Út 18.9.18 18:15 zzNOVOB Demoliční četa VET Deko VET   (VL3B)
Út 18.9.18 19:30 zzNOVOB Damned CF UTS Vršovice VET   (VL2A)
Út 18.9.18 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Lucián FC A   (HL2A)
Čt 11.10.18 18:00 STER3 Ducksicks Sculpturo FC   (HL7H)
Čt 11.10.18 19:15 STER3 Lucián FC SUP Úderka Žižkov SUP   (SVL2B)
Čt 11.10.18 20:30 STER3 Kelímci 3.FC FC 1869   (HL7B)

3. 12. 18 20:15 MIKU4 Útlum Kvantanámo 11. 4:5 (2:2)
Hra měla spád. Hosté udeřili už z prvního útoku a i dál šance střídala šanci. Větší snahu po vítězství prokázali hosté, kterým se navíc dařily standardní situace. Domácí už jenom korigovali.
Útlum Kvantanámo
Michal Dvořák – Tomáš Klokočník, Jakub Šejvl, Petr Toman, Michal Veselý, Pavel Zolman vs Jakub Kotek – Jakub Bíba, Filip Gross, Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor
57. Jaroslav Sochor
19. 11. 18 20:15 MIKU2 4 TD Ala Bundy A Útlum 10. 8:1 (1:0)
Jednoznačné utkání, domácí byli o třídu lepším družstvem. Václav Kovařík
4 TD Ala Bundy A Útlum
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Václav Svoboda, Pavel Votánek vs Michal Dvořák – Adam Hájek, Tomáš Klokočník, Filip Kučera, Jakub Šejvl, Petr Toman, Michal Veselý
30. Martin Štefan
38., 39., 45. Peter Brťka
43., 58. Matouš Skružný
50. OG
59. Václav Svoboda
41. Adam Hájek
12. 11. 18 19:15 SCBEC Útlum Weekend Warriors FC 9. 2:5 (2:2)
Dlouho vyrovnané skóre, Weekend Warriors rozhodli v závěrečné čtvrtině třemi góly zápas ve svůj prospěch. Hošek
Útlum Weekend Warriors FC
Michal Dvořák – Adam Hájek, Tomáš Klokočník, Filip Kučera, Jakub Šejvl, Tomáš Šejvl, Michal Veselý, Pavel Zolman vs Stanislav Otčenášek – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Petr Vávra, Jakub Žák
6. Adam Hájek
27. Michal Veselý
8., 10. Dávid Gubo
48. Pavel Chmelík
54., 55. Martin Junek
29. 10. 18 19:30 BECH Yellow Dildos A Útlum 8. 6:0 k.
22. 10. 18 19:15 SCBEC STS Chvojkovice - Brod Útlum 7. 7:3 (4:2)
Po dvaceti minutách to bylo 4:0 pro domácí a vypadalo to na velký debakl pro Útlum, který si dal jeden gól sám. Do přestávky ale snížil na rozdíl dvou branek, a když ve 41. minutě Útlum snížil na 3:4, vypadalo to na drama až do konce. To však Chvojkovice nepřipustily, brzo odpověděly a pak ještě dvakrát skórovaly.
STS Chvojkovice - Brod Útlum
Jan Petřík – Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa vs Michal Dvořák – Adam Hájek, Tomáš Klokočník, Filip Kučera, Jan Seidl, Jakub Šejvl, Tomáš Šejvl
41. Tomáš Šejvl
15. 10. 18 19:15 SCBEC Útlum Santovi Sobi 6. 2:5 (1:3)
Heroický výkon hostů. Novotný
Útlum Santovi Sobi
Michal Dvořák – Adam Hájek, Jan Seidl, Jakub Šejvl, Tomáš Šejvl, Michal Veselý, Pavel Zolman vs Tadeáš Helešic – Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, David Švertšal, Jakub Vladyka
2. Tomáš Šejvl
32. Adam Hájek
11. Tadeáš Helešic
12. Prokop Houda
17., 55. Jakub Vladyka
42. Lukáš Garreis
8. 10. 18 19:15 SCBEC Purple Team AFK Útlum 5. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, které v závěru rozhodl hráč Kotrč.
Purple Team AFK Útlum
Milan Trýb – Adam Havránek, Martin Kamenik, Michael Kotrč, Jan Páv ml., Martin Sadílek, Lukáš Voráček vs Adam Hájek – Tomáš Klokočník, Filip Kučera, Jan Seidl, Tomáš Šejvl, Petr Toman, Michal Veselý, Pavel Zolman
34., 59. Michael Kotrč 54. Tomáš Klokočník
24. 9. 18 19:15 SCBEC Útlum Princ Praha FC 4. 6:4 (4:3)
Zápas páté ligy nabídl kopanou na úrovni třetí ligy. Krásné kombinace a góly. Vyhrál tým domácích i kvůli smolné  koncovce hostujícího Prince. Ukázka důrazu v podání Útlumu přinesla dva body. Taras Vatral, Vladyslav Yash
Útlum Princ Praha FC
Michal Dvořák – Adam Hájek, Tomáš Klokočník, Filip Kučera, Jan Seidl, Jakub Šejvl, Tomáš Šejvl, Petr Toman, Michal Veselý vs Lukáš Král – Lukáš Hladký, Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Petr Smolka, Radek Tuška, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý
32. Ladislav Novotný
17. 9. 18 19:15 SCBEC Praetorians FC B Útlum 3. 7:3 (4:3)
V prvním poločase se hrál technický a rychlý fotbal. Praetorians už vedli o dva góly, ale Útlum zlepšenou hrou ve druhé části poločasu dokázal snížit na rozdíl jednoho gólu. Ve druhém poločase Praetorians opět odskočili, už na rozdíl tří gólů, přesto Útlum stále bojoval a nebyl bez šancí. Praetorians nakonec zaslouženě zvítězili. Husák
Praetorians FC B Útlum
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Michal Dvořák – Adam Hájek, Tomáš Klokočník, Jakub Šejvl, Tomáš Šejvl, Petr Toman, Michal Veselý, Pavel Zolman