Klamovská skvadra

Web

Hanspaulská liga, 8G

podzim 2018

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
St 5.12.18 20:15 MIKU3 Klamovská skvadra Senioři Praha B 11. 6:0 k.
St 21.11.18 19:15 SCBEC Horno Porno Klamovská skvadra 10. 2:7
St 7.11.18 18:15 BECH Klamovská skvadra Ol´school Fellas BK 9. 3:4
St 31.10.18 19:30 TEMPO Budvarka B Klamovská skvadra 8. 1:11
St 24.10.18 18:15 BECH Klamovská skvadra Dynamo Prak 7. 6:0 k.
Út 16.10.18 17:45 MIKU3 Dynamit Vršovice Klamovská skvadra 6. 8:4
St 10.10.18 17:45 MIKU2 Klamovská skvadra Playboy team AC 5. 5:2
St 3.10.18 18:15 BECH Pětapůl TJ Klamovská skvadra 4. 3:3
Út 25.9.18 19:30 zzNOVOB Klamovská skvadra Perpetis 3. 7:3
Út 18.9.18 20:30 MOTO3 Dynamo R.U.M. B Klamovská skvadra 2. 2:4
Út 11.9.18 20:45 STOD Klamovská skvadra Literpool United 1. 7:1
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Ol´school Fellas BK 11 7 3 1 37:19 17
2. Dynamo Prak 11 8 1 2 50:35 17
3. Dynamit Vršovice 11 7 2 2 50:24 16
4. Klamovská skvadra 11 8 1 2 63:26 11
5. Pětapůl TJ 11 5 1 5 19:27 11
6. Senioři Praha B 11 4 0 7 24:32 8
7. Perpetis 11 3 2 6 28:37 8
8. Budvarka B 11 4 0 7 36:46 8
9. Literpool United 11 3 2 6 22:39 8
10. Dynamo R.U.M. B 11 3 1 7 29:46 7
11. Playboy team AC 11 3 2 6 21:36 6
12. Horno Porno 11 2 3 6 31:43 5

