10. Primitives Prague FC 11 3 3 5 28:37 9

Út 19.3.19 19:00 P2 Absinth Steve   (HL4C)
Út 19.3.19 20:15 P2 K.T.S. FC Speciál Bráník B   (HL3B)
Út 28.5.19 19:00 P3 Sebranka FC B Medvědi B   (HL8D)
Út 28.5.19 20:15 P3 MVS Vršovice A K.T.S. FC   (HL3B)
St 19.6.19 18:45 ARIT Sipral Stars Dynamit Vršovice   (HL7F)
St 19.6.19 20:00 ARIT Tamu Pua 1.FC VET Gente VET   (VL3C)

17. 6. 19 18:15 HOSTI Primitives Prague FC Legends are back 11. 2:7 (2:2)
První půle vyrovnaná, bojovná hra, která skončila remízou. Ve druhé půli vedla větší aktivita hostů ke gólům a hosté zaslouženě vyhráli. Domácí přestali hrát. Janča
Primitives Prague FC Legends are back
Juraj Janík – Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Tomáš Kozák, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Karel Suchan – Milan Čermák, Marek Černý, Tomáš Hradecký, Jan Mach, David Pecha, Lukáš Pecha, Marek Týma
11., 17. Vojtěch Janík 20., 24., 54. David Pecha
33., 60. Marek Černý
50., 51. Lukáš Pecha
3. 6. 19 20:45 HOSTI GJS FK Primitives Prague FC 10. 5:8 (2:3)
Moc pěkné, útočné utkání, i když domácí naráželi na skvělého gólmana. Hosté to měli trošku snadnější, přesně zakončovali.
GJS FK Primitives Prague FC
Kryštof Staud – Daniel Andrisák, Vojtěch Chocholouš, Filip Čmejla, Pavel Kvapil, Oskar Plechatý, Adam Večeřa, Viktor Záruba vs Juraj Janík – Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Magomed Magomedov, Vladimír Pátek, Radek Viktora
46., 47. Filip Janík
27. 5. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Fugas CF B 9. 1:3 (1:1)
Utkání, které bylo kvůli vytrvalému dešti plné osobních soubojů, pro sebe rozhodli hosté, kteří ve druhé polovině vstřelili dvě krásné branky.
Primitives Prague FC Fugas CF B
Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Jaroslav Louša, Magomed Magomedov, Vladimír Pátek, Filip Semela vs Štěpán Honzík – Ján Bučko, Lukáš Burian, Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Jan Kron, Jan Stiborek, Lukáš Vilkus
19. Magomed Magomedov 23. Boris Kaliský
39. Ján Hlaváč
51. Jan Stiborek
20. 5. 19 20:45 HOSTI F3N FC B Primitives Prague FC 8. 1:1 (1:1)
Zápas plný nepřesností, bojovný. Remíza zasloužená, vše fair-play. Pešek
F3N FC B Primitives Prague FC
Martin Landa – Martin Dojčar, Vít Ficl, Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Michal Štolc vs Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Magomed Magomedov, Vladimír Pátek, Filip Semela, Radek Viktora
15. Matěj Plachý 20. Radek Viktora
13. 5. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Arabská 7. k. 0:6 k.
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 48. minutě pro hromadnou potyčku obou týmů.
Primitives Prague FC Arabská
Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Jaroslav Louša, Filip Mucha, Vladimír Pátek, Filip Semela vs Zdeněk Sloboda – Vít Bednář, David Janeczek, Kryštof Jinek, Martin Jinek, Rudolf Klepáček, Milan Meliš, Ondřej Sluka
14. Vladimír Pátek
33. Vojtěch Janík
45. Martin Jinek
47. Ondřej Sluka
29. 4. 19 20:45 HOSTI Ústavan 01 KK Primitives Prague FC 6. 3:2 (0:0)
Bojovný Ústavan vydřel vítězství. Tomáš Otta, Jaromír Šolc
Ústavan 01 KK Primitives Prague FC
Tomáš Libora – Martin Dvořák, Matěj Görner, Natálie Görnerová, Michal Hudec, Martin Kadlec, Václav Krčál, Zdeněk Sekrt vs Tomáš Kozák – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Jaroslav Louša, Filip Mucha, Vladimír Pátek, Filip Semela
37., 58. Zdeněk Sekrt
50. Václav Krčál
53. Filip Mucha
60. Vojtěch Janík
15. 4. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Traktor Praha A 5. 3:1 (1:0)
Klidné, vyrovnané utkání s mírnou převahou domácích.
Primitives Prague FC Traktor Praha A
Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Tomáš Kozák, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Pavel Rybář, Vanda Seidelová, Petr Stiblík, Petr Táborský, Jan Zajíček
21., 32. Filip Janík
56. Jiří Bernat
60. Petr Hošek
8. 4. 19 20:45 HOSTI SoClose United Primitives Prague FC 4. 3:5 (1:4)
Utkání patřící do vyšší ligy. Zápas plný přesností, aktivity a fair play. Výsledek rozhodl počet hráčů na střídání, protože se hrálo ve velkém tempu a SoClose došly síly. Krásná podívaná. Vukovič
SoClose United Primitives Prague FC
Šimon Kuzica – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Lukáš Klíma, Jakub Rudolf vs Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Petr Klauz, Tomáš Kozák, Jaroslav Louša, Filip Mucha, Vladimír Pátek, Filip Semela
2. OG
46., 56. Ondřej Anýž
13., 28. Filip Mucha
14., 14., 39. Vojtěch Janík
1. 4. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Slovan Amatéři 3. 2:2 (0:0)
První poločas nenabídl moc šancí a oba týmy ho zakončily bezbrankově. Druhý poločas začal aktivně na obou stranách - týmy rychle skórovaly. Zápas nakonec skončil remízou.
Primitives Prague FC Slovan Amatéři
Kryštof Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Vojtěch Janík, Petr Klauz, Tomáš Kozák, Jaroslav Louša, Magomed Magomedov, Vladimír Pátek, Filip Semela vs Leoš Navrátil – Valentýn Cajthaml, Vojtěch Haninger, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil
33. Tomáš Kozák
34. Petr Klauz
32., 45. Jan Kmeť
25. 3. 19 20:45 HOSTI VSK MFF UK Praha A Primitives Prague FC 2. 3:1 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný, poté soupeř odešel fyzicky.
VSK MFF UK Praha A Primitives Prague FC
Šimon Srp – Václav Bičovský, Martin Fanta, Radek Hanáček, Jakub Kandra, Petr Kos, Milan Krtička, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Marek Zelc vs Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Petr Klauz, Tomáš Kozák, Vladimír Pátek, Filip Semela
8. Václav Bičovský
46., 50. Milan Krtička
2. Filip Janík
18. 3. 19 20:45 HOSTI Primeira Equipe Primitives Prague FC 1. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Lukáš Krajči
Primeira Equipe Primitives Prague FC
Petr VejrFilip Bareš, Jan Doseděl, Martin Košut, Valentyn Kurtov, Jiří Prosecký, Tomáš Vejr vs Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Tomáš Kozák, Jaroslav Louša, Magomed Magomedov, Vladimír Pátek, Filip Semela