Pá 26.10.18 18:00 MALES Defect Praha Přezletice SK RSC   (HL4E)
Pá 26.10.18 19:15 MALES Tutto bene A Yugo FC   (HL6I)
Po 12.11.18 19:00 MOTO1 Blue devils VET Věčná žízeň FC VET   (VL4A)
Po 12.11.18 20:15 MOTO1 TBC Lachtan A V.S.P.S.V.S.   (HL5B)

4. 12. 18 19:30 CESMI Vibromax 2012 VV Vokra SV 11. 2:3 (0:3)
První poločas byl v režii hostů, kteří zaslouženě vedli o tři branky. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, a dokonce více gólových šancí měl Vibromax. Ovšem proměnil pouze dvě, a proto odešel poražen.
Vibromax 2012 VV Vokra SV
Pavel Hájek – Petr Burian, Miroslav Johanovský, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek, Jiří Zimmer vs Tomáš Zunt – Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Pavel Viktoryn, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
44. Petr Burian
60. Bronislav Süss
12. Tomáš Krbec
24., 30. Pavel Zmatlík
21. 11. 18 17:45 ZABEH VV Vokra SV Rokoska SUP 10. 3:5 (0:2)
První poločas v jasné režii hostů, domácí neproměňovali své šance. Ve druhém poločase Frankota uzavřel hattrick a Rokoska vedla už 3:0. Domácí snížili na rozdíl jednoho gólu, Rokoska ale výhru v závěru potvrdila. Šaróka
VV Vokra SV Rokoska SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra
40. Pavel Zmatlík
47., 57. Michael Procházka
1., 21., 31. Karel Frankota
54. Roman Havel
56. Pavel Šnor
13. 11. 18 19:30 STER1 Klika CFA SUP VV Vokra SV 9. 1:3 (0:2)
Jednoznačná záležitost hostů, domácí v závěru i snížili, ale na vyrovnání jim nezbyl čas ani síly. Hosté zaslouženě vyhráli. Janča
Klika CFA SUP VV Vokra SV
Miloslav Špaček – Patrik Benda, Jaroslav Černoch, Libor Formánek, Jindřich Joo, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Zdeněk Polách, Radek Špaček, František Štofila vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
59. František Štofila 2. Rostislav Vavruša
20. Tomáš Zmatlík
44. Michal Šotola
7. 11. 18 20:45 STER3 VV Vokra SV Tycho de Brahe SUP 8. 4:0 (1:0)
Výsledek odpovídá průběhu utkání.
VV Vokra SV Tycho de Brahe SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Zdeněk Lust, Karel Vodička, Miroslav Volák
4. Rostislav Vavruša
33. Tomáš Zmatlík
41. Pavel Vrkoslav
42. Petr Řezáč
23. 10. 18 19:15 HRAB2 Kickers 1990 ČFC VV Vokra SV 7. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, rozhodl nešťastný vlastní gól. Martin Gutvirt, Zbyněk Staníček
Kickers 1990 ČFC VV Vokra SV
Marek Panáček – Petr Čermák, Petr Charbuský, Karel Klečák, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Petr Štěpán vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Pavel Viktoryn, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
23., 28. Petr Popovič
59. OG
52., 55. Michal Šotola
16. 10. 18 19:30 BECH VV Vokra SV Starci na chmelu SUP B 6. 3:1 (0:1)
Klidné utkání s mnoha šancemi nakonec rozhodl skvělý výkon brankáře vítězného týmu. Martin Hajný, Jaroslav Guzy
VV Vokra SV Starci na chmelu SUP B
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Petr Jambor – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, Jaroslav Kalabus, František Kotouček, Lukáš Lebr, Michael Štěpánek, Michal Šůcha
35. Michal Šotola
55., 56. Pavel Zmatlík
4. František Kotouček
10. 10. 18 20:30 STER1 Kapr tým SUP VV Vokra SV 5. 5:1 (2:0)
Vyrovnaná hra v poli, ovšem střelecky potentní Spěvák již v 1.poločase rozhodl o vítězství Kapr týmu. Férově vedené utkání od všech zúčastněných aktérů.
Kapr tým SUP VV Vokra SV
Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Josef Bartl, Pavel Brož, Josef Kwolek, Jan Spěvák, Luboš Svoboda vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Krbec, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
14., 22., 33. Jan Spěvák
47. Luboš Svoboda
52. Andrey Abroskin
58. Tomáš Kouřil
3. 10. 18 19:30 STOD VV Vokra SV Koliba F.C.V. 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas skončil spravedlivou remízou.
VV Vokra SV Koliba F.C.V.
Pavel Vrkoslav – Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Pavel Viktoryn, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Miroslav Kos – Václav Culka, Michal Hejný, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Tomáš Zyta
42. Tomáš Procházka 17. Václav Culka
26. 9. 18 18:00 HRAB2 Houbaři VV Vokra SV 3. 5:2 (1:1)
Do 50. minuty vyrovnané utkání. Po šťastném gólu Houbařů vrhla Vokra vše do útoku a zapomněla na zadní vrátka.
Houbaři VV Vokra SV
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Jiří Šíp, František Šťasta, Antonín Štěpnička vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
6., 48., 55. Jiří Šíp
39. Roman Hlinák
60. Antonín Buriánek
10. Tomáš Zmatlík
32. Petr Řezáč
19. 9. 18 19:15 HRAB3 VV Vokra SV Rychlé pípy SUP 2. 3:3 (3:0)
Utkání o dvou rozdílných poločasech. V prvním kralovali domácí, v druhém hosté. Remíza je spravedlivá. Novotný
VV Vokra SV Rychlé pípy SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Karel Vonášek, Jan Vorlík
12. Pavel Vrkoslav
25., 26. Michal Šotola
34., 55. Rudolf Formánek
44. Karel Vonášek
11. 9. 18 17:45 MIKU3 Cormoran FC SUP VV Vokra SV 1. 2:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas, kdy domácí držel ve hře gólman.
Cormoran FC SUP VV Vokra SV
Jiří Mašát – Martin Duchek, Jan Havránek, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Vladimír Kolařík, Roman Lakota, Petr Morávek, František Zapletal vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík