7. 11. 18 18:15 STER3 ExŠemíci Ducksicks 9. 5:2 (2:1)
Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Jan Maršálek, Jiří Nemeš, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko vs Daniel Rangotis – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Jakub Kratěna, Jakub Wágner
25., 39., 41. Jan Řezáč
38. Jiří Nemeš
16., 49. Jakub Wágner
1. 11. 18 18:15 BECH Ducksicks Pivní pohoda AC 8. 7:0 (2:0)
Hráči Pivní pohody neměli velké naděje na vítězství. Hlavním důvodem byl nedostatek hráčů. První půli drželi celkem tempo, ale poté nestačili a prohráli vysokým rozdílem.
Ducksicks Pivní pohoda AC
Daniel Rangotis – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Jakub Kratěna, Jakub Moravec, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Lukáš Musil – Ondřej Duben, Václav Krch, Josef Kučinský, Jan Říha
17., 36. Jakub Wágner
19. František Štěpánek
43., 45. Filip Kodytek
48. Jan Kodytek
51. Matyáš Fribert
25. 10. 18 20:45 STER2 VZ Ducksicks 7. 0:6 (0:2)
Souboj dravého mládí proti zkušeným fotbalovým matadorům, kterým ale chyběla fyzička, mohl skončit i větším rozdílem. Domácí by si zasloužili aspoň čestný zásah.
VZ Ducksicks
Marek Petráček – Tomáš Černý, Karel Janouš, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek vs Daniel Rangotis – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Jakub Kratěna, Jakub Wágner
28., 32., 44. Jakub Wágner
30. Matyáš Fribert
42. Filip Kodytek
59. Jan Kodytek
18. 10. 18 20:45 CESMI Ducksicks Orange Predators B 6. 9:3 (3:2)
Hosté psychicky neustáli herní převahu soupeře v druhém poločase, která vyústila v několik rychlých branek. Za nesportovní chování byli postupně vyloučeni dva hráči Orange Predators a po zranění dalšího hráče byl zápas v 59. předčasně ukončen. Hosté pokračovali v nesportovním chování i po skončení utkání. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Ducksicks Orange Predators B
Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Jakub Moravec, Radek Palička, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Antonín Zajíček – Ondřej Bařina, Radek Nebeský, Ondřej Soudný, Jakub Tesař, Michael Trnka, Vladimír Zika
55. Ondřej Bařina
11. 10. 18 18:00 STER3 Ducksicks Sculpturo FC 5. 4:4 (1:3)
Pohledné utkání, kde se skóre měnilo každou chvíli. Nakonec z toho byla remíza. Dufek
Ducksicks Sculpturo FC
Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Michal Trojan – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Martin Homolka, Jan Řeřicha, David Sysel, Filip Tomáš, Miloš Vladyka, Martin Voldřich
29. Jakub Charvát
4. 10. 18 18:00 STER2 Lazareth Ducksicks 4. 3:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla až poslední minuta. Dufek
Lazareth Ducksicks
Marian Holub – Zbyněk Brada, Martin Fiala, Lukáš Halfar, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Juraj Vrla, Daniel Žalman vs Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Jakub Moravec, Radek Palička, František Štěpánek, Jakub Wágner
5. Martin Ořešník
37. OG
47. Ondřej Matějka
3., 60. Jakub Wágner
34. Jakub Moravec
59. Filip Kodytek
20. 9. 18 20:15 MOTO3 Ducksicks Dromedarians Praha 3. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Janča
Ducksicks Dromedarians Praha
Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Michal Hanousek, Josef Jasenský, Michal Koval, Petr Pištěk, Róbert Šišaj
55. Jakub Wágner 4. Michal Hanousek 4. Michal Hanousek
13. 9. 18 19:30 HANSP Ravens FC Ducksicks 2. 2:11 (0:5)
Jednoznačné utkání.
Ravens FC Ducksicks
Michal Vacek – Martin Doubek, Jiří Futera, Petr Hradecký, Tomáš Machů, Jaromír Šimčák, Adam Žižka vs Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, David Šrejma, František Štěpánek, Jakub Wágner
53. František Štěpánek
6. 9. 18 19:30 ARIT Ducksicks Prtzalona C.F. 1. 3:4 (1:1)
První poločas byl velice vyrovnaný, ale lepší start hostů do druhého poločasu nakonec rozhodl. Hosté posledních 10 minut pouze betonovali, což se jim málem nevyplatilo. Svoboda
Ducksicks Prtzalona C.F.
Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Jakub Moravec, Jakub Wágner vs Patrik Sedliský – Vojtěch Horký, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, David Sedliský, Tomáš Stejskal