7. 6. 19 20:00 TEMPO Los Bimbananos Yugo FC 10. 2:4 (0:1)
Klidný zápas, který si hosté od začátku hlídali a získali plný počet bodů.
Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový vs Michal Brebis – Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Rajko Radičevič, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
24., 59. Igor Tumbaš
38. Rajko Radičevič
42. Dominik Juriga
31. 5. 19 19:30 MALES Valícíse Kojoti Yugo FC 9. 7:4 (3:2)
Pěkné utkání, ve kterém domácí podali v defenzivě obětavý výkon a velmi důsledně zakončovali své brejky. Miroslav Český
Valícíse Kojoti Yugo FC
Ondřej Charvát – Ondřej Falber, Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Miloš Kačírek, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský vs Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Rajko Radičevič, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
10., 30., 49., 57. Ondřej Voborský
22. Miloš Kačírek
41., 58. Jan Hrabě
11. Vuk Vignjević
15., 53., 59. Miloš Zrnić
24. 5. 19 18:00 ZAK Yugo FC Tutto bene A 8. 5:2 (3:1)
Velmi slušné, vyrovnané utkání. Zkraje utkání využil tým Yugo početní výhody a vedl záhy 2:0. Po zbytek zápasu si domácí udržovali herní převahu i přes to, že tým Tutto Bene přidal na síle.
Yugo FC Tutto bene A
Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Rajko Radičevič, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Martin Řádek
55. David Jahodář
17. 5. 19 18:15 HANSP Velký klády FC Yugo FC 7. 1:8 (0:4)
Hosté jasně přehrávali domácí 50 minut a vytvořili si pohodový náskok 8:0. Domácí se v posledních deseti minutách zmohli jen na čestný gól.
Velký klády FC Yugo FC
Tomáš Fryč – Martin Kopecký, Fabián Krejčí, Tobiáš Lobkowicz, Tomáš Maceška, Daniel Novotný, Michael Nový, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč vs Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
55. Michael Nový 2., 3., 45. Igor Tumbaš
8., 24. Miloš Zrnić
37. Michal Brebis
38. Vuk Vignjević
49. Dominik Juriga
3. 5. 19 19:15 P3 Yugo FC Ňiňos F.C. 6. 6:1 (1:0)
Velmi pohledné ofenzivní utkání. Hráči Yuga byli individuálně lepší a po poločase rozjeli gólové představení. Dominik Švácha, Martin Pilous
Yugo FC Ňiňos F.C.
Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić vs Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jakub Svoboda
12., 42., 45. Igor Tumbaš
33. Miloš Zrnić
51. Njegoš Krajišnik
59. Vuk Vignjević
58. Štěpán Novák
26. 4. 19 18:00 P2 Nekopnem si FC Yugo FC 5. 3:7 (2:4)
Technicky lepší Yugo přehrálo bojovnější domácí. Kohout
Nekopnem si FC Yugo FC
Pavel Vojna – Filip Brodský, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman vs Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić
28. Filip Brodský
29., 44. David Voříšek
2. Njegoš Krajišnik
7., 59. Miloš Zrnić
13. Dominik Juriga
20., 48., 58. Igor Tumbaš
12. 4. 19 20:45 DEKAN Yugo FC Na zdraví p.Macháčka 4. 3:1 (1:1)
Domácí vyhráli zaslouženě, zejména Tumbaš a Zrnić byli rozdíloví hráči, kteří zařídili vítězství. Petr
Yugo FC Na zdraví p.Macháčka
Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Rajko Radičevič, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Jan Markalous – David Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Horna, Ondřej Jesenský, Tomáš Komoň, Jáchym Lukeš, David Martínek, Josef Záhlava
24. Igor Tumbaš
38., 58. Miloš Zrnić
28. David Balun
5. 4. 19 19:30 HOSTI Lužinýýý Boys Yugo FC 3. 2:5 (2:2)
Vyrovnaný první poločas a stav po půli 2:2. Výměna gólmana Yuga rozhýbala hráče vítězů. Ve druhém poločase hosté jasně domácí přehráli.
Lužinýýý Boys Yugo FC
Oleg Koval – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Pavel Hořeňovský, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Rajko Radičevič, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
24., 27. Tomáš Turna 16., 39., 43. Igor Tumbaš
29. Lukáš Beran
44. Njegoš Krajišnik
29. 3. 19 18:00 P3 Yugo FC Zde je místo ... 2. 5:2 (2:1)
Yugo mělo celý zápas pod kontrolou, střelecky nejpilnější byl Tumbaš. Zasloužené vítezství domácích.
Yugo FC Zde je místo ...
Vuk Vignjević – Lukáš Beran, Michal Brebis, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Rajko Radičevič, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Jakub Tylš – Ondřej Chmelař, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský
17., 25. Igor Tumbaš
45., 50. Miloš Zrnić
52. Michal Brebis
18. Ondřej Pešice
43. Ondřej Kubíček
22. 3. 19 20:00 TEMPO Klucy PFS Yugo FC 1. 1:10 (1:5)
Jednoznačné utkání v podání hosůí, kteří výborným výkonem přehráli domácí.
Klucy PFS Yugo FC
Jakub Hradec – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra, Tomáš Vrňák vs Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Rajko Radičevič, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić