12. 6. 19 18:00 HRAB3 Opatovští kanonýři FC Kliďas FC 6. 3:7 (2:2)
Robert Smutný – Josef Hančl, Martin Kisugite, Šimon Kubec, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Jan Stávek vs Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Ondřej Klouda, Lukáš Rom, Vít Ryba, Roman Šinágl, Dan Trtík, Václav Venta, Martin Wenglorz
27., 38., 46., 48. Lukáš Rom
44. Dan Trtík
51. Roman Šinágl
5. 6. 19 19:15 HRAB3 Pivson a Pofel Kliďas FC 10. 3:4 (1:2)
Pohledné utkání v rychlém tempu. Domácí šli v první půli do vedení, ale Kliďas ještě do poločasu skóre otočil. Druhé dějství byli vyrovnané, hosté ale byli většinu času o krok vpředu a nakonec těsně vyhráli. Vostatek
Pivson a Pofel Kliďas FC
Michal Kovář – Martin Hrycej, Jiří Kolísko, Jan Pecháček, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Petr Valášek vs Bohuslav Křeček – Ondřej Klouda, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Lukáš Rom, Vít Ryba, Roman Šinágl, Dan Trtík, Václav Venta, Martin Wenglorz
18., 38. Matěj Pokorný
41. Jan Pecháček
22. Martin Wenglorz
30., 39., 52. Lukáš Rom
29. 5. 19 19:00 P3 Kliďas FC Strašnická šlechta 9. 13:4 (7:2)
Utkání plné gólů a šancí. Kliďas od začátku převzal kontrolu nad zápasem a zaslouženě vysoko vyhrál.
Kliďas FC Strašnická šlechta
Bohuslav Křeček – Aleš Nekvapil, Lukáš Rom, Vít Ryba, Roman Šinágl, Dan Trtík, Martin Wenglorz vs Petr Havlín – Jaroslav Beránek, Zdeněk Beránek, Martin Janeček, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Martin Müller, Viktor Poupě, Karel Švec, Petr Sýkorovský
42., 56. Petr Sýkorovský
22. 5. 19 19:15 KORAB Holosmetky FC B Kliďas FC 8. 6:1 (2:0)
Domácí rychlou a technickou hrou po celý zápas přehrávali soupeře.
Holosmetky FC B Kliďas FC
Lukáš Augustýn – Stanislav Haluška, Marek Kóňa, Patrik Laibl, Filip Laštovka, František Presl, Josef Tomášek, Jan Turínek, Václav Vrbický vs Bohuslav Křeček – Michal Heisig, Lukáš Hloucal, Ondřej Klouda, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Jiří Trlifaj, Dan Trtík, Martin Wenglorz
14., 49. Jan Turínek
27., 60. Stanislav Haluška
42., 48. Patrik Laibl
40. Roman Šinágl
15. 5. 19 19:15 ZAK Kliďas FC GFC Regent A 7. 0:3 (0:1)
Regent i díky rychlému gólu diktoval tempo hry, nedokázal ale přidat další gól a Kliďas stále hrozil vyrovnáním. Uklidnění v podobě dalších dvou branek přišlo až v závěru.
Kliďas FC GFC Regent A
Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Roman Šinágl, Dan Trtík, Václav Venta, Martin Wenglorz vs Ondřej Soukup – Petr Blažek, Jakub Čejka, Jan Čepek, Rostislav Frolka, Přemysl Krejčí, Lukáš Krupička, Lukáš Radouš, Miroslav Rošťák, Ondřej Štryncl
45 Václav Venta 3. Petr Blažek
57., 58. Ondřej Štryncl
24. 4. 19 19:00 P1 Kliďas FC Petrohradská BFK A 5. 7:2 (4:1)
Jasné utkání, pohodová výhra domácích.
Kliďas FC Petrohradská BFK A
Bohuslav Křeček – Ondřej Klouda, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Lukáš Rom, Vít Ryba, Dan Trtík, Martin Wenglorz vs Radek Stránský – Vojtěch Jarolím, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Martin Prel, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
37. Jakub Rajniš
10. 4. 19 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Kliďas FC 4. 2:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro Kliďas. Janča
Lachtánci 1.WC Kliďas FC
Ladislav Skalský – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Martin Grof, Radek Janouš, Filip Mazánek, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Voříšek vs Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Ondřej Klouda, Aleš Nekvapil, Lukáš Rom, Vít Ryba, Dan Trtík, Martin Wenglorz
8. Filip Mazánek
10. Martin Chaloupka
19., 37. Martin Wenglorz
34. Lukáš Rom
45. Lukáš Hloucal
3. 4. 19 19:30 HANSP Kliďas FC Pendula Bona AC 3. 10:0 (4:0)
Mladší a běhavější tým zaslouženě vyhrál. Tomáš Otta, Jaromír Šolc
Kliďas FC Pendula Bona AC
Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Lukáš Rom, Roman Šinágl, Václav Venta, Martin Wenglorz vs Pavel Žák – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno
3., 17., 35., 50. Lukáš Rom
8., 48. Martin Wenglorz
22. Václav Venta
44., 46. Aleš Nekvapil
59. Jiří Loucký
27. 3. 19 20:15 P3 Pozdní sběr II Kliďas FC 2. 2:3 (1:3)
Kliďas si v první půli vytvořil dvoubrankový náskok, který pak udržoval až do konce. Domácí měli nakonec na vyrovnání jen dvě minuty, a to nestačilo. Remíza by možná byla spravedlivější.
Pozdní sběr II Kliďas FC
Miroslav Malý – Vilém Černý, Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Josef Říha, Ondřej Štika vs Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Lukáš Rom, Roman Šinágl, Dan Trtík, Martin Wenglorz
17., 58. Josef Říha 2. Martin Wenglorz
8., 25. Lukáš Rom
20. 3. 19 19:30 CESMI Kliďas FC Dirty Bastards 1. 12:1 (5:1)
Bastardi víc drželi míč, ale nedostávali se do šancí, a když už nějakou měli, tak ji neproměnili. To Kliďasu to tam padalo. Petr Chalupa, Josef Molák
Kliďas FC Dirty Bastards
Bohuslav Křeček – Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Lukáš Rom, Roman Šinágl, Dan Trtík, Václav Venta vs Petr Šujan – Martin Císař, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Ondřej Krampera, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Martin Špaček