Út 25.9.18 19:15 MOTO2 Real Praha A Partizan Praha   (HL6C)
Út 25.9.18 20:30 MOTO2 Sebranka FC B LDT Sopka   (HL8E)
Čt 18.10.18 19:00 MOTO2 Tuscarora 03 Švárni šuhaji   (HL6G)
Čt 18.10.18 20:15 MOTO2 Šílení kačeři Misfits FC   (HL8I)
St 7.11.18 19:30 STOD Víťazný február FK JZD Slivenec   (HL6D)
St 7.11.18 20:45 STOD Bratři v triku Pigs FC   (HL7E)

3. 12. 18 20:15 MOTO3 Purple Team AFK Praetorians FC B 11. 3:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Hosté dvakrát vedli, ale nakonec nemají ani bod. Mlynařík
Purple Team AFK Praetorians FC B
Radim Fulík – Adam Havránek, Martin Kamenik, Michael Kotrč, Matěj Lafata, Jaroslav Nováček, Jan Páv ml., Martin Sadílek, Milan Trýb vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner
28. Jan Páv ml.
36. Adam Havránek
51. Jaroslav Nováček
24. Jiří Sander
30. Jiří Wiesner
19. 11. 18 19:15 ZAK Praetorians FC B Princ Praha FC 10. 2:4 (0:2)
Pěkný zápas z obou stran, ve kterém zaslouženě vyhrál tým Princ Praha. Zápas plný dobrých akcí a střel. Michal Jambor
Praetorians FC B Princ Praha FC
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Pavel Urbanec – Lukáš Hladký, Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Petr Smolka, Ondřej Tisovský, Radek Tuška
42. Jiří Wiesner
58. Martin Chaloupecký
12., 42. Radek Tuška
23. Ladislav Novotný
41. Petr Smolka
13. 11. 18 18:00 MALES Praetorians FC B Yellow Dildos A 9. 5:4 (2:3)
Hezký kombinační fotbal na obou stranách. Praetorians ve druhé půli otočili třemi brankami po sobě na 5:3, a to se ukázalo rozhodující. Minutu před koncem sice soupeř snížil, ale na vyrovnaní už mu nezbyl čas. Spravedlivá by byla remíza.
Praetorians FC B Yellow Dildos A
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Daniel Mareš – Jakub Andrle, Jan Fried, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Jan Polcar
2., 47. Miroslav Hrouzek
14. Martin Chaloupecký
32., 40. Daniel Frank
8., 19. David Krous
21. Jan Janoušek
59. Jan Fried
29. 10. 18 19:00 P2 Manchlastr FC Praetorians FC B 8. 5:5 (4:3)
Pěkné a velmi slušně hrané utkání se zaslouženou remízou. Jiří Vítek, Milan Haramule
Manchlastr FC Praetorians FC B
Jakub Bečvář – Jakub Čížkovský, Václav Kozel, Jan Křemen, Vojtěch Přeučil, Patrik Ryba, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner
8., 36. Vojtěch Přeučil
19. Václav Kozel
24., 25. Matěj Veselý
1., 18., 31. Miroslav Hrouzek
20., 33. Daniel Frank
22. 10. 18 20:45 BECH Praetorians FC B Libeň SK A 7. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
15. 10. 18 20:45 zzNOVOB Kvantanámo Praetorians FC B 6. 6:3 (2:2)
Domácí tým vyhrál zcela zaslouženě, hosté nedokázali vzdorovat. Petr
Kvantanámo Praetorians FC B
Jakub Kotek – Jakub Bíba, Petr Čáha, Jan Hořejš, Lukáš Houha, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner
8., 18., 32., 41. Lukáš Houha
50., 58. Jakub Bíba
2. Petr Provazník
27., 51. Martin Chaloupecký
8. 10. 18 18:15 BECH Praetorians FC B 4 TD Ala Bundy A 5. 0:2 (0:1)
Pěkné a rychlé utkání, hlavně kvůli kluzkému povrchu. Vyhrál lepší tým, který se lépe orientoval na mokré umělce.
Praetorians FC B 4 TD Ala Bundy A
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Pavel Votánek
27. Radek Palkoska
45. Peter Brťka
24. 9. 18 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Praetorians FC B 4. 3:3 (1:1)
Utkání výborné úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo zaslouženou remízou. Trnka
Weekend Warriors FC Praetorians FC B
Stanislav Otčenášek – Martin Čorba, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Jakub Žák, Michal Zatloukal vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Jiří Wiesner
6., 50. Martin Junek
41. Tomáš Rybáček
60 Stanislav Otčenášek 12. Daniel Frank
51., 60. Jiří Wiesner
17. 9. 18 19:15 SCBEC Praetorians FC B Útlum 3. 7:3 (4:3)
V prvním poločase se hrál technický a rychlý fotbal. Praetorians už vedli o dva góly, ale Útlum zlepšenou hrou ve druhé části poločasu dokázal snížit na rozdíl jednoho gólu. Ve druhém poločase Praetorians opět odskočili, už na rozdíl tří gólů, přesto Útlum stále bojoval a nebyl bez šancí. Praetorians nakonec zaslouženě zvítězili. Husák
Praetorians FC B Útlum
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Michal Dvořák – Adam Hájek, Tomáš Klokočník, Jakub Šejvl, Tomáš Šejvl, Petr Toman, Michal Veselý, Pavel Zolman
29. Michal Veselý
10. 9. 18 19:30 zzNOVOB STS Chvojkovice - Brod Praetorians FC B 2. 0:1 (0:0)
Zápas hraný ve velkém nasazení, ovšem šance a přesnost se často ztrácely. Rozhodla jediná branka. Jedlička
STS Chvojkovice - Brod Praetorians FC B
Jan Petřík – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner
53. Martin Chaloupecký
3. 9. 18 18:00 KORAB Praetorians FC B Santovi Sobi 1. 4:0 (1:0)
V prvním poločase byli hosté kombinačně lepší, ale domácí dobře bránili i za cenu žluté karty. Domácí šli z brejku do vedení. Hosté po třetím gólu otevřeli obranu, čehož domácí využili. Praetorians předvedli lekci efektivity, výbornou obranu, dobrý výkon brankáře a zaslouženě zvítězili. Hošek
Praetorians FC B Santovi Sobi
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Adam Houda – Lukáš Garreis, Dominik Hajný, Tadeáš Helešic, Prokop Houda, David Švertšal, Jakub Vladyka