Po 17.9.18 18:00 SCBEC Lazareth Sculpturo FC   (HL7H)
Po 17.9.18 19:15 SCBEC Praetorians FC B Útlum   (HL5A)
Po 17.9.18 20:30 SCBEC Digi Prague FC Dream team Praha AC   (HL8B)
Po 8.10.18 17:45 MIKU2 A.Č.A.B. FC Bylo nás pět plus jedna   (HL6A)
Po 8.10.18 19:00 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Koloušci AK   (HL5B)
Po 8.10.18 20:15 MIKU2 Pražská legie 2000 Díky čau Pirelli FC   (HL6A)

27. 11. 18 17:45 MIKU4 VSK MFF UK Praha VET A Anton aus Tirol 11. 4:8 (1:7)
Anton si v první půli vypracoval luxusní náskok. Ve druhé půli pustil domácí více do hry a dovolil jim hrozící debakl zkorigovat na přijatelný výsledek. Voldán
VSK MFF UK Praha VET A Anton aus Tirol
Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Pavel Borský, Petr Kos, Tomáš Marek, Vladimír Šišma, Vítězslav Stejskal, Petr Sváček vs Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Jakub Procházka, Petr Tůma
16., 37. Petr Kos
42. Tomáš Marek
60. Václav Bičovský
6., 27. Petr Gregar
9., 15., 46. Jakub Procházka
13., 17., 19. Petr Burget
14. 11. 18 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Stará Garda VET 10. 5:0 (2:0)
Jasně lepší Anton nedal Staré gardě ani malý náznak na získaní aspoň bodu. Janda
Anton aus Tirol Stará Garda VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, Tomáš Jaroš, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Tomáš Vodička
11., 27., 42. Petr Burget
31. Zdeněk Gregar
56. Milan Husák
6. 11. 18 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Anton aus Tirol 9. 5:10 (5:4)
Dobrý zápas hraný v rychlém tempu se dvěma rozdílnými poločasy. Santě na dobře hrající Anton nestačil ani pětibrankový náskok.
Santa Dominica VET Anton aus Tirol
Martin Petrů – Marek Drabina, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Jakub Procházka, Svatopluk Samler
59. Josef Med
23. 10. 18 18:00 HRAB2 Anton aus Tirol Bum bar VET 8. 5:3 (1:3)
V prvním poločase byly lepší Bum bar. Po přestávce se Anton zlepšil a zaslouženě vyhrál. Martin Gutvirt, Zbyněk Staníček
Anton aus Tirol Bum bar VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Mojmír Mikuláš, Jakub Procházka, Svatopluk Samler vs Luboš Řezníček – Jan Blahož, Milan Cibulec, Jiří Hampeis, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček, Petr Volek
8., 54., 55. Petr Burget
38. Milan Husák
45. Jakub Procházka
7., 16. Vladimír Urban
26. Jan Blahož
17. 10. 18 20:15 MIKU3 Notorkros FK VET Anton aus Tirol 7. 2:7 (1:3)
Jednoznačné utkání. Vyhráli hosté.
Notorkros FK VET Anton aus Tirol
Jiří Hladík – Štěpán Brabec, František Dubský, Jan Dvořáček, Josef Kostka, Roman Pavelek, Petr Pelíšek, Tomáš Sába, Jakub Skuhrovec, Petr Vlasák vs Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Jakub Procházka, Petr Tůma
12. Štěpán Brabec
44. František Dubský
14., 39. Petr Gregar
20., 43., 55. Petr Burget
29. Petr Tůma
50. Zdeněk Gregar
10. 10. 18 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Masters V 6. 10:3 (5:0)
Jednoznačné utkání. Tirol nedal Masters žádnou šanci, po první půli bylo o vítězi rozhodnuto. Jaroslav Hubínek, Václav Berkovec
Anton aus Tirol Masters V
Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Petr Sklenář – Jan Ernst, Karel Kadlec, Jaroslav Nevrkla, Mauricio Pokorný de Barros, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
47. Petr Sklenář
2. 10. 18 19:30 STOD Legends a Veterans Anton aus Tirol 5. 1:2 (1:2)
Pěkný souboj ostřílených kozáků. Oba týmy hrály naplno celých 60 minut. Anton bránil těsné vítězství a Legends bušily do soupeře, co to šlo.
Legends a Veterans Anton aus Tirol
Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Robert Ondrášek, Lukáš Pecha, Vojtěch Podolák, Pavel Poláček vs Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Jiří Kopecký, Josef Med, Jakub Procházka, Svatopluk Samler, Petr Tůma
19. Vojtěch Podolák 6. Petr Tůma
22. Petr Burget
26. 9. 18 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Deportivo Estudiantil VET 4. 2:3 (2:2)
Zápas dobré úrovně hraný v rychlém tempu rozhodli pro sebe hráči Deportiva důraznější koncovkou.
Anton aus Tirol Deportivo Estudiantil VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Zdeněk Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Jakub Procházka, Svatopluk Samler vs Giovanni Mina – Luis Alegria, Bogdan Gabriel Bruma, Jesus Castillo, Ahmed El-Naggar, Andres Mantilla, Rafael Olguín, Daladier Yazbekc
21., 23. Jiří Kopecký 24. Bogdan Gabriel Bruma
30., 52. Ahmed El-Naggar
19. 9. 18 19:00 P1 Po Útlumu 06 Anton aus Tirol 3. 2:2 (1:0)
Velmi nervózní a vyhecované utkání zvlášť ze strany hráčů Tirolu.
Po Útlumu 06 Anton aus Tirol
Miroslav Motl – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek vs Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma
20. Petr Šichor
32. Vladimír Vodák
49 Martin Novotný 36. Jiří Kopecký
58. Petr Gregar
12. 9. 18 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Autobazar Duo VET 2. 2:2 (0:2)
Po prvním poločase vedl Autobazar naprosto zaslouženě a bylo otázkou času, kdy svůj náskok navýší. Po víceméně náhodném útoku Antonu došlo po ruce bránícího hráče ke snížení z penalty a domácím narostla křídla, takže nakonec zápas dotáhli k remíze.
Anton aus Tirol Autobazar Duo VET
Jiří Kopecký – Petr Burget, Petr Gregar, Milan Husák, Martin Kaiser, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs David Mansfeld – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha
35. Petr Burget
43. Jiří Kopecký
8. Pavel Böhm
25. Hynek Franta
5. 9. 18 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol VV Vokra VV 1. 4:6 (1:4)
Hostující tým byl lepší v kombinaci a po právu zvítězil.
Anton aus Tirol VV Vokra VV
Martin Kaiser – Petr Burget, Petr Gregar, Milan Husák, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Ladislav Kovács, Petr Novák, Michael Procházka, Michal Šotola, Pavel Zmatlík