Po 25.3.19 17:45 MIKU1 Cormoran FC SUP Socra SUP   (SVL3A)
Po 25.3.19 19:00 MIKU1 Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A   (SVL1A)
Po 25.3.19 20:15 MIKU1 SportHES Gepard AFC   (HL4B)
Po 15.4.19 18:15 HOSTI Legends are back Arabská   (HL7A)
Po 15.4.19 19:30 HOSTI Indus VET Javorák   (VL1A)
Po 15.4.19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Traktor Praha A   (HL7A)

14. 6. 19 18:15 STOD Periferie United Gladiators Beroun 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
31. 5. 19 18:15 STOD Gladiators Beroun Power Rangers 10. 2:2 (2:0)
První půle přinesla dynamický fotbal se spoustou šancí a s mírnou převahou domácích, kteří svou snahu přetavilii do dvou gólů. Druhá půle přinesla jen góly hostů. Spravedlivá remíza.
Gladiators Beroun Power Rangers
Samuel Kuchař – Antonín Joska, Adam Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk vs Michal Bartůněk – David Anděl, Pavel Caizl, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach
6., 10. Martin Schenk 41. Pavel Caizl
45. Matyáš Tittelbach
20. 5. 19 19:15 HRAB1 Sedm zbabělých B Gladiators Beroun 9. 0:6 k.
17. 5. 19 18:15 STOD Gladiators Beroun Papíráci CF 8. 6:5 (3:2)
Napínavé utkání, ve kterém se Papíráci chtěli prosadit aktivní hrou brankáře. To sice hostům zajistilo držení míče a vyšší počet střel na soupeřovu bránu. Avšak kvůli nepřítomnosti gólmana obdrželi tři góly do prázdné brány a nedosáhli nakonec ani na bod.
Gladiators Beroun Papíráci CF
Samuel Kuchař – Asen Jovkov, Adam Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk vs Ondřej Koníček – Martin Folprecht, Petr Hluchý, Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Michal Ördög, Michal Stross
57. Ondřej Koníček
10. 5. 19 18:15 STOD Palouček AC Gladiators Beroun 7. 3:2 (2:2)
Přestože remíza by oběma mužstvům slušela více, Palouček svého soka o gól přetlačil.
Palouček AC Gladiators Beroun
Marek Grůša – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Ivan Junas, Jakub Kadeřábek, Ondřej Miček, Tomáš Pekár vs Adam Kuchař – Josef Hejna, Antonín Joska, Samuel Kuchař, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Jakub Švéda, David Tregler
16. Ondřej Miček
19., 49. Vojtěch Frula
25 Ondřej Miček 22. Stanislav Pospíšil
28. Jakub Švéda
3. 5. 19 18:15 STOD Gladiators Beroun Nalejto 1.FC 6. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, hosty podržel gólman a vybojovali těsnou výhru.
Gladiators Beroun Nalejto 1.FC
Samuel Kuchař – Josef Hejna, Antonín Joska, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, Jakub Švéda, David Tregler vs Jiří Pikner – Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, Marek Pont, David Přibyl, Zdeněk Semecký, Michal Skřivan
49. Zdeněk Semecký
26. 4. 19 18:15 HANSP La Famiglia Gladiators Beroun 5. 2:1 (1:0)
pěkné utkání, ve kterém měli zejména v prvním poločase víc ze hry domácí. Gladiators dokázali po přestávce už pouze snížit. Husák
La Famiglia Gladiators Beroun
Marian Krajč – Vojtěch Obhlídal, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Marek Zahořák, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Samuel Kuchař – Antonín Joska, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, David Tregler
9. Vojtěch Obhlídal
32. Jakub Sochor
49. Asen Jovkov
12. 4. 19 19:30 LITVI Gladiators Beroun Kapr tým 86 B 4. 1:3 (0:0)
Hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli.
Gladiators Beroun Kapr tým 86 B
Samuel Kuchař – Antonín Joska, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, Jakub Švéda, David Tregler vs Jan Sýkora – Matej Borsuk, Norbert Demeter, Jaroslav Franěk, Martin Hyža, Libor Jurčík, Petr Procházka, Ruslan Skopal, Milan Švarc, Marek Valo
47. Asen Jovkov 36., 48. Libor Jurčík
56. Petr Procházka
5. 4. 19 18:15 STOD Kbelské vosy B Gladiators Beroun 3. 1:1 (0:1)
Gladiators se ujali vedení povedenou střelou z přímého kopu. Domácí po přestávce tlačili a měli jednu šanci za druhou, skórovat se jim ale povedlo až dvě minuty před koncem. Husák
Kbelské vosy B Gladiators Beroun
Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček, Tomáš Svoreň, Jan Traub vs Samuel Kuchař – Josef Hejna, Antonín Joska, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jiří Patera, Martin Schenk, Jakub Švéda
58. Vojtěch Češka 27. Jakub Švéda
29. 3. 19 18:15 STOD Gladiators Beroun Městská policie 2. 0:4 (0:2)
Hosté udrželi vzadu nulu, byli celkově fotbalově lepší a zaslouženě vyhráli. Hošek
Gladiators Beroun Městská policie
Samuel Kuchař – Antonín Joska, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Jakub Švéda, David Tregler vs Kamil Vícha – Jiří Babica, Tomáš Brosch, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Martin Puk, Karel Růžička
3. Libor Martinček
25., 46. Martin Puk
43. Tomáš Brosch
22. 3. 19 18:15 STOD Gladiators Beroun Well Done 1. 0:0 (0:0)
Opatrný fotbal s minimem šancí.
Gladiators Beroun Well Done
Antonín Joska – Josef Hejna, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Jakub Švéda vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Ruslan Timoshevskiy, Semen Troyan