Pětapůl TJ

Hanspaulská liga, 8G

podzim 2018

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
St 5.12.18 20:15 DEKAN Pětapůl TJ Dynamo Prak 11. 0:6 k.
St 21.11.18 20:15 METE2 Dynamit Vršovice Pětapůl TJ 10. 6:1
St 14.11.18 19:30 DEKAN Horno Porno Pětapůl TJ 3. 1:6
St 7.11.18 19:00 MIKU3 Pětapůl TJ Playboy team AC 9. 2:1
St 31.10.18 19:15 HRAB1 Senioři Praha B Pětapůl TJ 8. 0:1
St 24.10.18 18:15 STER3 Perpetis Pětapůl TJ 7. 1:2
Po 15.10.18 19:00 MOTO2 Pětapůl TJ Dynamo R.U.M. B 6. 1:3
Po 8.10.18 20:15 MOTO3 Literpool United Pětapůl TJ 5. 3:0
St 3.10.18 18:15 BECH Pětapůl TJ Klamovská skvadra 4. 3:3
St 19.9.18 20:15 MIKU3 Pětapůl TJ Ol´school Fellas BK 2. 1:2
St 12.9.18 19:30 TEMPO Budvarka B Pětapůl TJ 1. 1:2
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Ol´school Fellas BK 11 7 3 1 37:19 17
2. Dynamo Prak 11 8 1 2 50:35 17
3. Dynamit Vršovice 11 7 2 2 50:24 16
4. Klamovská skvadra 11 8 1 2 63:26 11
5. Pětapůl TJ 11 5 1 5 19:27 11
6. Senioři Praha B 11 4 0 7 24:32 8
7. Perpetis 11 3 2 6 28:37 8
8. Budvarka B 11 4 0 7 36:46 8
9. Literpool United 11 3 2 6 22:39 8
10. Dynamo R.U.M. B 11 3 1 7 29:46 7
11. Playboy team AC 11 3 2 6 21:36 6
12. Horno Porno 11 2 3 6 31:43 5

