Út 23.10.18 18:00 KORAB Estudiantes VET B Frankie   (VL3B)
Út 23.10.18 19:15 KORAB Praga Calcio CC 64! FC Kobylisy B   (HL8D)
Út 23.10.18 20:30 KORAB Tak dort jo Serval KPKS   (HL5D)
Út 13.11.18 17:45 MIKU3 Kojots United Modrý balet A   (HL7B)
Út 13.11.18 19:00 MIKU3 Sedm zbabělých B BongoBongo AC   (HL3A)
Út 13.11.18 20:15 MIKU3 JUDr. Brouk Pytlík Blok D   (HL7C)

5. 12. 18 20:15 MIKU1 Kovárna PC Demínka B 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Kovárna PC Demínka B
vs Michal Kubánek – Ondřej Přeček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Lukáš Stříteský, Matěj Táborský, Jan Zalabák
21. 11. 18 20:15 MIKU4 Cerveza 18.FC Kovárna PC 10. 0:4 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání bez vyložených šancí. Ve druhém poločase hosté po brejku otevřeli skóre, které postupně navyšovali, byli rychlejší a kombinačně lepší v útoku, vítězství je zasloužené. Vukovič
Cerveza 18.FC Kovárna PC
Jakub Kulhánek – Martin Janů, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis vs Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Pavel Plachý, Petr Rešl, Michal Veselý
36. Michal Veselý
43., 57. Petr Bažata
50. Michal Ernest
14. 11. 18 17:45 MIKU2 Kovárna PC Dejnámbůra FC 9. 1:4 (0:2)
Dobré utkání hrané v rychlém tempu rozhodli hráči Dejnámbůra důraznější koncovkou.
Kovárna PC Dejnámbůra FC
Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Tomáš Procházka, Michal Veselý vs Václav Hrstka – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Allan Zípek
57. Petr Bažata 20. Jan Pála
25., 40. Václav Lysczas
55. Allan Zípek
31. 10. 18 17:45 MIKU3 1.FP Praha Kovárna PC 8. 4:5 (1:2)
Kovárna vedla již 5:1, přesto byla ráda, že vítězství uhájila.
1.FP Praha Kovárna PC
Miroslav Korbel – Tomáš Adamec, Martin Březina, Dinh Hieu Duong, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Petr Konečný, Ondřej Kuděj, Lukáš Lejnar, Filip Novotný, Michal Petr, Martin Roman vs Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Michal Veselý
42. Zdeněk Grunt
24. 10. 18 18:15 DEKAN Kovárna PC Sváteční mančaft 7. 1:3 (0:1)
Vyhranější Sváteční mančaft měl více ze hry, ale měl i hodně štěstí.
Kovárna PC Sváteční mančaft
Michael Košata – Petr Bažata, Patrik Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Pavel Plachý, Petr Rešl vs Michal Žoha – Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka
50. Patrik Doubek 28., 45., 60. Ondřej Kubát
17. 10. 18 18:00 HRAB1 ONBLACK Kovárna PC 6. 6:3 (6:3)
Kovárna s deficitem jednoho hráče předvedla skvělý výkon v obraně i útoku. Samozřejmě ONBLACK měl celou dobu převahu, kterou dokazuje i výsledek zápasu. Rachmatulla Muchammetov, Pavel Váňa
ONBLACK Kovárna PC
Filip Šindelář – Tomáš Fiala, Jiří Hampeis, Lukáš Macháček, David Prouza, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Patrik DoubekPetr Bažata, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý
3., 10. Lukáš Macháček
9. Filip Žák
17., 25. Tomáš Fiala
22. Miroslav Žáček
14. Michael Košata
25., 26. Petr Bažata
10. 10. 18 18:15 BECH Kovárna PC Gólostroje FC 5. 3:14 (1:5)
Od úvodních minut jednoznačné utkání. Z počátku se sice hosté střelecky trápili, ale nakonec se v závěru půle jejich převaha projevila. Do druhého poločasu dorazil hostům hráč Menšík a rozdíl mezi soupeři se ještě více zvýraznil.
Kovárna PC Gólostroje FC
Patrik DoubekPetr Bažata, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý vs Miroslav Malý – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Martin Menšík, Vojtěch Noha, Jakub Petrás
24. Michael Košata
42., 45. Petr Bažata
14., 22., 26., 30., 47. Miroslav Malý
28., 49., 50., 58. Vojtěch Noha
31., 41., 42. Martin Menšík
32., 54. Tomáš Dvořák
26. 9. 18 19:30 HOSTI XXX Kovárna PC 4. 2:1 (1:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu nahoru dolů. Domácí pálili jednu šanci za druhou, ale šťastným gólem v závěru vyhráli. Krajči
XXX Kovárna PC
Jakub Moťka – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Jan Kubr, Petr Sedlák vs Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Pavel Plachý, Petr Rešl
21. Petr Sedlák
60. Milan Kejzlar
48. Petr Bažata
19. 9. 18 20:45 STOD Integrita Jinonice Kovárna PC 3. 5:5 (3:2)
Zápas jak na houpačce, oba týmy se přetahovali o vedení v zápase. Domácí sice byli favorité, hosté však bojovným výkonem v závěru zápasu vybojovali cenný bod. Mlynařík
Integrita Jinonice Kovárna PC
Matěj Štrébl – Jan Farkaš, Jakub Jančí, Jan Kalaš, Václav Karas, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Tomáš Vejdovec vs Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Zdeněk Grunt, Michael Košata, Pavel Plachý, Petr Rešl