12. Atletico Dělo SFC A 11 2 1 8 23:40 5

Po 3.9.18 18:00 MALES Holosmetky FC A Sparta Pankrác   (HL1A)
Po 3.9.18 19:15 MALES Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 3.9.18 20:30 MALES Deko Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)
Po 19.11.18 18:00 MALES Deko Tatra 04   (HL1A)
Po 19.11.18 19:15 MALES Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 19.11.18 20:30 MALES Hoverla Zak Inter Lotyšák A   (HL1A)

28. 11. 18 20:30 ZAK Sparta Pivaři AC Hlavonožci na niti FC 11. 3:1 (1:1)
Hlavonožci šli sice rychle do vedení, ale Sparta ještě do půle srovnala. Ve druhém poločase stejný hráč dostal Spartu do vedení a pojistku pak přidal z penalty Škvor. Férově hrané utkání. Michal Černoch
Sparta Pivaři AC Hlavonožci na niti FC
Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Lukáš Klinka, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík vs Jakub Ferjenčík – Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Petr Komárek, Marek Školud, Vojtěch Školud, Jan Volštát
27., 39. Petr Lochman
49. David Škvor
6. Vojtěch Školud
14. 11. 18 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC M - Bubo A 10. 0:3 (0:1)
Poklidné utkání skončilo vítězstvím týmu M - Bubo A. Trnka
Hlavonožci na niti FC M - Bubo A
Petr Komárek – Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Viktor Komárek, Marek Školud, Vojtěch Školud, Jan Volštát vs Miroslav Táborský – Jan Bartoň, Kamil Čech, Vojtěch Pekárek, Lukáš Procházka, Tomáš Vytlačil
19., 43., 57. Vojtěch Pekárek
7. 11. 18 20:30 ZAK Holosmetky FC B Hlavonožci na niti FC 9. 5:1 (1:0)
Z obou stran pěkný zápas. Vyhrál lepší tým, který ml více gólových i proměněných šancí. Velká smůla pro Hlavonožce, kteří trefili přibližně 15 tyček. Petr Jambor
Holosmetky FC B Hlavonožci na niti FC
Lukáš Augustýn – Jakub Čihák, Ctibor Jarkuliš, Marek Kóňa, Filip Mrštík, Bruno Obšil, Martin Šmida, Václav Vrbický vs Petr Komárek – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Marek Školud, Vojtěch Školud, Jan Volštát
1. Václav Vrbický
35., 47. Marek Kóňa
52. Bruno Obšil
58. Filip Mrštík
50 Jakub Čihák 36. Marek Bárta 50. Marek Bárta
55. Tomáš Bohuslávek
31. 10. 18 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Kříženeček 8. 3:1 (1:0)
Pohledné utkání. Rozhodl domácí hráč Školud. Velmi dobrý zápas z obou stran. Kohout
Hlavonožci na niti FC Kříženeček
Jakub Ferjenčík – Tomáš Bohuslávek, Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát vs Jan Niessner – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jiří Panocha, Jan Pospíšil, Patrik Šulek, Linda Veselá
16. Filip Horáček
31., 36. Marek Školud
55. Jan Pospíšil
17. 10. 18 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Unreal Students FC 7. 3:1 (2:0)
Pěkné utkání plné šancí na obě strany. Vyhrál lepší tým.
Hlavonožci na niti FC Unreal Students FC
Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Tomáš Vácha
5. Marek Školud
8., 57. Marek Bárta
34. Tomáš Vácha 51. Karel Nejman
10. 10. 18 20:45 TEMPO Alibi Hlavonožci na niti FC 6. 1:2 (0:1)
Utkání bojovně laděné, ale hráno v klidu a pohodě. Melíšek
Alibi Hlavonožci na niti FC
David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Jaroslav Nečas, Tomáš Sova, Jiří Tourek vs Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát
54. Tomáš Sova 13., 36. Marek Školud
3. 10. 18 19:15 ZAK Hlavonožci na niti FC Atletico Dělo SFC A 5. 8:2 (6:0)
Hra měla spád. Šance na obou stranách. Více proměněných bylo u domácích.
Hlavonožci na niti FC Atletico Dělo SFC A
Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Matyáš Hrčka, Tomáš Kaplan, Jan Lasák, Michal Pazderník, Daniel Weinert, Nikola Zachař
2., 25., 35. Zdeněk Grendel
4., 29. Marek Bárta
27. Jakub Ferjenčík
30., 50. Marek Školud
44., 57. Matyáš Hrčka
26. 9. 18 18:00 ZAK !nBev Tigers Hlavonožci na niti FC 4. 2:5 (2:1)
Hra měla spád, šance střídala šanci. Po skoro vyrovnané půli se začali prosazovat hosté. Vypracovali si víc šancí a i je proměnili. Ve druhé půli jednoznačný zápas. Petr Jambor
!nBev Tigers Hlavonožci na niti FC
Remigiusz NowakDennis Appels, Lars Everaerts, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, José Ignacio Martín Romo, Sven Weenink vs Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Filip Horáček, Miroslav Joch, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát
5. Dennis Appels
15. Lars Everaerts
20., 47. Marek Školud
46. Petr Komárek
50. Marek Bárta
52. Tomáš Bohuslávek
19. 9. 18 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Strašnická šlechta 3. 0:5 (0:1)
Jednoznačné tkání pro tým Strašnická šlechta. Gólman domácích se hodně snažil a vychytal spoustu "tutovek", bohužel to nestačilo a tak prohráli 0:5. Filip Jambor
Hlavonožci na niti FC Strašnická šlechta
Jakub Ferjenčík – Tomáš Bohuslávek, Zdeněk Grendel, Miroslav Joch, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát vs Martin Müller – Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Josef Lorenc, Martin Šindler, Petr Sýkorovský, Jan Zachar
22., 50. Martin Kolkop
52. OG
56. Jakub Konečný
58. Martin Müller
12. 9. 18 18:00 ZAK Reage boys Hlavonožci na niti FC 2. 3:2 (2:2)
Vyrovnané bojovné utkání.
Reage boys Hlavonožci na niti FC
Ondřej Pavlíček – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Adam Freisler, Michal Jareš, Dalibor Mička, Radek Sedlák, Michal Volák vs Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Filip Horáček, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát
11. Michal Volák
26. Adam Freisler
52. Michal Jareš
4. Petr Komárek
10. Marek Bárta
5. 9. 18 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Sokol Picasso B 1. 0:3 (0:1)
Bojovné utkání z obou stran. Vyhrál lepší tým.
Hlavonožci na niti FC Sokol Picasso B
Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát vs Václav Pěnkava – Filip Černý, Adam Friedl, Tomáš Horák, Tomáš Kocur, Jiří Lhotský, Martin Molík, Kamil Patkáň, Miroslav Přikryl