Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 4.12.18 | 19:00 | P3 | Parta AC Modrá vopice TJ | 11. | 1:3 |
Čt 22.11.18 | 17:45 | MIKU2 | Blok D Parta AC | 10. | 5:3 |
Út 6.11.18 | 19:30 | LITVI | Parta AC Red Leads | 9. | 5:2 |
Út 30.10.18 | 17:45 | MIKU4 | Prokaryota FZ Parta AC | 8. | 1:2 |
Út 23.10.18 | 20:30 | MALES | Parta AC Klapzubova jedenáctka | 7. | 4:13 |
Út 16.10.18 | 19:00 | P3 | Medvědi B Parta AC | 6. | 4:3 |
Út 9.10.18 | 20:15 | MIKU4 | JUDr. Brouk Pytlík Parta AC | 5. | 3:2 |
Út 25.9.18 | 18:00 | MALES | Parta AC Nounejm | 4. | 4:5 |
Út 18.9.18 | 17:45 | MIKU4 | Zmaštěný stroje SC Parta AC | 3. | 3:4 |
Út 11.9.18 | 20:30 | MALES | Parta AC Gekad | 2. | 5:0 |
Út 4.9.18 | 20:30 | KORAB | 1.FC Holešovice Parta AC | 1. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 9 | 1 | 1 | 64:23 | 19 |
2. | Nounejm | 11 | 9 | 0 | 2 | 56:21 | 18 |
3. | Blok D | 11 | 5 | 4 | 2 | 44:38 | 14 |
4. | Modrá vopice TJ | 11 | 7 | 0 | 4 | 31:33 | 14 |
5. | Klapzubova jedenáctka | 11 | 6 | 0 | 5 | 49:37 | 12 |
6. | 1.FC Holešovice | 11 | 5 | 2 | 4 | 32:37 | 12 |
7. | Red Leads | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:34 | 9 |
8. | Prokaryota FZ | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:35 | 8 |
9. | Parta AC | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:45 | 8 |
10. | Medvědi B | 11 | 2 | 3 | 6 | 26:33 | 7 |
11. | Gekad | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:47 | 6 |
12. | JUDr. Brouk Pytlík | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:55 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 24.10.18 | 17:45 | MIKU2 | Rychlé pípy SUP Cormoran FC SUP (SVL3B) |
St 24.10.18 | 19:00 | MIKU2 | 4077 DUCKS Santa Tranta PC C (HL3C) |
St 24.10.18 | 20:15 | MIKU2 | Torpedo Cannabis Medvídkova tlapička (HL3C) |
St 14.11.18 | 18:15 | STER2 | One Team, One Dream Viktorčin smích (HL7D) |
St 14.11.18 | 19:30 | STER2 | Athletico KMF Rumburaci A (HL7F) |
St 14.11.18 | 20:45 | STER2 | Rychlé pípy SUP Kapr tým SUP (SVL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bakalář David | 6 | 3 |
Csémi Marek | 11 | 2 |
Csémi Petr | 8 | 4 |
Ježek Dušan | 6 | 0 |
Klevcov Tomáš | 10 | 0 |
Kruml Petr | 4 | 0 |
Lexa Lukáš | 1 | 1 |
Lexa Patrik | 7 | 11 |
Pížl Max | 2 | 1 |
Sihelník Jan | 6 | 1 |
Staněk David | 5 | 2 |
Tikovský Jaroslav | 6 | 3 |
Vlk Roman | 5 | 2 |
Vlk Stanislav | 5 | 2 |
Vokatý Jakub | 8 | 1 |