Ne 7.4.19 15:00 P3 Alvarez D.C. Talent Praha FC   (HL7K)
Ne 7.4.19 16:15 P3 Catchers SC Atlanta Žižkov FC   (HL6L)
Ne 7.4.19 17:30 P3 Old boys Bohemia Chips Real Prd VET   (VL4E)
Ne 26.5.19 17:30 MIKU1 Tým Jakuba Harapáta S.T.R.U.P.   (HL6L)
Ne 26.5.19 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Bruins FC   (HL3D)
Ne 26.5.19 20:00 MIKU1 Power WCC Sturm JM   (HL5I)

22. 6. 19 11:15 ZAK Plameňáci 1.FC B Nulová šance 11. 1:0 (0:0)
V první půli vyrovnaný zápas. Po přestávce se Plameňáci dostali šťastně do vedení, pak ale začali hrát trochu profesorsky. Hosté se ale prezentovali spíš nepřiměřenými zákroky.
Plameňáci 1.FC B Nulová šance
Filip Hostinský – Petr Halo, Pavel Havlina, David Kadleček, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Karel Růžička, Jiří Sejpka vs Tomáš Axler – David Borovička, Václav Jindřich, Josef Klapal, Jiří Mittelbach, Jiří Švec, Lukáš Švec, Michal Věchet
32. OG 56 Petr Halo
59 Petr Halo
52. Lukáš Švec
8. 6. 19 11:15 ZABEH Nulová šance Pivní draci 10. 0:5 (0:3)
Rozhodčí se nedostavil. Hosté měli většinu zápasu pod kontrolou, zasloužená výhra.
Nulová šance Pivní draci
Tomáš Axler – David Borovička, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Ondřej BenešJan Babinec, Jiří Černý, Roman Pilík, Václav Šarboch, Milan Sivák, Libor Štohanzl, Lukáš Suchý
8., 43., 52. Jiří Černý
21. Václav Šarboch
25. Milan Sivák
1. 6. 19 11:15 P2 Nulová šance VGIK Praha FC 9. 4:11 (1:5)
Jasné vítězství hostů, domácí hodně šancí zahodili a tak hosté navyšovali skóre.
Nulová šance VGIK Praha FC
Tomáš Axler – David Borovička, Pavel Hájek, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec vs Samuel Tomčányi – Artem Kulichkov, Nikita Kuliushin, Daniel Mita, Pavel Nazarov, Daniil Nikitin, Semen Rusanov, Leonid Shedko, Sabyrzhan Sultanov, Rinat Taktashev
57. Semen Rusanov
25. 5. 19 12:30 P2 Lesser Side FC Nulová šance 8. 9:2 (5:0)
Jednoznačné vítězství Lesser. Smetana
Lesser Side FC Nulová šance
Ondřej Krejčí – Martin Bedrna, Josef Hoza, Matej Martinec, Duc Hoang Nguyen Thien, Vojtěch Rous, Jakub Špalek, Jan Starec vs Tomáš Axler – David Borovička, Pavel Hájek, Filip Hartmann, Josef Klapal, Jiří Mittelbach, Jiří Švec, Lukáš Švec
49. Pavel Hájek
18. 5. 19 11:15 ZABEH Nulová šance Hashlerka THC 1993 A 7. 2:3 (0:2)
Vyrovnaný zápas. Góly padaly ze standardních situací. Hodně rozháraná hra s náhodnými šancemi.
Nulová šance Hashlerka THC 1993 A
Václav Jindřich – David Borovička, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Pavel Hromadník, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Milan Pristaš, Jan Slepička, Tomáš Sokol, Jakub Táborský
34. Filip Hartmann
49. Jiří Švec
17., 19. Aleš Hodaň
31. Velizar Milanov
4. 5. 19 11:15 KBELY Jabadabadoo Prosek Nulová šance 6. 2:3 (2:1)
Zajímavé utkání skončilo vítězstvím týmu Nulová šance. Trnka
Jabadabadoo Prosek Nulová šance
Tomáš HrdličkaPavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Novák, Lukáš Pribula, Ondřej Sochovič, Vojtěch Vundrlich vs Tomáš Axler – David Borovička, Filip Hartmann, Václav Jindřich, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Michal Věchet
15., 21. Pavel Hradílek 22. David Nekola
39., 47. OG
22. Václav Jindřich
27. 4. 19 10:00 DEKAN Nulová šance Crossed sausages FC 5. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, hosté lépe využili své šance. Jiří Čurda, Josef Petr
Nulová šance Crossed sausages FC
Tomáš Axler – David Borovička, Václav Jindřich, Josef Klapal, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec vs Jaroslav Janda – Nicholas Eglin, Tomáš Koliba, Lukáš Lhotský, Pavel Toman, Dalibor Vašek, Ondřej Weczerek, Tomáš Weczerek
54. Lukáš Lhotský
13. 4. 19 11:15 P3 Swag Martin Fenin Nulová šance 4. 6:1 (0:0)
První poločas byl z obou stran hodně opatrný a vyrovnaný. Do druhé půle vletěli domácí s větší přesností přihrávek a bezchybným zakončením a brzy vedli 3:0. Hosté nestíhali, a tak domácí zaslouženě odešli s větším rozdílem ve skóre.
Swag Martin Fenin Nulová šance
Vojtěch Dobeš – Patrik Bouřa, Tomáš Jakl, Jakub Krebs, Pavel Šimek, Adam Sochůrek, Maxmilián Sup, Jan Turek, Jakub Valníček, Jakub Zenker vs Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Josef Klapal, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Michal Věchet
32., 45. Jakub Zenker
35. Maxmilián Sup
36. Pavel Šimek
44. Patrik Bouřa
55. Tomáš Jakl
40. Michal Věchet
6. 4. 19 10:00 P1 Nulová šance SG-II Butovice 3. 2:1 (1:1)
V nasazení se ukázal být lepší tým Nulová šance i přes začátek, kdy dostal úvodní gól. Tým Butovic bránil za cenu faulů, přesto prohrál. Janča
Nulová šance SG-II Butovice
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, Pavel Hájek, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec vs Jan Hanton – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Andrew Fitzsimons, Martin Hajdl, Přemysl Horký, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Jan Surovec
28. Josef Klapal
48. David Nekola
48 Lukáš Švec 11. Přemysl Horký 13. Michal Chytka
14. Milan Limprecht
30. 3. 19 11:15 P1 Rychlá rota Nulová šance 2. 4:2 (2:2)
Nulová šance se v první půli dostala dvakrát do vedení, ale soupeř vždy vyrovnal. Ve druhém poločase už skórovala pouze Rychlá rota a zaslouženě zvítězila.
Rychlá rota Nulová šance
Vít Trůbl – Jan Hirsch, Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Vojtěch Raiman, Dominik Vít vs Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Pavel Hájek, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Michal Věchet
8., 48. Vojtěch Raiman
26. Dominik Vít
40. Martin Holub
2. David Borovička
22. David Nekola
23. 3. 19 10:00 ZAK Nulová šance Ross Crock 1. 3:3 (0:1)
Vyrovnaná hra bez faulů. V závěru se oba týmy tlačily za vítězstvím, nakonec z toho ale byla remíza. Janča
Nulová šance Ross Crock
Tomáš Axler – David Borovička, Pavel Hájek, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec vs Petr Hájek – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Jiří Kolář, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Tomáš Přibyl, Jan Sočava