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 12. 18 20:15 DEKAN Pětapůl TJ Dynamo Prak 11. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 11. 18 20:15 METE2 Dynamit Vršovice Pětapůl TJ 10. 6:1 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí soupeře jasně přehráli a po zásluze berou oba body.
Dynamit Vršovice Pětapůl TJ
Michal Mészáros – Adam Harmanec, Nik Harmanec, Petr Heteš, Vojtěch Mirovský, Václav Mlynář, Vojtěch Pejša, Martin Slabý vs Michal Hladík – Lukáš Andrle, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan, Michael Vlček
Góly Karty Góly Karty
14., 56. Petr Heteš
34., 39. Vojtěch Mirovský
46. Nik Harmanec
59. Vojtěch Pejša
59. Tomáš Ryšan
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 11. 18 19:30 DEKAN Horno Porno Pětapůl TJ 3. 1:6 (0:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Jednoznačné utkání. Zdeňka Kabeláčová, Jakub Šimovček
Horno Porno Pětapůl TJ
Jaroslav Maier – Jan Hanuš, Daniel Hladík, Václav Kubačák, Dominik Sagan, Martin Wagner vs Michal Hladík – Lukáš Andrle, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan, Michael Vlček
Góly Karty Góly Karty
55. Martin Wagner 1., 32. Michael Vlček
12., 60. David Hartmann
27., 59. Martin Hartmann
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
7. 11. 18 19:00 MIKU3 Pětapůl TJ Playboy team AC 9. 2:1 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Klidný a pohledný fotbálek skončil zaslouženou výhrou domácích.
Pětapůl TJ Playboy team AC
Michal Hladík – Václav Bednář, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Daniel Smrčka, Michael Vlček vs Ivan Lukáč – Arylson Caetano, Jiří Kopecký, Michal Nesvadba, Dan Presler, David Presler, Petar Ralev
Góly Karty Góly Karty
21. Daniel Smrčka
59. Martin Hartmann
12. Michal Nesvadba
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
31. 10. 18 19:15 HRAB1 Senioři Praha B Pětapůl TJ 8. 0:1 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas rozhodli hosté již v první půlce. Domácí se ani přes výraznou snahu v závěru z vyrovnání radovat nemohli.
Senioři Praha B Pětapůl TJ
Karel Koschin – Maxim Agapov, Lukáš Boček, Carlos Martinez Exposito, Bohuslav Macháček, Josef Provazník, Daniel Růžička, Pavel Šindelář, Tomáš Vítek vs Michal Hladík – Václav Bednář, David Hartmann, Martin Hartmann, Tereza Konečná, Josef Kovář, Tomáš Ryšan
Góly Karty Góly Karty
16. Václav Bednář
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
24. 10. 18 18:15 STER3 Perpetis Pětapůl TJ 7. 1:2 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté hubený náskok udrželi a berou oba body.
Perpetis Pětapůl TJ
Lukáš Vlk – Karel Jančák, Ladislav Koucký, David Král, Petr Nezbeda, Zdeněk Vaněček, Martin Vlk, Michal Vlk vs Michal Hladík – Lukáš Andrle, Václav Bednář, Martin Čížek, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan, Daniel Smrčka, Michael Vlček
Góly Karty Góly Karty
49. Martin Vlk 25. Martin Hartmann
28. Václav Bednář
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
15. 10. 18 19:00 MOTO2 Pětapůl TJ Dynamo R.U.M. B 6. 1:3 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Průměrný zápas, hosté byli lepší a útočnější.
Pětapůl TJ Dynamo R.U.M. B
Michal Hladík – Lukáš Andrle, Václav Bednář, Martin Čížek, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan, Daniel Smrčka, Michael Vlček vs Lukáš Matoušek – Martin Jenšík, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Martin Noha, David Pracner, Michal Venclů
Góly Karty Góly Karty
24. David Hartmann 12. David Pracner
16. Lukáš Kloubek
36. Vojtěch Lysý
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
8. 10. 18 20:15 MOTO3 Literpool United Pětapůl TJ 5. 3:0 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas se odehrával v poklidném tempu, oba týmy hrály čistě. Domácí byli přeci jen o něco přesnější na míči. Jindřich Brůžek
Literpool United Pětapůl TJ
Jiří Samek – Stanislav Gergela, Ivan Groh, Michal Jágrik, Milan Kriško, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Stránský, Jakub Žerebný vs Michal Hladík – Lukáš Andrle, Václav Bednář, Martin Čížek, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan, Michael Vlček
Góly Karty Góly Karty
12., 31. Jakub Žerebný
42. OG
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
3. 10. 18 18:15 BECH Pětapůl TJ Klamovská skvadra 4. 3:3 (3:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané bojovné utkání.
Pětapůl TJ Klamovská skvadra
Michal Hladík – Lukáš Andrle, Václav Bednář, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan vs Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Petr Formánek, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Radek Tala, Jakub Vodička, David Vyleta
Góly Karty Góly Karty
24., 24. Václav Bednář
30. Martin Hartmann
7. Mikhail Akimov
21., 45. Radek Tala
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 9. 18 20:15 MIKU3 Pětapůl TJ Ol´school Fellas BK 2. 1:2 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Živelné utkání, ve kterém se příliš nebránilo, ale oba týmy často selhávaly v zakončení. Trnka
Pětapůl TJ Ol´school Fellas BK
Michal Hladík – Václav Bednář, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan, Daniel Smrčka, Michael Vlček vs Daniel Vaculík – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jiří Štádler
Góly Karty Góly Karty
17. Václav Bednář 40., 52. Rudolf Heidu
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
12. 9. 18 19:30 TEMPO Budvarka B Pětapůl TJ 1. 1:2 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas byl vyrovnaný, než se začala projevovat únava na straně domácích, kteří nestřídali. Hosté několikrát trefili brankovou konstrukci a museli tak v závěru bránit těsné vedení. Michael Pivoňka, Jiří Hlaváček
Budvarka B Pětapůl TJ
Petr Winkler – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Jan Regent, Martin Šimáček, Jiří Velenský vs Michal Hladík – Václav Bednář, Martin Čížek, David Hartmann, Martin Hartmann, Josef Kovář, Tomáš Ryšan, Daniel Smrčka, Michael Vlček
Góly Karty Góly Karty
26. Jan Regent 15. Daniel Smrčka
52. OG
Detaily utkání skupiny

Statistiky

Hráč Zápasů Gólů
Andrle Lukáš 6 0
Bednář Václav 7 5
Čížek Martin 4 0
Hartmann David 8 3
Hartmann Martin 9 5
Hladík Michal 8 0
Konečná Tereza 1 0
Kovář Josef 9 0
Ryšan Tomáš 9 1
Smrčka Daniel 4 2
Vlček Michael 8 2
Poslední aktualizace 30. 11. 22, 15:35