31. 10. 18 17:45 MIKU2 Sváteční mančaft Gólostroje FC 8. 2:4 (2:1)
Oboustranně kvalitní zápas, ve kterém dominovaly Gólostroje.
Michal Žoha – Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás
15. Jan Ronovský
6. Jakub Noha
35., 46., 48. Vojtěch Noha
24. 10. 18 18:00 HRAB1 Gólostroje FC ONBLACK 7. 11:0 (5:0)
Utkání bylo od začátku jasnou záležitostí Gólostrojů, které svého soupeře ve všech ohledech přehrály. Trnka
Gólostroje FC ONBLACK
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás, Jiří Stuchlík vs Filip Šindelář – Oldřich Buchetka, Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, Lukáš Macháček, David Prouza
54. Jakub Petrás
17. 10. 18 18:00 STER1 XXX Gólostroje FC 6. 2:4 (1:1)
Utkání kvalitní a bojovné, hosté předvedli ve druhé půli dokonalý obrat a vyhráli. Tomáš Kolařík, Marek Zámečník
XXX Gólostroje FC
Jiří Hlavín – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Sedlák vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás
11. Jan Kubr
56. Zbyněk Dusil
11., 47., 59. Vojtěch Noha
34. Miroslav Malý
10. 10. 18 18:15 BECH Kovárna PC Gólostroje FC 5. 3:14 (1:5)
Od úvodních minut jednoznačné utkání. Z počátku se sice hosté střelecky trápili, ale nakonec se v závěru půle jejich převaha projevila. Do druhého poločasu dorazil hostům hráč Menšík a rozdíl mezi soupeři se ještě více zvýraznil.
Kovárna PC Gólostroje FC
Patrik DoubekPetr Bažata, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý vs Miroslav Malý – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Martin Menšík, Vojtěch Noha, Jakub Petrás
24. Michael Košata
42., 45. Petr Bažata
14., 22., 26., 30., 47. Miroslav Malý
28., 49., 50., 58. Vojtěch Noha
31., 41., 42. Martin Menšík
32., 54. Tomáš Dvořák
26. 9. 18 18:00 HRAB3 Gólostroje FC Integrita Jinonice 4. 0:0 (0:0)
V první půli vyrovnané utkání, ve druhé půli začal Gólostrojům docházet dech a Integrita si vypracovala řadů šancí, které neproměnila. Paradoxně tak mohla v poslední minutě inkasovat a prohrát. Nakonec remízu přivítaly oba týmy. Luděk Michalík
Gólostroje FC Integrita Jinonice
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Jan Kotrč – Jan Beneš, Martin Daněček, Jan Farkaš, Jakub Jančí, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Tomáš Vejdovec
19. 9. 18 17:45 MIKU4 Holota FC Gólostroje FC 3. 4:5 (1:2)
Michal Svoboda, Patrik Hloušek
Holota FC Gólostroje FC
Tomáš Novotný – Martin Duchek, Karel Faitl, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Lukáš Semecký, Jiří Tomaštík, Matěj Žežulka vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás, Petr Řehoř
7., 54. Jan Kaňok
51. Karel Faitl
57. Matěj Žežulka
16 Jan Kaňok 1., 38., 55. Petr Řehoř
19. Miroslav Malý
41. Jakub Petrás
12. 9. 18 20:15 P1 Gólostroje FC GE Team 2. 7:1 (4:1)
Šťastka
Gólostroje FC GE Team
Jan Mádr – Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Jakub Petrás, Petr Řehoř vs Nicolas Boulesteix – Matthew Chick, Boris Freso, Sebastian Gross, Štěpán Lerch, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Ivan Radošević, Nicolas Riabsameu, Davide Ricciardi
6., 31. Vojtěch Noha
7. Jakub Noha
25., 43., 49. Miroslav Malý
29. Petr Řehoř
30. Boris Freso
5. 9. 18 19:00 MIKU4 Demínka B Gólostroje FC 1. 2:7 (1:4)
Zápas s jednoznačným průběhem. Kdyby Gólostroje proměňovaly všechny své šance, mohly vyhrát ještě vyšším rozdílem. Trnka
Demínka B Gólostroje FC
Michal Kubánek – Jakub Kotula, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Lukáš Stříteský, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás