Čt 13.9.18 17:45 MIKU1 Lisako A The Penguins 6:5 XXL   (VL3D)
Čt 13.9.18 19:00 MIKU1 Dehet Old 1.FC SUP Kolotouš FC SUP   (SVL3C)
Čt 13.9.18 20:15 MIKU1 Sporčestr City FC ALT 1.AK   (HL5F)
St 10.10.18 18:00 STER1 Serus AC Žabí hlen   (HL8D)
St 10.10.18 19:15 STER1 Pětka Virtus Praha FK   (HL8H)
St 10.10.18 20:30 STER1 Kapr tým SUP VV Vokra SV   (SVL3B)

26. 11. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Arabská 11. 4:6 (1:3)
Za stavu 4:1 pro Arabskou by jen málokdo čekal dramatický průběh. Nakonec v posledních minutách došlo k menší zápletce. Janča
Farkáň 92 1.FC Arabská
Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Zdeněk Sloboda – Petr Hájek, David Janeczek, Kryštof Jinek, Martin Jinek, Rudolf Klepáček, Jan Novák, Petr Pařízek
58. Petr Pařízek
12. 11. 18 19:30 CESMI AG team Farkáň 92 1.FC 10. 7:3 (4:3)
Slušné utkání, ve kterém domácí i přes početní nevýhodu na střídačce dokázali držet s hosty po celý zápas krok a navíc jim uštědřili lekci z produktivity.
AG team Farkáň 92 1.FC
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Ondřej Krejčík, Dominik Lopatka, Ondřej Uruba vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Radek Lehner, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
5. Dominik Lopatka
6., 25., 50. Libor Brůna
15., 55. Ondřej Uruba
45. Ondřej Krejčík
4., 28. Petr Adam
12. Ladislav Brett
5. 11. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC A.Č.A.B. FC 9. 5:3 (3:1)
Zápas začal rychlým gólem domácích. Hosté se snažili, ale domácí si výhru pohlídali.
Farkáň 92 1.FC A.Č.A.B. FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Radek Lehner, Ivo Unger vs Michael Kunc – Telis Aliapulios, Josef Černý, Denis Drobný, Jakub Javůrek, Dominik Linhart, Marek Mikeš, Jakub Svárovský, Matej Trnený, Ondřej Trojan
3., 12., 19. Jan Fousek
34., 46. Petr Adam
20., 38. Denis Drobný
41. Ondřej Trojan
22. 10. 18 20:15 MIKU2 Pražská legie 2000 Farkáň 92 1.FC 8. 0:6 k.
Vyrovnané utkání. Hosté otočili vývoj utkání, domácí doplatili na to, že hráli bez střídání. Dreksler
Pražská legie 2000 Farkáň 92 1.FC
Radek Štulík – Matúš Drábik, Karel Fiala, Petr Ondruš, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
20. Matúš Drábik 29., 50. Petr Adam
59. Martin Kavalír
15. 10. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Orgasmico L.S.D. 7. 1:4 (1:2)
Pohodový zápas, spousta šancí na obou stranách.
Farkáň 92 1.FC Orgasmico L.S.D.
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Radek Lehner, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Ondřej Čibera – Michal Filip, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Michal Sobotka, Matěj Šůcha, Jakub Vančura
25. Petr Adam 9. Michal Sobotka
23., 50. Matěj Prell
55. Jakub Vančura
8. 10. 18 18:45 BIHOR Torpédo Řepy Farkáň 92 1.FC 6. 3:2 (2:0)
Svižné utkání, občas nervózní, ale férové. Výsledek odpovídá silám na hřišti.
Torpédo Řepy Farkáň 92 1.FC
Richard Kulík – Martin Červenka, Jaroslav Halama, Filip Kopejtko, Richard Kulík, Matěj Lev, Jindřich Maryška, Karel Poupě vs Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger
25. Jaroslav Halama
27., 38. Richard Kulík
35., 52. Daniel Karas
1. 10. 18 19:30 CESMI D.G.Team Farkáň 92 1.FC 5. 2:7 (1:5)
Lepší technika a hra na míči rozhodla o zasloužené Výhře Farkáně.
D.G.Team Farkáň 92 1.FC
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský vs Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
26. Michal Kafuněk
52. Roman Barcal
9., 25., 46. Jan Fousek
15., 50. Petr Adam
20. Daniel Karas
22. Martin Kavalír
24. 9. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Díky čau Pirelli FC 4. 1:5 (1:3)
Po celé utkání byli hráči Díky čau aktivnější a fotbalovější a zaslouženě tak vyhráli. Jan Ihnát, Daniel Kurka
Farkáň 92 1.FC Díky čau Pirelli FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Radek Lehner, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Karel Kulhan – Ondřej Ertl, David Hofman, Petr Kubíček, Miroslav Kučera, Martin Laube, Aleš Martínek, David Prošvic, Darko Silajdžič
13. Radek Lehner 4. Ondřej Ertl
10., 55. Aleš Martínek
22. Petr Kubíček
56. David Hofman
17. 9. 18 19:30 CESMI Bylo nás pět plus jedna Farkáň 92 1.FC 3. 1:4 (1:0)
Poločas patřil domácím a druhá půle hostům. Janča
Bylo nás pět plus jedna Farkáň 92 1.FC
Adam Verner – Daniel Biersak, Štěpán Čuda, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Radek Lehner, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
3. Daniel Biersak 35., 47. Ladislav Brett
48., 58. Petr Adam
10. 9. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Bohemia AFK 2. 3:3 (1:1)
Zápas skončil zaslouženou remízou.
Farkáň 92 1.FC Bohemia AFK
Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Martin Budinský – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
20. Petr Adam
41. Martin Kavalír
43. Pavel Zajíček
15., 40. Jan Hudák
44. Lukáš Ramík
3. 9. 18 19:30 CESMI Berlusconi SV Farkáň 92 1.FC 1. 1:1 (0:0)
První poločas vzájemné oťukávání, více šancí si připravil tým Farkáň, neproměnil však žádnou z nich. Po bezbrankovém prvním poločase se ujal vedení ve 32. minutě tým Farkáň. Po několika neproměněných šancích Farkáně přišel trest v podobě vyrovnání Berlusconi na konečných 1:1. Husák
Berlusconi SV Farkáň 92 1.FC
Vít Lukeš – Vojtěch Gavriněv, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, Marek Pavlíček, Jakub Turek, Prokop Vodrážka vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček