Ne 14.10.18 13:45 TEMPO Sestra Sojka Dýně AC A   (HL8M)
Ne 14.10.18 15:00 TEMPO Blesk VK A Corleone   (HL4F)
Ne 4.11.18 13:30 PLAM Komety FC A Hustec   (HL4F)
Ne 4.11.18 14:45 PLAM Příkopy FC Komety FC B   (HL7L)

17. 11. 18 10:00 MALES Hajduk Hůrka B Pivní draci 10. 1:4 (0:3)
Hosté vyhráli tento zápas zcela zaslouženě. Petr
Martin Šiman – Tomáš Gračko, David Holeček, Martin Kára, Nathan Kračunov, Filip Novák, Matěj Ptáček, Jakub Zelenka vs Ondřej Beneš – Jan Babinec, Jiří Černý, David Mach, Karel Mokoš, Roman Pilík, Libor Štohanzl
42. Nathan Kračunov 14., 39. David Mach
18. Jiří Černý
27. Roman Pilík
10. 11. 18 12:30 P2 Monolity Sarmat Hajduk Hůrka B 9. 9:4 (5:1)
Jednoznačné utkání, ve kterém rozhodla fyzická připravenost domácích. Václav Krček, Radek Jahoda
Monolity Sarmat Hajduk Hůrka B
Stanislav Valev – Cristian Alupei, Zenovii Chernomyz, Mykola Landiak, Huy Luc Luyen, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykhailo Pukhal, Mykhaylo Pukhal, Anatolie Rusu, Yurii Skorobohatko vs Martin Šiman – David Holeček, Martin Kára, Filip Novák, Matěj Ptáček, Filip Sismilich, Jakub Zelenka
57. Filip Novák
3. 11. 18 11:15 ZABEH Hajduk Hůrka B Kanonýři 8. 2:2 (2:0)
První poločas patřil domácím, ale Kanonýři rozhodně netahali za kratší konec, což dokázali hned v úvodu druhého poločasu. Poté nadále dobývali domácí branku a zaslouženě vyrovnali. Husák
Hajduk Hůrka B Kanonýři
Martin Šiman – David Dušek, Tomáš Gračko, David Holeček, Martin Kára, Matěj Ptáček, Jan Škoda, Jakub Zelenka vs Jan Beneš – Marek Benda, David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Jan Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Adriano Sochor
7. Martin Kára
30. David Dušek
31., 60. Jiří Hron
27. 10. 18 10:00 P1 Kalich club Žižkov Hajduk Hůrka B 7. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který mnoho vyložených šancí ani hezkých akcí nepřinesl. Vítězství domácích lze přičítat především jejich gólmanovi a takticky zvládnuté hře především ve druhém poločase, kdy Kalich bránil svůj náskok.
Kalich club Žižkov Hajduk Hůrka B
Ondřej Bechynský – David Geyer, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Petr Hromas, Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný vs Tomáš Gračko – Martin Kára, Filip Novák, Matěj Ptáček, Filip Sismilich, Jakub Zelenka
25. Martin Kretík
38. Zdeněk Grůša st.
30. Matěj Ptáček
20. 10. 18 12:30 TEMPO Hajduk Hůrka B K+K Fotbal Team 6. 1:6 (0:2)
Hosté měli skvělý vstup do utkání, když už v 15. minutě vedli o dvě branky. I po pauze byli hosté lepší a svými brankami soupeře rozebrali. Tomáš Horvát, Vítězslav Pech
Hajduk Hůrka B K+K Fotbal Team
Martin Šiman – Tomáš Gračko, Martin Kára, Erik Lukšík, Filip Novák, Matěj Ptáček, Jan Škoda, Jakub Zelenka vs Marek Novotný – Karel Brousil, David Faber, Radek Glocar, Jiří Kyznar, Tomáš Navrátil, Leonid Pavelko, Tomáš Tichý, Jaroslav Vízner, Artur Zhytnyk
47. Jakub Zelenka 13., 55., 59. David Faber
15. Tomáš Tichý
58. Karel Brousil
58. Radek Glocar
13. 10. 18 12:30 ZAK Hajduk Hůrka B Tvoje máma FC 5. 1:3 (0:2)
Bojovné utkání se spoustou nevyužitých šancí na obou stranách se šťastnějším koncem pro hosty. Hajduk alespoň v závěru vstřelil čestný gól.
Hajduk Hůrka B Tvoje máma FC
Martin Šiman – David Dušek, Tomáš Gračko, David Holeček, Martin Kára, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Matěj Ptáček, Filip Sismilich, Jakub Zelenka vs Lukáš Heřman – Jakub Blažek, Michal Hornok, Jakub Kandalík, Tomáš Linhart, Štefan Varmus, Jan Veverka
60. Jakub Zelenka 9., 56. Michal Hornok
15. Jakub Blažek
6. 10. 18 08:45 LITVI Gremio Hajduk Hůrka B 4. 1:3 (1:1)
Celý zápas byl Hajduk lepší. Zasloužené vítězství. Dušan Blaha, Vít Skramužský
Gremio Hajduk Hůrka B
Michal Gráf – Petr Coufal, Marek Doubek, Martin Drbohlav, Peter Janda, Tomáš Jindra, Josef Kujal, Marek Novák, Jiří Sadílek, Ondřej Sýkora vs Tomáš Svoboda – David Dušek, Tomáš Gračko, David Holeček, Martin Kára, Filip Novák, Matěj Ptáček, Martin Šiman, Jan Škoda, Jakub Zelenka
27. Peter Janda 2., 54. Filip Novák
33. Jakub Zelenka
22. 9. 18 10:00 DEKAN Hajduk Hůrka B Crossed sausages FC 3. 3:5 (3:2)
Hajduk se rychle dostal do vedení, ale soupeř dokázal ještě v prvním poločase srovnat. Do druhé půle vstoupil Hajduk opět ve vedení, ale bratrské duo Weczereků nakonec zvládlo zápas strhnout na stranu hostů. Čapla
Hajduk Hůrka B Crossed sausages FC
Martin Šiman – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Filip Novák, Filip Sismilich, Jakub Zelenka vs Jakub Došek – Jakub Hlaváček, Michal Hošek, Tomáš Koliba, Jakub Sült, Pavel Toman, Ondřej Weczerek, Petr Weczerek, Tomáš Weczerek
7. Filip Novák
22. Jakub Zelenka
19., 35. Petr Weczerek
21., 33., 55. Ondřej Weczerek
15. 9. 18 11:15 ZAK Šílené veverky Hajduk Hůrka B 2. 4:1 (3:1)
Hajduk, přestože hrál jen 4+1, dokázal se soupeřem v prvním poločase držet krok. Po pauze se hosté nicméně už jen bránili, a tak domácí vyhráli zaslouženě.
Šílené veverky Hajduk Hůrka B
Ondřej Svoboda – Libor Barto, Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Michal Janda, Filip Janíček, Karel Kolena, Petr Skařupa vs Martin Šiman – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Jakub Zelenka
9., 15. David Janda
23. Petr Skařupa
40. Marek Janda
9. David Dušek
8. 9. 18 12:30 ZAK Hajduk Hůrka B Swag Martin Fenin 1. 1:2 (1:1)
Velice vyrovnané utkání, ve kterém byl více připraven tým hostů.
Hajduk Hůrka B Swag Martin Fenin
Martin Šiman – David Dušek, Tomáš Gračko, David Holeček, Erik Lukšík, Filip Novák, Jan Škoda, Tomáš Svoboda, Jakub Zelenka vs Jan Turek – Vojtěch Dobeš, Tomáš Jakl, Jakub Krebs, Pavel Šimek, Adam Sochůrek, Jakub Valníček, Jakub Zenker