEMPO Tempo 01 HFC Stodůlecký piráti   (HL7L)
Ne 18.11.18 12:30 TEMPO Basta fidli B Dýně AC A   (HL8M)
Ne 18.11.18 13:45 TEMPO Heart Attack SS Hábula   (VL3D)

25. 11. 18 18:45 DEKAN Ukradený širáci Améby AFC A 11. 6:3 (1:0)
Domácí měli lepší koncovku a Kondratenka, který hattrickem rozhodl. Petr Červenka, Jiří Šíp
Ukradený širáci Améby AFC A
Tomáš Katz – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Bohdan Kondratenko, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Jan Šimek vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Petr Jokl, Jakub Marek, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Marek Škorpík, Michal Šorf
30., 53. Gaiaz Mukhadzhinov
35., 46., 48. Bohdan Kondratenko
51. Tomáš Hazlbauer
40. Tomáš Najman
55., 59. Marek Škorpík
11. 11. 18 18:45 P3 Améby AFC A Splašený kozy TR 10. 2:1 (1:1)
Velmi dobré utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Amébám stála několikrát v cestě vedle výborně chytajícího gólmana i branková konstrukce, smůlu prolomili až pět minut před zavěrečným hvizdem.
Améby AFC A Splašený kozy TR
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Petr Jokl, Jakub Marek, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Pavel Voska vs Martin DanielovskýMilan Flanderka, Michal Hladík, David Klobáska, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik
26. Tomáš Najman
55. Alan Balha
6. Lubor Matras
4. 11. 18 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Améby AFC A 9. 1:0 (0:0)
Vyrovnaná bojovná hra, oba týmy měli spoustu šancí ke skórování, první půle bez gólů a ve druhé půli domácí střelili vítězný gól. Snaha o srovnání v závěru nebyla úspěšná. Milan Janča
Sokol Vysočany B Améby AFC A
Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Pavel Voska
52. Marek Žádný 47 Antonín Kadlec
47 Matěj Kracman
19. Alan Balha
28. 10. 18 20:00 MIKU3 Améby AFC A Pfefrs FC 8. 8:5 (4:2)
Hrál se pěkný zápas, bez obran a v dešti. Domácí působili kompatibilněji a proto vyhráli. Pešek
Améby AFC A Pfefrs FC
Petr Jokl – Alan Balha, Karel Jindřichovský, Tomáš Najman, Sebastian Pěkný, Marek Škorpík, Michal Šorf, Pavel Voska vs Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
7., 15., 44., 46. Pavel Voska
11. Sebastian Pěkný
21., 33. Marek Škorpík
40. Alan Balha
12., 26., 37., 56., 58. Štěpán Hájek
21. 10. 18 16:15 LITVI Hattrick Prosek FC Améby AFC A 7. 6:0 (1:1)
Zasloužená remíza pro oba týmy. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Hattricku pro start neregistrovaného hráče v týmu Améby. Dufek
Hattrick Prosek FC Améby AFC A
Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Jan Vlček vs Karel Jindřichovský – Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Marek Škorpík, Pavel Voska
18. Martin Dařílek
50. Tomáš Pečuk
10. Marek Škorpík
35. OG
14. 10. 18 18:45 P3 Améby AFC A City Lhotka FC 6. 3:7 (1:2)
Vcelku vyrovnané utkání, které se v posledních deseti minutách změnilo v přestřelku.
Améby AFC A City Lhotka FC
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Petr Jokl, Jakub Marek, Tomáš Najman, Sebastian Pěkný, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Pavel Voska vs Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Jan Znamenáček
26. Oldřich Růžička
37. Alan Balha
49. Jakub Marek
25., 28., 57. Aleš Pavelka
32., 47., 50., 57. Martin Janata
7. 10. 18 16:15 KBELY Beton FC Améby AFC A 5. 6:2 (2:1)
Hráči Betonu plně využili svou možnost střídání a gólově přehráli velmi dobře hrající Améby. Předvedl se jejich kapitán Lebeda, který góly nejen dával, ale i na ně svým spoluhráčům přihrával. Jan Soukup, Miroslav Hulín
Beton FC Améby AFC A
Marek Šístek – Petr Benda, Libor Gregovský, Filip Juráš, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Placr, Marek Vakerman vs Alan Balha – Jan Crha, Petr Jokl, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Pavel Voska
28., 43., 60. Jan Lebeda
28., 39. Filip Juráš
56. Libor Gregovský
18. Pavel Voska
53. Alan Balha
30. 9. 18 18:45 P3 Améby AFC A Avengers FC 4. 1:3 (0:1)
Herně vyrovnané utkání, v závěru rozhodli Avengers dvěma fotbalovými akcemi ve svůj prospěch. Hošek
Améby AFC A Avengers FC
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Petr Jokl, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Pavel Voska vs Denis Viereckl – Jie Huang, Marek Jakoubek, Martin Krchov, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Daniel Svoboda
34. Pavel Voska 5. Daniel Svoboda
50. Jan Soukup
60. Oleg Nikolaenko
23. 9. 18 20:00 P3 Atomovej brouk B Améby AFC A 3. 3:0 (1:0)
Pohledné utkání za stálého deště. Kohout
Atomovej brouk B Améby AFC A
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Tomáš Slabý, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Zbyněk Zykmund vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Filip Mikeš, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Pavel Voska
30., 49. Tomáš Slabý
40. Jakub Sýkora
16. 9. 18 20:00 MIKU3 Améby AFC A Habet Praha FŇ 2. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém se štěstím zvítězil tým Améb. Trnka
Améby AFC A Habet Praha FŇ
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Pavel Voska vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Robert Jůza, David Lukeš, Jakub Podlesný, Martin Rouček, Martin Škorík, Martin Tlustý
2. Alan Balha
16. Michal Šorf
55. OG
11. Robert Jůza
20. Martin Tlustý
9. 9. 18 20:00 MIKU3 Améby AFC A Puk PFC 1. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání a zasloužená remíza.
Améby AFC A Puk PFC
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Pavel Voska vs Pavel Ferstl – Pavel Doktor, Michal Hrstka, Lukáš Karpíšek, Dominik Koš, Vojtěch Kupilík, Matěj Kurdiovský, Vojtěch Polan, Jan Špinka, Adam Stehlík, Jan Steininger, Jan Volšík