Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 4.12.18 | 19:00 | P2 | Nounejm Gekad | 11. | 6:1 |
Út 20.11.18 | 20:30 | KORAB | 1.FC Holešovice Nounejm | 10. | 1:7 |
Út 6.11.18 | 20:15 | P3 | Nounejm Modrá vopice TJ | 9. | 7:0 |
Út 30.10.18 | 18:15 | ARIT | Blok D Nounejm | 8. | 6:3 |
Út 23.10.18 | 20:30 | MOTO2 | Nounejm Red Leads | 7. | 5:0 |
Út 16.10.18 | 20:45 | ARIT | Prokaryota FZ Nounejm | 6. | 2:6 |
Út 9.10.18 | 18:15 | ARIT | Nounejm Klapzubova jedenáctka | 5. | 5:1 |
Út 25.9.18 | 18:00 | MALES | Parta AC Nounejm | 4. | 4:5 |
Út 18.9.18 | 20:15 | MIKU1 | Nounejm JUDr. Brouk Pytlík | 3. | 5:1 |
Út 11.9.18 | 19:00 | P2 | Medvědi B Nounejm | 2. | 1:5 |
Út 4.9.18 | 17:45 | MIKU3 | Zmaštěný stroje SC Nounejm | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 9 | 1 | 1 | 64:23 | 19 |
2. | Nounejm | 11 | 9 | 0 | 2 | 56:21 | 18 |
3. | Blok D | 11 | 5 | 4 | 2 | 44:38 | 14 |
4. | Modrá vopice TJ | 11 | 7 | 0 | 4 | 31:33 | 14 |
5. | Klapzubova jedenáctka | 11 | 6 | 0 | 5 | 49:37 | 12 |
6. | 1.FC Holešovice | 11 | 5 | 2 | 4 | 32:37 | 12 |
7. | Red Leads | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:34 | 9 |
8. | Prokaryota FZ | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:35 | 8 |
9. | Parta AC | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:45 | 8 |
10. | Medvědi B | 11 | 2 | 3 | 6 | 26:33 | 7 |
11. | Gekad | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:47 | 6 |
12. | JUDr. Brouk Pytlík | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:55 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 17.9.18 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Enzian (SVL3A) |
Po 17.9.18 | 19:30 | DEKAN | Koloušci AK Milenium Praha FC (HL5B) |
Po 17.9.18 | 20:45 | DEKAN | Litrpůl FC F3N FC B (HL7A) |
Po 15.10.18 | 17:45 | MIKU2 | Young Guns Prag Turbosršni CF (HL5B) |
Po 15.10.18 | 19:00 | MIKU2 | Vládci Prahy Restaurace U Pecků B (HL3A) |
Po 15.10.18 | 20:15 | MIKU2 | Klub odložených mužů Ferri FC (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Gogolák Lukáš | 11 | 5 |
Kastner Jakub | 11 | 17 |
Krouský David | 10 | 12 |
Labský Martin | 4 | 0 |
Morong Michal | 11 | 2 |
Starý Zdeněk | 6 | 2 |
Syřínek Jan | 9 | 3 |
Vodička Vladimír | 11 | 3 |
Zelinka Martin | 11 | 5 |
Zemančík Filip | 7 | 6 |