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 12. 18 20:15 MIKU3 Klamovská skvadra Senioři Praha B 11. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 11. 18 19:15 SCBEC Horno Porno Klamovská skvadra 10. 2:7 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté trpělivou hrou domácí přestříleli a obrátili nepříznivý poločasový výsledek.
Horno Porno Klamovská skvadra
Jaroslav Maier – Filip Bažant, Daniel Hladík, Dominik Sagan, Lukáš Stuchlík, Josef Vejvoda, Martin Wagner vs Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Petr Formánek, Tomáš Kříva, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta
Góly Karty Góly Karty
6. Lukáš Stuchlík
25. Josef Vejvoda
34. Martin Svitáček
40. David Vyleta
42. OG
44. Petr Regal
45. Radek Tala
49. Mikhail Akimov
50. Tomáš Kříva
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
7. 11. 18 18:15 BECH Klamovská skvadra Ol´school Fellas BK 9. 3:4 (2:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Klamovská skvadra měla dobrý začátek, ale mladší Ol´school zápas otočili a zaslouženě vyhráli.
Klamovská skvadra Ol´school Fellas BK
Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Petr Formánek, Tomáš Kříva, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta vs Ondřej Kolář – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Daniel Vaculík
Góly Karty Góly Karty
2. Radek Tala
10. Mikhail Akimov
37. David Vyleta
13., 45. Rudolf Heidu
18. Daniel Vaculík
24. Ondřej Kučera
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
31. 10. 18 19:30 TEMPO Budvarka B Klamovská skvadra 8. 1:11 (0:4)
Popis zápasu Rozhodčí
Hostující brankář svou branku začaroval a přiváděl domácí k šílenství. Když se pak k jeho výkonu přidali i hráči v poli, zrodil se jednoznačný výsledek.
Budvarka B Klamovská skvadra
Petr Winkler – Aleš Celerýn, Tomáš Martinec, Jan Regent, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň, Jakub Svoboda vs Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Petr Formánek, Tomáš Kříva, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta
Góly Karty Góly Karty
52. Vladimír Sršeň 11. Petr Regal
12., 33., 45. Radek Tala
13., 40., 41., 54. Petr Formánek
17., 56. Mikhail Akimov
57. Tomáš Kříva
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
24. 10. 18 18:15 BECH Klamovská skvadra Dynamo Prak 7. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
16. 10. 18 17:45 MIKU3 Dynamit Vršovice Klamovská skvadra 6. 8:4 (3:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas. Vyhráli domácí. Šaróka
Dynamit Vršovice Klamovská skvadra
Michal Mészáros – Tomáš Frantík, Adam Harmanec, Nik Harmanec, Jan Heteš, Petr Heteš, Martin Slabý vs Jaromír Blín – Petr Formánek, Tomáš Kříva, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta
Góly Karty Góly Karty
9., 39. Adam Harmanec
15., 48. Petr Heteš
27. OG
32., 55. Jan Heteš
36. Tomáš Frantík
5., 14., 60. Radek Tala
17. Petr Formánek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
10. 10. 18 17:45 MIKU2 Klamovská skvadra Playboy team AC 5. 5:2 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí převzali otěže zápasu a hladce došli k vítězství.
Klamovská skvadra Playboy team AC
Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Petr Formánek, Tomáš Kříva, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta vs Ivan Lukáč – Michal Koch, Jiří Kopecký, Michal Nesvadba, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev, Heider Souza, Filip Vánik
Góly Karty Góly Karty
26., 28. Radek Tala
41. Mikhail Akimov
49. Serhiy Stoyan
54. Petr Formánek
2. Filip Vánik
47. Michal Koch
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
3. 10. 18 18:15 BECH Pětapůl TJ Klamovská skvadra 4. 3:3 (3:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané bojovné utkání.
Pětapůl TJ Klamovská skvadra
Michal Hladík – Lukáš Andrle, Václav Bednář, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan vs Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Petr Formánek, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta
Góly Karty Góly Karty
24., 24. Václav Bednář
30. Martin Hartmann
7. Mikhail Akimov
21., 45. Radek Tala
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
25. 9. 18 19:30 zzNOVOB Klamovská skvadra Perpetis 3. 7:3 (3:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém měli domácí kombinačně navrch a jejich hráč Tala se blýskl double hattrickem. Tomáš Dojava, Lukáš Turnovec
Klamovská skvadra Perpetis
Jaromír Blín – Petr Formánek, Tomáš Kříva, Michal Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta vs Lukáš Vlk – Karel Jančák, Ladislav Koucký, David Král, Miroslav Lacman, Petr Nezbeda, Martin Vlk, Michal Vlk
Góly Karty Góly Karty
18., 19., 23., 38., 40., 45. Radek Tala
51. Jakub Vodička
27. Michal Vlk
41. Martin Vlk
49. Ladislav Koucký
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
18. 9. 18 20:30 MOTO3 Dynamo R.U.M. B Klamovská skvadra 2. 2:4 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas se odehrával ve sportovním duchu. Bez faulů či zákeřností. Šimon Blažek, Michal Mitinko
Dynamo R.U.M. B Klamovská skvadra
Martin Noha – Martin Jenšík, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Lukáš Matoušek, David Pracner, Michal Venclů vs Jaromír Blín – Petr Formánek, Tomáš Kříva, Petr Regal, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta
Góly Karty Góly Karty
31. David Pracner
36. Lukáš Kloubek
7. David Vyleta
34. Radek Tala
35. Petr Regal
60. Petr Formánek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
11. 9. 18 20:45 STOD Klamovská skvadra Literpool United 1. 7:1 (3:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání dobré úrovně patřilo od začátku domácím, přestože soupeř podával slušný výkon. Trnka
Klamovská skvadra Literpool United
Jaromír Blín – Petr Formánek, Tomáš Kříva, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta vs Jiří Samek – Stanislav Gergela, Michal Jágrik, Martin Kraus, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Žerebný
Góly Karty Góly Karty
20. Jakub Vodička
27., 30., 39. Radek Tala
40. Petr Regal
47. David Vyleta
56. Tomáš Kříva
19. Martin Kraus
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 25. 9. 22, 22:35