Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 4.12.18 | 19:15 | KORAB | Rokoska SUP Cormoran FC SUP | 11. | 5:2 |
St 21.11.18 | 17:45 | ZABEH | VV Vokra SV Rokoska SUP | 10. | 3:5 |
St 14.11.18 | 20:45 | STER3 | Tycho de Brahe SUP Rokoska SUP | 9. | 0:4 |
Út 6.11.18 | 19:30 | BECH | Rokoska SUP Starci na chmelu SUP B | 8. | 2:3 |
St 24.10.18 | 19:30 | STOD | Koliba F.C.V. Rokoska SUP | 7. | 1:0 |
St 17.10.18 | 20:30 | STER2 | Rokoska SUP Rychlé pípy SUP | 6. | 4:2 |
Út 9.10.18 | 20:45 | STOD | Vibromax 2012 Rokoska SUP | 5. | 3:4 |
Út 2.10.18 | 19:15 | STER3 | Rokoska SUP Klika CFA SUP | 4. | 4:1 |
Út 25.9.18 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Rokoska SUP | 3. | 3:3 |
St 19.9.18 | 20:30 | SCBEC | Rokoska SUP Kapr tým SUP | 2. | 8:0 |
St 5.9.18 | 18:00 | HRAB3 | Houbaři Rokoska SUP | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rokoska SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:19 | 17 |
2. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 7 | 3 | 1 | 32:15 | 17 |
3. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 7 | 0 | 4 | 29:22 | 14 |
4. | Koliba F.C.V. | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:14 | 13 |
5. | Cormoran FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:30 | 13 |
6. | Rychlé pípy SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:33 | 12 |
7. | Kapr tým SUP | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:33 | 12 |
8. | VV Vokra SV | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:28 | 10 |
9. | Houbaři | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:29 | 8 |
10. | Klika CFA SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:31 | 7 |
11. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 15:33 | 7 |
12. | Vibromax 2012 | 11 | 1 | 0 | 10 | 14:44 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 12.9.18 | 17:45 | ZABEH | 64! FC Kobylisy A Executors United (HL6E) |
St 12.9.18 | 19:00 | ZABEH | To mi stačí VET Čechie 12° (VL4C) |
St 12.9.18 | 20:15 | ZABEH | Pneuservis-Bartoušek Les Miserables (HL2B) |
Čt 25.10.18 | 17:45 | MIKU2 | Podolka FC SUP Prohibice FKK SUP (SVL2A) |
Čt 25.10.18 | 19:00 | MIKU2 | Regio Team Opatoff A K (HL6H) |
Čt 25.10.18 | 20:15 | MIKU2 | Kult žlutého míče Brosway team (HL8I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Frankota Karel | 11 | 6 |
Havel Roman | 9 | 7 |
Hluší Lubomír | 10 | 0 |
Kirschner Ladislav | 10 | 1 |
Marek Jaroslav | 11 | 0 |
Niesner Miloš | 11 | 1 |
Ravlyuk Mykhaylo | 7 | 4 |
Šnor Pavel | 11 | 17 |
Vydra Petr | 10 | 6 |