Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 4.12.18 | 19:30 | HOSTI | Rychlé pípy SUP Klika CFA SUP | 11. | 0:5 |
Út 4.12.18 | 19:30 | CESMI | Vibromax 2012 VV Vokra SV | 11. | 2:3 |
Út 4.12.18 | 19:30 | STOD | Koliba F.C.V. Kickers 1990 ČFC | 11. | 0:1 |
Út 4.12.18 | 19:15 | MALES | Tycho de Brahe SUP Houbaři | 11. | 1:2 |
Út 4.12.18 | 19:15 | ZAK | Starci na chmelu SUP B Kapr tým SUP | 11. | 1:2 |
Út 4.12.18 | 19:15 | KORAB | Rokoska SUP Cormoran FC SUP | 11. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rokoska SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:19 | 17 |
2. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 7 | 3 | 1 | 32:15 | 17 |
3. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 7 | 0 | 4 | 29:22 | 14 |
4. | Koliba F.C.V. | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:14 | 13 |
5. | Cormoran FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:30 | 13 |
6. | Rychlé pípy SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:33 | 12 |
7. | Kapr tým SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:33 | 12 |
8. | VV Vokra SV | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:28 | 10 |
9. | Houbaři | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:29 | 8 |
10. | Klika CFA SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:31 | 7 |
11. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 15:33 | 7 |
12. | Vibromax 2012 | 11 | 1 | 0 | 10 | 14:44 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 12.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Rokoska SUP |
St 12.9.18 | 19:00, 20:15 | P3 | Kickers 1990 ČFC |
Po 17.9.18 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | Houbaři |
Út 18.9.18 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Rychlé pípy SUP |
Čt 20.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU4 | Cormoran FC SUP |
Čt 20.9.18 | 19:00, 20:15 | P3 | Tycho de Brahe SUP |
Ne 23.9.18 | 11:15, 12:30 | TEMPO | Vibromax 2012 |
Po 8.10.18 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Houbaři |
Út 9.10.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Kapr tým SUP |
Út 9.10.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Cormoran FC SUP |
Po 15.10.18 | 19:00, 20:15 | METE1 | Klika CFA SUP |
Po 15.10.18 | 19:00, 20:15 | P1 | Rychlé pípy SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Pavel Šnor | Rokoska SUP | 17 |
2. | Petr Popovič | Kickers 1990 ČFC | 12 |
3. | Rudolf Formánek | Rychlé pípy SUP | 10 |
4. | Jan Havránek | Cormoran FC SUP | 10 |
5. | Petr Morávek | Cormoran FC SUP | 10 |
6. | Andrey Abroskin | Kapr tým SUP | 9 |
7. | Václav Culka | Koliba F.C.V. | 8 |
8. | Milan Kott | Rychlé pípy SUP | 8 |
9. | Karel Vonášek | Rychlé pípy SUP | 8 |
10. | Zdeněk Jeřábek | Koliba F.C.V. | 8 |
11. | Roman Havel | Pražačka seniors A | 7 |
12. | Jiří Šíp | Tučňáci SUP B | 7 |
13. | Jan Spěvák | Kapr tým SUP | 7 |
14. | František Kotouček | Starci na chmelu SUP B | 7 |
15. | Jan Hobík | Starci na chmelu SUP B | 6 |
16. | Petr Vydra | Rokoska SUP | 6 |
17. | Michal Šotola | VV Vokra SV | 6 |
18. | Antonín Buriánek | Houbaři | 6 |
19. | Jiří Jirsa | Cormoran FC SUP | 6 |
20. | Karel Frankota | Rokoska SUP | 6 |