Ne 23.9.18 11:15 TEMPO Améby AFC B Tempo 01 HFC   (HL7L)
Ne 23.9.18 12:30 TEMPO Deus Vult Dýně AC A   (HL8M)
Po 22.10.18 18:00 HRAB1 Jawa-Suprtechno B Berušky B   (SVL3A)
Po 22.10.18 19:15 HRAB1 Demínka A Hell Avalanche   (HL8A)
Po 12.11.18 18:00 HRAB1 Jawa-Suprtechno B Traktor Humus SUP A   (SVL3A)
Po 12.11.18 19:15 HRAB1 PFC Kodymka B England United FC   (HL8A)

4. 12. 18 19:30 CESMI Vibromax 2012 VV Vokra SV 11. 2:3 (0:3)
První poločas byl v režii hostů, kteří zaslouženě vedli o tři branky. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, a dokonce více gólových šancí měl Vibromax. Ovšem proměnil pouze dvě, a proto odešel poražen.
Vibromax 2012 VV Vokra SV
Pavel Hájek – Petr Burian, Miroslav Johanovský, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek, Jiří Zimmer vs Tomáš Zunt – Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Pavel Viktoryn, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
44. Petr Burian
60. Bronislav Süss
12. Tomáš Krbec
24., 30. Pavel Zmatlík
20. 11. 18 19:30 STOD Klika CFA SUP Vibromax 2012 10. 3:1 (1:1)
Vzhledem k věku hráčů a počasí obdivuhodný výkon všech.
Klika CFA SUP Vibromax 2012
Miloslav Špaček – Patrik Benda, Jaroslav Černoch, Jindřich Joo, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Zdeněk Polách, Radek Špaček, František Štofila vs Pavel Hájek – Petr Burian, Miroslav Johanovský, Jiří Moravec, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek
2. František Štofila
45., 47. Jaroslav Černoch
8. Lubomír Štorek
13. 11. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Kickers 1990 ČFC 9. 1:7 (1:3)
Moc pěkné kombinační utkání, hosté byli fotbalovějším týmem, krásně kombinovali i zakončovali.
Vibromax 2012 Kickers 1990 ČFC
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Petr Koutník, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek, Jiří Zimmer vs Marek Panáček – Petr Čermák, Petr Charbuský, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Pavel Stejskal, Petr Štěpán
12. Petr Burian 7., 15. Karel Klečák
30. Petr Charbuský
35. Ladislav Nussbauer
40., 42. Petr Popovič
45. OG
6. 11. 18 20:45 STOD Kapr tým SUP Vibromax 2012 8. 5:0 (4:0)
Kapr tým byl po celé utkání lepším týmem a po zásluze vyhrál. Boubín
Kapr tým SUP Vibromax 2012
Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Josef Bartl, Pavel Brož, Pavel Hromadník, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Jan Spěvák, Luboš Svoboda vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek, Jiří Zimmer
3. Luboš Svoboda
20. Josef Bartl
24. Jan Spěvák
27. Pavel Hromadník
60. Andrey Abroskin
23. 10. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Houbaři 7. 3:1 (2:1)
Zasloužení vítězství domácích. Tomáš Voldán
Vibromax 2012 Houbaři
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zimmer vs Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, František Šťasta
15. Petr Burian
18. OG
45. Vladimír Freml
20. Vlastimil Krkoška
17. 10. 18 17:45 MIKU1 Cormoran FC SUP Vibromax 2012 6. 4:1 (1:0)
Hosté byli lepším týmem. Kovařík
Cormoran FC SUP Vibromax 2012
Jan Havránek – Martin Duchek, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Petr Morávek, Jan Vaněk vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zimmer
18., 38. Petr Morávek
54. Jiří Jirsa
60. Martin Duchek
38. Vladimír Freml
9. 10. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Rokoska SUP 5. 3:4 (0:2)
Bojovné fotbalové utkání, kde Rokoska měla více sil a pohlídali si své vedení.
Vibromax 2012 Rokoska SUP
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zimmer vs Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra
32., 51. Petr Koutník
48. Bronislav Süss
11., 47., 50. Pavel Šnor
25. Ladislav Kirschner
2. 10. 18 20:45 STOD Tycho de Brahe SUP Vibromax 2012 4. 2:0 (2:0)
Oba týmy si zkušeně dávaly balóny do nohy a vtipnou hrou bavily sebe i své spoluhráče. Tycho sem tam přidalo do kroku a dvěma góly si zajistilo vítězství.
Tycho de Brahe SUP Vibromax 2012
Pavel Fiala – Hana Filipová, Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss
5., 15. Viktor Kassl
19. 9. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Vibromax 2012 2. 6:0 (2:0)
Zápas proběhl v procházkovém tempu. Hráči domácích byli aktivnější a došli si pro vítězství. Mlynařík
Koliba F.C.V. Vibromax 2012
Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Martin Vaněček, Tomáš Zyta vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Jiří Moravec, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zimmer
22., 45., 46., 60. Zdeněk Jeřábek
27. Tomáš Zyta
59. Jiří Majer
11. 9. 18 19:00 METE1 Vibromax 2012 Starci na chmelu SUP B 3. 1:2 (0:0)
Ač měli hosté více hráčů a také více šancí, měli co dělat, aby si odnesli vítězství. Jambor, Vorlíček
Vibromax 2012 Starci na chmelu SUP B
Pavel Hájek – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek vs Petr Jambor – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, František Kotouček, Lukáš Lebr, Marek Prosický, Michael Štěpánek, Michal Šůcha, Petr Zach
50. Jiří Moravec 52., 58. František Kotouček
4. 9. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Rychlé pípy SUP 1. 2:7 (2:1)
V první půli nebyl vůbec znát věkový rozdíl mezi týmy. Věkově starší Vibromax předčil svého soupeře a zaslouženě 1. půli vyhrál. Ve druhé půli Rychlé pípy dvakrát udeřily ze vzduchu, otočily vývoj a v utkání začaly dominovat. Jiří Čurda, Jakub Krebs