Čt 25.4.19 18:15 DEKAN Real Prd SUP Stará Garda SUP   (SVL3C)
Čt 30.5.19 19:00 P3 Banana Chiquíta Lucián FC B   (HL5F)
Čt 30.5.19 20:15 P3 Stýbla Ďáblic VET MVS Recycled   (VL3B)

17. 6. 19 18:00 ZAK SoClose United Fugas CF B 11. 5:0 (2:0)
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Igor Grytsyk, Jakub Khek, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica vs Jan Kron – Ján Bučko, Ján Hlaváč, Miloš Moravec, Jan Stiborek
46. Ondřej Anýž
49. Igor Grytsyk
57. Petr Chudomel
3. 6. 19 18:00 KORAB F3N FC B SoClose United 10. 4:3 (1:1)
Poměrně vyrovnaný zápas. F3N FC B otočili dvěma slepenými góly a čtvrtý gól definitivně rozhodl. SoClose ještě v závěru začalo kousat, ale bylo to pozdě.
F3N FC B SoClose United
Martin Landa – Vít Ficl, Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Michal Štolc, Marek Teller vs Jakub Khek – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Lukáš Klíma, Šimon Kuzica
21. Pavel Hodura
46. Marek Teller
49., 58. Jaroslav Klika
24. David Čapek
60. Ondřej Anýž
60. Igor Grytsyk
27. 5. 19 18:15 BECH SoClose United Arabská 9. 6:2 (2:0)
Utkání dvou podobných stylů rozhodli domácí až slepenými čtyřmi góly ve 49. - 55. minutě. Hosté bojovali, vyrovnali na 2:2, ale nedokázali si vytvořit brankové příležitosti a byli slabší v obraně. Rataj
SoClose United Arabská
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Igor Grytsyk, Jakub Khek, Šimon Kuzica vs Zdeněk Sloboda – David Janeczek, Kryštof Jinek, Martin Jinek, Rudolf Klepáček, Milan Meliš, Ondřej Sluka
9., 49., 55. Petr Chudomel
28., 54. Igor Grytsyk
53. Ondřej Anýž
43. David Janeczek
45. Kryštof Jinek
20. 5. 19 18:15 BECH Ústavan 01 KK SoClose United 8. 4:2 (2:0)
Hosté byli aktivnější a měli územní převahu, ale v zakončení selhávali. Ústavan hrál efektivně a své šance spolehlivě proměňoval. Jan Karlík, Lukáš Weber
Ústavan 01 KK SoClose United
Tomáš Libora – Martin Dvořák, Jindřich Fornůsek, Natálie Görnerová, Michal Hudec, Martin Kadlec, Václav Krčál, Zdeněk Sekrt, Štěpán Šimůnek vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf
12. Zdeněk Sekrt
13., 42. Martin Kadlec
40. Martin Dvořák
33. Igor Grytsyk
35. Šimon Kuzica
13. 5. 19 18:15 KBELY SoClose United Traktor Praha A 7. 3:6 (1:3)
Traktor měl od začátku více ze hry a pěknými góly si udržoval pohodové vedení. SoClose jen doháněli rozdíl. Vítězství Traktoru je zasloužené. Novotný
SoClose United Traktor Praha A
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Petr Táborský, Michal Veverka, Jan Zajíček
21., 49. Ondřej Anýž
58. Petr Chudomel
4. Josef Alferi
8. Tomáš Ridzák
17., 45., 59. Michal Veverka
46. Petr Hošek
1. 5. 19 20:45 BECH VSK MFF UK Praha A SoClose United 6. 2:2 (2:0)
Velmi pohledné utkání s množstvím pěkných akci. Zasloužená remíza.
VSK MFF UK Praha A SoClose United
Šimon SrpDominik Eichler, Martin Fanta, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Marek Zelc vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Igor Grytsyk, Jakub Khek, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf
5. Dominik Eichler
18. Martin Fanta
9 Martin Fanta 47. Igor Grytsyk
50. Šimon Kuzica
40. Lukáš Klíma
54. Petr Chudomel
15. 4. 19 18:00 STER2 Slovan Amatéři SoClose United 5. 1:2 (1:0)
Utkání, ve kterém oba soupeři naráželi na skvělé gólmany. Vyhrál šťastnější tým hostů.
Slovan Amatéři SoClose United
Leoš Navrátil – David Cajthaml, Valentýn Cajthaml, Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Jan Hořejší, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Jiří Navrátil vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
11. Dušan Fojtík 36. Petr Chudomel
56. Ondřej Anýž
8. 4. 19 20:45 HOSTI SoClose United Primitives Prague FC 4. 3:5 (1:4)
Utkání patřící do vyšší ligy. Zápas plný přesností, aktivity a fair play. Výsledek rozhodl počet hráčů na střídání, protože se hrálo ve velkém tempu a SoClose došly síly. Krásná podívaná. Vukovič
SoClose United Primitives Prague FC
Šimon Kuzica – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Lukáš Klíma, Jakub Rudolf vs Juraj Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Petr Klauz, Tomáš Kozák, Jaroslav Louša, Filip Mucha, Vladimír Pátek, Filip Semela
2. OG
46., 56. Ondřej Anýž
13., 28. Filip Mucha
14., 14., 39. Vojtěch Janík
1. 4. 19 19:30 BECH Primeira Equipe SoClose United 3. 2:4 (0:1)
Hráno ve svižném tempu, v první půli vyrovnaný zápas. Ve druhé půli hosté vstřelili během tří minut tři góly a bylo rozhodnuto. Novotný
Primeira Equipe SoClose United
Tomáš Vejr – Filip Bareš, Eduard Kohout, Valentyn Kurtov, Petr Vejr, Petr Zimola vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Igor Grytsyk, Jakub Khek, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf
50. Petr Zimola
58. Filip Bareš
8., 45., 47. Ondřej Anýž
46. Jakub Rudolf
25. 3. 19 18:15 HOSTI SoClose United Legends are back 2. 1:2 (1:2)
Chvílemi trochu vyhecovaný zápas, ale v rámci pravidel.
SoClose United Legends are back
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Igor Grytsyk, Jakub Khek, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf vs Milan Micka – David Gögh, Tomáš Hradecký, Zdeněk Kodýtek, Jan Mach, David Pecha, Lukáš Pecha, Michal Suchan, Marek Týma
22. Ondřej Anýž 12. Tomáš Hradecký
30. David Gögh
18. 3. 19 19:30 BECH GJS FK SoClose United 1. 7:4 (3:1)
Fotbalovější domácí GJS zaslouženě zvítězili. Čapla
GJS FK SoClose United
Kryštof Staud – Daniel Andrisák, Vojtěch Chocholouš, Filip Čmejla, Pavel Kvapil, Oskar Plechatý, Šimon Pokorný, Jakub Ročeň vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf