Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.19 | 20:15 | MIKU1 | Rychlé pípy SUP Cormoran FC SUP | 11. | 3:7 |
Po 10.6.19 | 17:45 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Kapr tým SUP | 10. | 2:11 |
Po 3.6.19 | 17:45 | MIKU1 | Garáže Klíčov Cormoran FC SUP | 9. | 1:6 |
Po 20.5.19 | 17:45 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Jawa-Suprtechno B | 8. | 5:4 |
Po 13.5.19 | 17:00 | DEKAN | Enzian Cormoran FC SUP | 7. | 2:3 |
Po 6.5.19 | 17:45 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Daltonové SUP | 6. | 4:1 |
Po 29.4.19 | 17:45 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Traktor Humus SUP A | 5. | 5:2 |
Po 15.4.19 | 17:45 | MIKU1 | Berger club SUP Cormoran FC SUP | 4. | 0:6 k. |
Po 8.4.19 | 17:45 | MIKU2 | Cormoran FC SUP Bílý lev CF SUP | 3. | 5:4 |
Po 1.4.19 | 19:45 | zzHAGIB | Super Calvados Cormoran FC SUP | 2. | 3:3 |
Po 25.3.19 | 17:45 | MIKU1 | Cormoran FC SUP Socra SUP | 1. | 3:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cormoran FC SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 49:31 | 19 |
2. | Kapr tým SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 57:27 | 18 |
3. | Socra SUP | 11 | 8 | 2 | 1 | 51:22 | 18 |
4. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 8 | 2 | 1 | 40:21 | 18 |
5. | Garáže Klíčov | 11 | 5 | 3 | 3 | 45:36 | 13 |
6. | Super Calvados | 11 | 5 | 2 | 4 | 46:32 | 12 |
7. | Bílý lev CF SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 42:43 | 11 |
8. | Traktor Humus SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 37:46 | 8 |
9. | Daltonové SUP | 11 | 2 | 3 | 6 | 22:37 | 7 |
10. | Rychlé pípy SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:49 | 4 |
11. | Enzian | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:51 | 3 |
12. | Berger club SUP | 11 | 0 | 1 | 10 | 15:57 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.3.19 | 17:45 | MIKU3 | Klapzubova jedenáctka Toyota FC (HL7D) |
St 20.3.19 | 19:00 | MIKU3 | Akta - rez Úderka Žižkov junioři (HL2A) |
St 20.3.19 | 20:15 | MIKU3 | Notorkros FK VET Masters V (VL2B) |
St 5.6.19 | 18:15 | HOSTI | Queen´s park club VET Deportivo Estudiantil VET (VL2B) |
St 5.6.19 | 19:30 | HOSTI | Queens Park Club Mystique Dynamo CF (HL3C) |
St 5.6.19 | 20:45 | HOSTI | Chroustova lokomotiva Planners Prague FC A (HL7D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Duchek Martin | 5 | 3 |
Havránek Jan | 9 | 2 |
Holas Josef | 9 | 9 |
Jirsa Jiří | 7 | 2 |
Kašpar Vladislav | 10 | 3 |
Kellerstein Viktor | 6 | 0 |
Lakota Roman | 2 | 0 |
Los Daniel | 9 | 0 |
Morávek Petr | 10 | 15 |
Parys Daniel | 4 | 6 |
Zapletal František | 1 | 2 |