Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 1.12.18 | 11:15 | ZAK | Plameňáci 1.FC B Homogen 1.FC A | 11. | 1:4 |
Ne 18.11.18 | 20:00 | P2 | Homogen 1.FC A Protector 1320 FC | 10. | 1:1 |
Ne 11.11.18 | 16:15 | P3 | Horst 1.FC Homogen 1.FC A | 9. | 2:2 |
Ne 4.11.18 | 16:15 | P2 | Homogen 1.FC A Hypochondři | 8. | 2:2 |
Ne 28.10.18 | 17:30 | P3 | Homogen 1.FC A Vzteklé Želvičky | 7. | 5:3 |
So 20.10.18 | 08:45 | DEKAN | Guaraní Homogen 1.FC A | 6. | 1:4 |
Ne 14.10.18 | 16:15 | LITVI | Homogen 1.FC A Apači | 5. | 4:1 |
Ne 7.10.18 | 16:15 | BECH | Angmar A Homogen 1.FC A | 4. | 1:1 |
So 22.9.18 | 11:15 | LITVI | Homogen 1.FC A Tus Pelotas | 3. | 4:5 |
Ne 16.9.18 | 15:00 | BECH | Taggart Homogen 1.FC A | 2. | 1:5 |
So 8.9.18 | 10:00 | P3 | Homogen 1.FC A SG-II Butovice | 1. | 6:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hypochondři | 11 | 6 | 4 | 1 | 46:22 | 16 |
2. | Homogen 1.FC A | 11 | 6 | 4 | 1 | 38:21 | 16 |
3. | Guaraní | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:33 | 15 |
4. | Horst 1.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:26 | 13 |
5. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 5 | 2 | 23:20 | 13 |
6. | Taggart | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:27 | 12 |
7. | Angmar A | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:36 | 10 |
8. | Tus Pelotas | 11 | 3 | 3 | 5 | 31:39 | 9 |
9. | Vzteklé Želvičky | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:54 | 9 |
10. | SG-II Butovice | 11 | 2 | 4 | 5 | 25:36 | 8 |
11. | Apači | 11 | 4 | 0 | 7 | 23:41 | 8 |
12. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 1 | 1 | 9 | 26:50 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 23.9.18 | 15:00 | ZABEH | Rychlá rota Athletico Spořilov (HL7L) |
Ne 23.9.18 | 16:15 | ZABEH | Misfits FC No fear KK (HL8I) |
Ne 23.9.18 | 17:30 | ZABEH | Corleone Callida CS (HL4F) |
Ne 21.10.18 | 10:00 | TEMPO | KTB B Jižní Sheepy (HL4E) |
Ne 21.10.18 | 11:15 | TEMPO | Tempo 01 HFC Romania F.C. (HL7L) |
Ne 21.10.18 | 12:30 | TEMPO | Dýně AC A ZAHR 1.FC (HL8M) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bárta Michael | 9 | 7 |
Bartoš Jonáš | 3 | 4 |
Ganchev Yordan | 11 | 11 |
Hron David | 9 | 0 |
Hron Lukáš | 10 | 3 |
Kedyarov Alexandr | 10 | 1 |
Komárek Matěj | 5 | 2 |
Maňas Jakub | 8 | 3 |
Mašek Pavel | 7 | 5 |
Mašek Vít | 1 | 1 |
Plachý Jan | 3 | 0 |
Schimon Petr | 9 | 1 |
Šinágl Ondřej | 10 | 0 |
Toufar Jan | 1 | 0 |
Zábranský Ivo | 4 | 0 |
Zeman Vladimír | 3 | 0 |