Ne 9.9.18 18:30 HOSTI Deus Vult ZAHR 1.FC   (HL8M)
Ne 9.9.18 19:45 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Hell´s Old Boys   (VL3D)
Ne 30.9.18 13:45 ZAK Sokol Vysočany C Mestek 97 FC   (HL6K)
Ne 30.9.18 15:00 ZAK Debakl FC Alej FK A   (HL3D)
Ne 21.10.18 08:45 HANSP Alej FK A Kapr tým 86 B   (HL3D)
Ne 21.10.18 10:00 HANSP Valícíse Kojoti Drny FC   (HL5H)

1. 12. 18 11:15 P2 SG-II Butovice Guaraní 11. 1:4 (0:1)
Průbojnější a techničtější Guaraní zaslouženě zdolali Butovice. Procházka
SG-II Butovice Guaraní
Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Andrew Fitzsimons, Jan Hanton, Petr Staněk, Jan Surovec vs Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Rodrigo Gracia, Guillermo Sanchez Haye, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk
53. Vítězslav Černý 18. Oleksandr Vovchuk
31. Guido Chari
35. Guillermo Sanchez Haye
60. Victor Garcia Saiz
17. 11. 18 10:00 LITVI Guaraní Plameňáci 1.FC B 10. 8:7 (3:3)
Hosty podržel gólman, jinak by utkání skončilo větším rozdílem. Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
Guaraní Plameňáci 1.FC B
Enrique Montes Munoz – Tomáš Bohdal, Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Guillermo Sanchez Haye, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk vs Pavel Havlina – Filip Hostinský, Štefan Kotlár, Karel Pavlišín, Karel Růžička, Jiří Sejpka
45., 56. Jiří Sejpka
10. 11. 18 12:30 P1 Protector 1320 FC Guaraní 9. 2:1 (1:0)
Vítězové vycházeli ze skvělé obrany a fyzicky lépe organizovaná hra jim nakonec vynesla dva body. Voldán
Protector 1320 FC Guaraní
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Damian Soubeste – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Rodrigo Gracia, Guillermo Sanchez Haye, Oleksandr Vovchuk
8. Jan May
38. Václav Trneček
51. Guillermo Sanchez Haye
3. 11. 18 12:30 P3 Guaraní Horst 1.FC 8. 5:3 (2:2)
Zápas vyrovnaný, fotbalový. V závěru lepší domácí. Fazekaš
Guaraní Horst 1.FC
Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Guillermo Sanchez Haye, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk vs Karel Schaffner – Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Odvárko, Vojtěch Schaffner
8., 53., 56. Guillermo Sanchez Haye
15., 35. Oleksandr Vovchuk
9., 14. Václav Nič
34. Petr Hlavička
27. 10. 18 11:15 P1 Hypochondři Guaraní 7. 3:7 (0:4)
Konečný výsledek naprosto odpovídá průběhu zápasu a poměru sil na ploše. Utkání rozhodly individuální schopnosti Guillermo Sancheze, kterému se podařilo docílit hattricku během tří minut a schopnost hostů proměňovat brejky. Domácí předvedli bojovný, kolektivní výkon, který jim však umožnil pouze korekci výsledného stavu.
Hypochondři Guaraní
Michal Hejč – Jaroslav Béreš, Martin Peňáz, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Enrique Montes Munoz – Tomáš Bohdal, Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Guillermo Sanchez Haye, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk
50. Robert Sýkora
52. Jaroslav Béreš
60. Pavel Velkov
14., 15., 16., 33. Guillermo Sanchez Haye
20. Oleksandr Vovchuk
37., 59. Guido Chari
20. 10. 18 08:45 DEKAN Guaraní Homogen 1.FC A 6. 1:4 (0:2)
Homogen byl důraznější a víc toužil po vítězství. Procházka
Guaraní Homogen 1.FC A
Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Rodrigo Gracia, Jairo Sacipa, Guillermo Sanchez Haye, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk vs Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Yordan Ganchev, David Hron, Lukáš Hron, Alexandr Kedyarov, Jakub Maňas, Jan Plachý, Petr Schimon, Vladimír Zeman
58. Julian Eliel Castillo Vela 16., 37. Yordan Ganchev
21., 52. Jakub Maňas
13. 10. 18 11:15 P2 Guaraní Vzteklé Želvičky 5. 6:2 (2:1)
Domácí zahájili utkání gólem v první minutě, na což hosté reagovali výměnou brankaře a ve třetí minutě stav vyrovnali. Dynamický začátek předznamenal celý poločas, který byl plný útočných akcí. V 16. minutě se domácí ujali vedení, které už nepustili.
Guaraní Vzteklé Želvičky
Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Rodrigo Gracia, Jairo Sacipa, Guillermo Sanchez Haye, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk vs Jiří Tomášek – Jan Černohaus, Jozef Drábek, Michal Kaplan, Tomáš Kougl, Zdeněk Pospíchal, Pavel Štěrba, Tomáš Surovec, Karel Winter
1., 16., 50. Guillermo Sanchez Haye
44. Julian Eliel Castillo Vela
55. Oleksandr Vovchuk
39 Rodrigo Gracia 3. Zdeněk Pospíchal
56. Jozef Drábek
6. 10. 18 10:00 P3 Apači Guaraní 4. 5:3 (3:1)
Vyrovnané utkání, rozhodla efektivita v zakončení. Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
Apači Guaraní
Vojtěch Peterka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Jiří Hervert, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, František Pok vs Enrique Montes Munoz – Tomáš Bohdal, Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Guillermo Sanchez Haye, Damian Soubeste
15. František Pok
24., 45. Jiří Hervert
28. Šimon Peterka
33. Martin Máčal
22., 32., 50. Guillermo Sanchez Haye
23. 9. 18 13:45 BECH Guaraní Angmar A 3. 3:3 (2:2)
Remíza byla spravedlivá pro oba týmy. Husák
Guaraní Angmar A
Guillermo Sanchez Haye – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Oleksandr Vovchuk vs Jaroslav Frencl – Jiří Černý, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Marek Procházka, Jan Tlusťák
17. Taras Andriychuk
29. Oleksandr Vovchuk
35. Guido Chari
6. Oleg Cojocari
27. Marek Procházka
48. Jiří Černý
15. 9. 18 10:00 HOSTI Tus Pelotas Guaraní 2. 2:4 (1:2)
Utkání nevalné úrovně. Domácí začali 4+1, a ani hosté, i když měli na střídání, pohybem neplýtvali. Nakonec zvítězil o něco lepší tým.
Tus Pelotas Guaraní
Matias Burgueno – Valantine Atoh, Javier F. Avila Selva, Štefan Božik, Alexander Cameron, Carlos A. Molina Tello vs Santiago Herva Pintor – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Jairo Sacipa, Guillermo Sanchez Haye, Damian Soubeste
22. Matias Burgueno
54. Carlos A. Molina Tello
8., 56. Julian Eliel Castillo Vela
27., 49. Guillermo Sanchez Haye
8. 9. 18 10:00 TEMPO Guaraní Taggart 1. 4:1 (2:0)
Pěkné utkání s množstvím šancí na obou stranách. Šťastnější tým Guaraní.
Guaraní Taggart
Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Santiago Herva Pintor, Jairo Sacipa, Guillermo Sanchez Haye vs Pavel Belov – Yan Bastrykin, Eduard Danylaš, Vitaliy Dobryanskyy, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Michel Matrossov, Nikita Sokovin