10. Opatovští kanonýři FC 11 3 1 7 29:47 7
11. Strašnická šlechta 11 1 0 10 19:66 2

Út 26.3.19 18:15 STER3 Mořský panny Primitivové   (HL8E)
Út 26.3.19 19:30 STER3 Prastará dáma Kojots United   (HL6D)
Út 26.3.19 20:45 STER3 Žádný soupeř Lokomotiva DP   (HL8D)
Út 23.4.19 18:15 ARIT Strahovská 10 B Umělci z Prahy   (HL8J)
Út 23.4.19 19:30 ARIT Masokombinát Rarach FC   (HL8C)

19. 6. 19 17:45 MIKU3 Pozdní sběr II Strašnická šlechta 11. 0:6 (1:1)
Obě mužstva hrála v prvním poločase na jistotu. Po přestávce domácí přidali na obrátkách a zaslouženě vyhráli. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Strašnické šlechty pro start neregistrovaného hráče v týmu Pozdní sběr.
Pozdní sběr II Strašnická šlechta
Josef Říha – Lukáš Ledvina, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Petr Havlín – Jaroslav Beránek, Tomáš Havlín, Martin Janeček, Martin Kolkop, Martin Müller, Petr Sýkorovský, Jan Zachar
7., 32., 47. Ondřej Štefančik
56., 59. Ondřej Štika
5. Martin Janeček
32., 51. Jan Zachar
5. 6. 19 19:15 KORAB Holosmetky FC B Pozdní sběr II 10. 14:4 (10:1)
Domácí přejeli soupeře ve velkém stylu, výsledek hovoří za vše. Petr
Holosmetky FC B Pozdní sběr II
Lukáš Augustýn – Ctibor Jarkuliš, Marek Kóňa, Patrik Laibl, Filip Laštovka, František Presl, Jan Turínek, Václav Vrbický vs Miroslav Malý – Vilém Černý, Lukáš Novák, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
42., 56. Ondřej Štefančik
29. 5. 19 19:15 ZAK Pozdní sběr II GFC Regent A 9. 1:4 (1:2)
Domácí se soustředili na všechno jiné, než na fotbal. Regent se tak na výhru ani moc nenadřel. Svoboda
Pozdní sběr II GFC Regent A
Miroslav Malý – Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Ondřej Soukup – Petr Blažek, Jakub Čejka, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Matěj Hruška, Přemysl Krejčí, Lukáš Radouš, Miroslav Rošťák, Ondřej Štryncl, Dominik Vavrys
14. Ondřej Štefančik 30 Lukáš Ledvina 1. Přemysl Krejčí
18. Lukáš Radouš
38. Ondřej Štryncl
50. Petr Blažek
22. 5. 19 20:15 P3 Opatovští kanonýři FC Pozdní sběr II 8. 5:7 (3:3)
Pohledné utkání z obou stran rozhodla lepší koncovka hostů ve druhém poločase. Kohout
Opatovští kanonýři FC Pozdní sběr II
Robert Smutný – Josef Hančl, Tomáš Hyršl, Martin Kisugite, Ondřej Lupoměch, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Jakub Pouchlý, Lukáš Svoboda vs Radek Pálenkáš – Vilém Černý, Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
60. Lukáš Novák
15. 5. 19 19:00 P1 Pozdní sběr II Petrohradská BFK A 7. 5:1 (4:1)
Domácí byli celé utkání lepším týmem. Kohout
Pozdní sběr II Petrohradská BFK A
Miroslav Malý – Vilém Černý, Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Tomáš Procházka – Václav Dreksler, Vojtěch Jarolím, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Martin Prel, Jakub Rajniš, Tomáš Smolík
4., 34. Ondřej Štika
5., 29., 30. Radek Pálenkáš
32 Ondřej Štefančik 22. Vojtěch Jarolím
1. 5. 19 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Pozdní sběr II 6. 5:4 (3:3)
Divoká jízda, ve které byli do poločasu lepší hosté, nakonec ale Lachtánci obrátili skóre a vyhráli. Janča
Lachtánci 1.WC Pozdní sběr II
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Michal Horváth, Radek Janouš, Martin Kamarád, Filip Mazánek, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Miroslav Malý – Vilém Černý, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Josef Říha, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
2., 37., 57. Martin Chaloupka
22. Filip Mazánek
30. Jan Vokůrka
48 Jan Vokůrka 2., 4., 12., 36. Ondřej Štefančik
24. 4. 19 19:30 HANSP Pozdní sběr II Pendula Bona AC 5. 3:3 (3:1)
Domácí byli v prvním poločase lepší v koncovce, ale Pendula po přestávce zabojovala a dokázala vyrovnat. Husák
Pozdní sběr II Pendula Bona AC
Miroslav Malý – Vilém Černý, Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Petr Panchártek, Josef Říha, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Pavel Žák – Radek Beránek, Matouš Mentberger, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Lukáš Podzimek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno
8. Vilém Černý
17. Ondřej Štefančik
20. Ondřej Štika
23. Matouš Mentberger
32. Tomáš Pavlíček
44. Ondřej Petrů
10. 4. 19 20:15 MIKU2 Medvídkova tlapička Pozdní sběr II 4. 2:2 (0:0)
Domácí měli po většinu času hru pod kontrolou a po dvou gólech v druhé půli to vypadalo na jasnou výhru. Jenže Pozdní sběr se nevzdal a dokázal podobně rychle vyrovnat. Filip Donát, Václav Adolf
Medvídkova tlapička Pozdní sběr II
Tomáš Malina – Jaroslav Brož, Michal Kajaba, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Matouš Vacík vs Miroslav Malý – Vilém Černý, Lukáš Novák, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
43., 48. Matouš Vacík 51., 53. Ondřej Štefančik
3. 4. 19 18:15 CESMI Dirty Bastards Pozdní sběr II 3. 5:6 (2:4)
Hosté vedli už o tři góly, ale nakonec z toho bylo drama. V závěru ale rozhodli utkání ve svůj prospěch. Petr
Dirty Bastards Pozdní sběr II
Petr Šujan – Martin Císař, Petr Janošík, Ondřej Krampera, Ondřej Melichar, Martin Špaček vs Radek Pálenkáš – Vilém Černý, Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Petr Panchártek, Josef Říha, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
6. Martin Císař
7., 42., 46., 47. Petr Janošík
2., 21. Ondřej Štika
4. Josef Říha
27. Ondřej Štefančik
37., 56. Lukáš Novák
27. 3. 19 20:15 P3 Pozdní sběr II Kliďas FC 2. 2:3 (1:3)
Kliďas si v první půli vytvořil dvoubrankový náskok, který pak udržoval až do konce. Domácí měli nakonec na vyrovnání jen dvě minuty, a to nestačilo. Remíza by možná byla spravedlivější.
Pozdní sběr II Kliďas FC
Miroslav Malý – Vilém Černý, Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Josef Říha, Ondřej Štika vs Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Lukáš Rom, Roman Šinágl, Dan Trtík, Martin Wenglorz
17., 58. Josef Říha 2. Martin Wenglorz
8., 25. Lukáš Rom
20. 3. 19 20:15 P3 Pivson a Pofel Pozdní sběr II 1. 1:4 (1:2)
Hosté i bez střídání přehráli svého soupeře ve všech ohledech a zaslouženě vyhráli. Svoboda