8. Na zdraví p.Macháčka 11 4 2 5 23:31 10

St 17.10.18 18:15 PRKOP Mořský panny Black Ballet   (HL8F)
St 17.10.18 19:30 PRKOP Toyota FC Kopanda team FC   (HL7F)
St 21.11.18 19:00 MIKU3 1.FP Praha ONBLACK   (HL6F)
St 21.11.18 20:15 MIKU3 Dejnámbůra FC Gólostroje FC   (HL6F)

30. 11. 18 18:15 STOD Yugo FC Lužinýýý Boys 11. 8:5 (5:1)
Yugo bylo lepším týmem, nicméně soupeř jim cestu za vítězstvím maximálně znepříjemnil. Voldán
Yugo FC Lužinýýý Boys
Vuk Vignjević – Léo Bouchet, Michal Brebis, Dominik Juriga, Filip Nakev, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Marek Holub – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher
59. Martin Bechyně
16. 11. 18 18:00 P3 Heliport SK Yugo FC 10. 0:13 (0:9)
Kruté utkání pro domácí. Hosté byli jednoznačně lepší.
Heliport SK Yugo FC
Ondřej Prejzek – Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma vs Stanko Paunic – Léo Bouchet, Michal Brebis, Dominik Juriga, Filip Nakev, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
2., 8., 17., 21., 24., 47. Igor Tumbaš
12., 14. Léo Bouchet
19., 22. Miloš Zrnić
31., 40. Michal Brebis
39. Dominik Juriga
9. 11. 18 18:00 P1 Yugo FC Zde je místo ... 9. 3:2 (1:1)
Kvalitní zápas, který vyhráli domácí. Beneš
Yugo FC Zde je místo ...
Vuk Vignjević – Michal Brebis, Dominik Juriga, Filip Nakev, Stanko Paunic, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice
29. Dominik Juriga
41., 53. Igor Tumbaš
10. Jakub Tylš
31. Ondřej Kubíček
2. 11. 18 19:15 P1 Žlutá křídla Yugo FC 8. 3:4 (0:2)
Žlutá křídla neměla celý zápas na střídání. Celý zápas bojovali i za nepříznivého stavu 0:3. Dokonce  pět minut před koncem vyrovnali a sahali po remíze. O tu však nešťastným gólem v závěru přišli a bohužel prohráli.
Žlutá křídla Yugo FC
Jakub Fajfr – Lukáš Hlaváček, Filip Kozák, Michal Šmíd, Jan Vácha, Martin Vágner vs Stanko Paunic – Léo Bouchet, Michal Brebis, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Filip Nakev, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
38. Filip Kozák
40., 55. Michal Šmíd
17., 27. Léo Bouchet
35., 57. Igor Tumbaš
26. 10. 18 19:15 MALES Tutto bene A Yugo FC 7. 4:6 (1:3)
Oboustranně útočný fotbal, ve které si brankáři zachytali. Tutto bene tahalo za kratší konec provazu, po celý zápas prohrávalo, ale herně se soupeři vyrovnalo. Yugo neustále střídalo z taktických důvodů, a tak se muselo nastavit navíc pět minut.
Tutto bene A Yugo FC
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek vs Stanko Paunic – Léo Bouchet, Michal Brebis, Dominik Juriga, Filip Nakev, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić
34. Léo Bouchet
19. 10. 18 19:30 DEKAN Yugo FC Šnek FC A 6. 6:1 (2:0)
Yugo útočilo, Šnek bránil. Zasloužená výhra Yuga. Procházka
Yugo FC Šnek FC A
Miloš Zrnić – Léo Bouchet, Michal Brebis, Srdan Glavan, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Filip Nakev, Stanko Paunic, Igor Tumbaš vs Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Tomáš Vávra, Petr Vršinský
25., 27. Igor Tumbaš
34., 40., 43. Léo Bouchet
54. Miloš Zrnić
45. Petr Vršinský
12. 10. 18 18:00 P3 Pyjavíce FK Yugo FC 5. 4:2 (2:1)
Yugo se dokázalo vrátit do zápasu, ale vzápětí znovu inkasovalo a Pyjavice navíc po pěti minutách přidala pojistku a zaslouženě zvítězila. Čapla
Pyjavíce FK Yugo FC
Zdeněk Kopelent – David Blatský, David Brožek, Jan Daubner, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Tomáš Vyležík vs Vuk Vignjević – Léo Bouchet, Michal Brebis, Srdan Glavan, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Filip Nakev, Stanko Paunic, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić